سیگنال های اسپات و فیوچرز ارزدیجیتال در کانال تلگرام هوش فعال عضویت در کانال

011-91010105 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 20

نوسان گیری ارزدیجیتال با اندیکاتور CMF در تریدینگ ویو

نوسان گیری ارزدیجیتال با اندیکاتور CMF در تریدینگ ویو

آموزش اجرا و استفاده اندیکاتور CMF در پلتفرم تریدینگ ویو

ما امروز قصد داریم در سایت هوش فعال یکی از کاربردی ترین اندیکاتورهای تریدینگ ویو را به شما عزیزان آموزش دهیم. چند مورد از کاربرد های مهم این اندیکاتور صدور سیگنال خرید،صدور سیگنال فروش،تشخیص واگرایی و قدرت روند است.این اندیکاتور در تمامی بازار ها اعم از، بازار ارز دیجیتال، بازار جهانی فارکس و  بازار بورس ایران قابل استفاده است و امکان دریافت سیگنال از این اندیکاتور وجود دارد. قابل ذکر است که این اندیکاتور در تمام تایم فریم ها قابل استفاده است.

اندیکاتور  CMF از یک خط سفید و یک خط 0 درصد تشکیل شده است و زمانی به ما سیگنال خرید یا فروش میدهد که خط سفید، خط 0 درصد را با قدرت بشکند.

با عضویت در کانال تلگرام سایت هوش فعال می توانید از سیگنال های اسپات و فیوچرز ارزدیجیتال که از کانال های vip معتبر خارجی صادر می شوند به رایگان استفاده کنید برای عضویت در کانال عمومی سایت هوش فعال روی  لینک عضویت کلیک  بفرمایید.

 

نوسان گیری ارزدیجیتال با اندیکاتور CMF در تریدینگ ویو

نصب اجرا و تنظیم اندیکاتور CMF

برای استفاده از این اندیکاتور باید در قسمت Indicators عبارت CMF را وارد کنید.

برای اینکه شما بتوانید از استراتژی ها و اندیکاتور های سایت تریدینگ ویو نهایت استفاده را ببرید و محدودیت های حساب رایگان را نداشته باشید باید اکانت پرمیوم سایت تریدینگ ویو را تهیه کنید ما در سایت هوش فعال اکانت پرمیوم تریدینگ ویو را با بهترین کیفیت و خدمات در اختیار شما قرار می دهیم جهت تهیه این اکانت می توانید بر روی این لینک کلیک کنید و یا با پشتیبانی سایت هوش فعال تماس بگیرید.

سایت هوش فعال با ایجاد سیستمی بیش از 70 کانال VIP ارزدیجیتال معتبر خارجی را در  قالب چند پلن مختلف در اختیار کاربران خود قرار می دهد، شما با دریافت اشتراک کانال VIP  اردیجیتال روزانه به صدها سیگنال معتبر اسپات و فیوچرز دسترسی پیدا می کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت هوش فعال تماس بگیرید یا روی این لینک کلیک فرمایید

 

 

نوسان گیری ارزدیجیتال با اندیکاتور CMF در تریدینگ ویو

سپس در سربرگ Input تنظیمات اندیکاتور را به صورت زیر تغییر دهید.

 

اندیکاتور CMF آماده است تا به شما سیگنال دهی کند

سیگنال گیری ارز دیجیتال با استفاده از اندیکاتور CMF

سیگنال خرید: این اندیکاتور زمانی برای ما سیگنال خرید صادر میکند که خط سفید اندیکاتور،خط 0 درصد خود را از پایین به بالا با قدرت بشکند و یک کندل فول بادی (کندل کامل و بلند) صعودی نیز تشکیل شده باشد در غیر این صورت سیگنال اشتباه است.

 

سیگنال فروش: این اندیکاتور زمانی سیگنال فروش را صادر میکند که خط سفید اندیکاتور،خط 0 درصد خود را از بالا به پایین با قدرت بشکند و یک کندل فول بادی (کندل کامل و بلند) نزولی نیز تشکیل شده باشد در غیر این صورت سیگنال اشتباه است.

 

روش های تشخیص سیگنال های اشتباه این اندیکاتور

این اندیکاتور مانند تمام اندیکاتورها ، گاهی اوقات سیگنال های اشتباهی را صادر میکند که ما در این قسمت روش تشخیص سیگنال های اشتباه را با شما در میان میگذاریم و در انتهای پست هم یک نمونه تصویر از سیگنال های اشتباه قرار داده شده است.

  • خط سفید در هر دو حالت خرید و فروش باید خط زرد 0 درصد خود را با قدرت بشکند و در غیر این صورت این سیگنال اشتباه می باشد
  • همزمان با شکسته شدن خط زرد 0 درصد توسط خط سفید باید یک کندل فول بادی(کندل کامل و پرقدرت) نیز تشکیل شده باشد و در غیر این صورت سیگنال اشتباه است.
  • خط های سفید و زرد 0 درصد نباید با فاصله کم هم دیگر را قطع کنند،باید با فصله زیادی از هم،همدیگر را قط کنند در غیر این صورت سیگنال اشتباه میباشد

 

نوسان گیری ارزدیجیتال با اندیکاتور CMF در تریدینگ ویو

تشخیص واگرایی در ارز دیجیتال  توسط  اندیکاتور  CMF

این اندیکاتور کاربرد دیگری نیز دارد که این کاربرد،تشخیص واگرایی نام دارد.

برای تشخیص این کاربرد باید دو قله یا دو دره را به هم وصل کنید و همچنین قله و دره های تشکیل شده در اندیکاتور را نیز به هم وصل کنیم.

 

نوسان گیری ارزدیجیتال با اندیکاتور CMF در تریدینگ ویو

 

 

نوسان گیری ارزدیجیتال با اندیکاتور CMF در تریدینگ ویو

 

تشخیص قدرت روند ارز دیجیتال با اندیکاتور CMF

اگر خطوط هم دیگر را با قدرت و همدیگر را بشکنند انتظار میرود که روندی پرقدرت و موج قدرتمندی را داشته باشیم.

 

امیدوارم آموزش خوبی را به شما ارائه کرده باشیم.

ارائه شده در تیم تولید محتوای سایت هوش فعال

کاربران عزیز لطفا نقطه نظرات خود را در ارتباط با محتوای فوق در قالب کامنت ارائه فرمایید.

 

 

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

محصولات زیرا حتما ببینید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...