توجه! : با استفاده از تماس تلفنی ،پیامک (sms) و پیام رسان ایتا یا تلگرام با شماره 09364549266 می توانید با ما در ارتباط باشید عضویت در کانال ایتا

سفارش اندیکاتور ، استراتژی و ربات برای تریدینگ ویو

پکیج کامل اکسپرت و اندیکاتور های ویژه

با عضویت در کانال پیام رسان  ایتا  و یا تلگرام سایت هوش فعال میتوانید از آموزش ها و اندیکاتور های رایگان ارزدیجیتال و فارکس استفاده نمایید لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام

سفارش اندیکاتور ، استراتژی و ربات برای تریدینگ ویو

سایت تریدینگ ویو یکی از بهترین سایت های تحلیلی در زمینه بازار های مالی می باشد که چندین سال اخیر با استقبال فراوان از طرف معامله گران بازار سرمایه رو به رو شده و جز محبوب ترین سایتها تحلیلی در بازار های بدل گردیده است.

یکی از ویژگی هایی که  اهمیت سایت تریدینگ ویو را افزایش داده امکان طراحی اندیکاتور های اختصاصی با استفاده از زبان پاین اسکریپت می باشد پاین اسکریپت  مختص سایت تریدینگ ویو است و این سایت آن را توسعه می دهد.

پاین اسکریپت این امکان را به کاربران میدهد که هر نوع استراتژی معاملاتی و ایده های تحلیلی را به راحتی پیاده سازی کنند و آن را توسعه دهند.

چون طراحی اندیکاتور و ربات های معامله گر با زبان پاین اسکریپت نیاز به دانش برنامه نویسی دارد معامله گرانی که با این دانش آشنایی ندارند، نمی توانند از این امکان ویژه سایت تریدینگ ویو استفاده کنند. اما این موضوع زیاد جای نگرانی ندارد چون سایت هوش فعال می تواند ایده های شما را با استفاده از زبان پاین اسکریپت به واقعیت بدل کند.

ما در سایت هوش فعال ایده شما برای طراحی استراتژی، اندیکاتور یا ربات دریافت می کنیم و سپس آن را از لحاظ امکان سنجی مورد بررسی قرار می دهیم در صورتی که امکان طراحی آن وجود  داشت مدت زمان و هزینه طراحی به شما اعلام می گردد.

کاربران محترم جهت سفارش اندیکاتور تریدینگ ویو می توانند با استفاده از خطوط ارتباطی زیر با ما تماس بگیرند.

شماره موبایل جهت تماس، ارسال پیامک (sms) و همچنین پیام رسان سروش : 09364549266

شماره دفتر : 01191010105

ایمیل پشتیبانی : hooshefaal@gmail.com

آی دی تلگرام : hooshefaal_support@

 

فیلم راهنمای سفارش اندیکاتور و استراتژی تریدینگ ویو

 

 

 

 

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات زیرا حتما ببینید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...