توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

سفارش طراحی فیلتر بورسی اختصاصی به سایت هوش فعال

سفارش طراحی فیلتر بورسی اختصاصی به سایت هوش فعال

 

فیلتر بورس چیست ؟

در بازار بورس تهران (Tsetmc) سهام های بسیار زیادی وجود دارد که برای بررسی نمودن هر سهم و تحلیل آن ها زمان زیادی باید صرف شود , فیلتر نویسی در بورس به معامله گر ها کمک می کند تا بتوانند در عرض چند ثانیه مطابق با استراتژی و پارامتر هایی که مد نظر دارن سهام های سود ده را پیدا کنند , استفاده از فیلتر نویسی باعث می شود تا معامله گر عمده وقت خود را بر روی پیدا کردن سهام های در حال رشد نگذارد , فیلتر بورس این قابلیت را دارد که طبق استراتژی معاملاتی هر فرد با توجه به پارامتر های مورد نظر آن , برنامه نویسی شود و نتیجه ی فوق العاده ایی را از خود باقی بگذارد , فیلتر بورس به طور همزمان در کمتر از چند ثانیه تمامی سهام هایی که واجدالشرایط هستند و با پارامتر های مد نظر معامله گر مطابقت دارد را در یک قالب نشان می دهد , در این شرایط معامله گر تمرکز بهتری بر روی معاملات خود دارد و می تواند تصمیمات درست تری داشته باشد , در نظر داشته باشید هر پارامتری که مد نظر معامله گر باشد قابل برنامه نویسی و پیاده سازی می باشد .

 

مزایای استفاده از فیلتر بورس

1-دریافت اطلاعات تمام وقت به صورت بروزرسانی شده بدون نیاز به رصد کردن معامله گر

2- سرعت بخشیدن به روند کسب اطلاعات مورد نظر در مورد سهم ها

3- کاهش چشم گیر از دست رفتن موقعیت های مثبت معاملاتی

4- ساده بودن مراحل اعمال و نصب فیلتر های حرفه ای بورس بدون نیاز به داشتن مهارت برنامه نویسی

5- دسته بندی و قالب سازی اطلاعات خروجی کاملا بر اساس نیاز و خواسته ی معامله گرد

سفارش فیلتر های بورسی برای سایت tsetmc 

در رابطه با فیلتر نویسی بورس در قسمت های بالا گفتیم اما مسئله ی مهمی که باید به آن بپردازیم این است که فیلتر نویسی نیاز به تجربه کاری در زمینه برنامه نویسی، بورس و بازارهای مالی، داشتن اطلاعات و علک کافی نسبت به تحلیل تکنیکال، اندیکاتورها و بسیار موارد دیگر دارد به همین دلیل  طراحی و نوشتن  یک فیلتر بورسی برای تمامی افرادی که در بازارهای مالی فعال هستند امکان پذیر نمی باشد.

ما در سایت هوش فعال این امکان را به شما می دهیم که استراتژی های معاملاتی خود را به فیلتر بورسی تبدیل کنید و از معاملات خود سود کافی را ببرید.

 

برای سفارش طراحی فیلتر بورسی از طریق زیر با ما تماس بگیرید

برای اینکه بتوانند سفارش ساخت فیلتر خود را در سایت هوش فعال ثبت کنید باید درخواست خود را به ایتا  09364549266 یا تلگرام پشتیبانی  hooshefaal_support@  ارسال فرمایید تا پس از بررسی و امکان سنجی  درخواست شما،   نتیجه،هزینه  و زمان تحویل پروژه مربوطه  به شما اعلام گردد .

 

 

 

 

 

Visits: 605

تخیف 50 درصد برای عید نیمه شعبان

تخفیف روی فیلتر های بورسی و اکسپرت ها و اندیکاتور های ویژه اعمال می شود


برای استفاده از تخفیف محصول مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس به شماره پشتیبانی پیام دهید تا فرایند خرید و ارسال برای شما انجام شود

شماره پشتیبانی سایت هوش فعال  09364549266