توجه! : لطفا جهت ارتباط با ادمین سایت تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرام hooshefaal_support@ و یا به واتساپ 09364549266 پیام دهید. عضویت در کانال

سفارش طراحی فیلتر بورسی اختصاصی به سایت هوش فعال

سفارش طراحی فیلتر بورسی اختصاصی به سایت هوش فعال

فیلتر های بورسی یکی از راه های مناسب برای پیاده سازی استراتژی های معاملاتی در بازار بورس تهران می باشد تا افراد اینگونه بتوانند به راحتی نمادهایی که با استراتژی معاملاتی آنها مطابقت دارد را پیدا کنند.

اما فیلتر نویسی نیاز به تجربه کاری در زمینه برنامه نویسی، بورس و بازارهای مالی، داشتن اطلاعات و علک کافی نسبت به تحلیل تکنیکال، اندیکاتورها و بسیار موارد دیگر دارد به همین دلیل  طراحی و نوشتن  یک فیلتر بورسی برای تمامی افرادی که در بازارهای مالی فعال هستند امکان پذیر نمی باشد.

ما در سایت هوش فعال این امکان را به شما می دهیم که استراتژی های معاملاتی خود را به فیلتر بورسی تبدیل کنید و از معاملات خود سود کافی را ببرید.

برای اینکه بتوانند سفارش ساخت فیلتر خود را در سایت هوش فعال ثبت کنید باید درخواست خود را به واتساپ 09364549266 یا تلگرام پشتیبانی  hooshefaal_support@  ارسال فرمایید تا پس از بررسی و امکان سنجی  درخواست شما،   نتیجه،هزینه  و زمان تحویل پروژه مربوطه  به شما اعلام گردد .

 

به دلایل فنی فعلا هیچ گونه سفارشی پذیرفته نمی شود