توجه! : با استفاده از تماس تلفنی ،پیامک (sms) و پیام رسان ایتا یا تلگرام با شماره 09364549266 می توانید با ما در ارتباط باشید کانال آموزشی تلگرام

سفارش طراحی فیلتر بورسی اختصاصی به سایت هوش فعال

سفارش طراحی فیلتر بورسی اختصاصی به سایت هوش فعال

 

سفارش فیلتر های بورسی برای سایت tsetmc 

فیلتر های بورسی یکی از راه های مناسب برای پیاده سازی استراتژی های معاملاتی در بازار بورس تهران می باشد تا افراد اینگونه بتوانند به راحتی نمادهایی که با استراتژی معاملاتی آنها مطابقت دارد را پیدا کنند.

اما فیلتر نویسی نیاز به تجربه کاری در زمینه برنامه نویسی، بورس و بازارهای مالی، داشتن اطلاعات و علک کافی نسبت به تحلیل تکنیکال، اندیکاتورها و بسیار موارد دیگر دارد به همین دلیل  طراحی و نوشتن  یک فیلتر بورسی برای تمامی افرادی که در بازارهای مالی فعال هستند امکان پذیر نمی باشد.

ما در سایت هوش فعال این امکان را به شما می دهیم که استراتژی های معاملاتی خود را به فیلتر بورسی تبدیل کنید و از معاملات خود سود کافی را ببرید.

 

برای سفارش طراحی فیلتر بورسی از طرق زیر با ما تماس بگیرید

برای اینکه بتوانند سفارش ساخت فیلتر خود را در سایت هوش فعال ثبت کنید باید درخواست خود را به ایتا  09364549266 یا تلگرام پشتیبانی  hooshefaal_support@  ارسال فرمایید تا پس از بررسی و امکان سنجی  درخواست شما،   نتیجه،هزینه  و زمان تحویل پروژه مربوطه  به شما اعلام گردد .