توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

سفارش طراحی اندیکاتور تریدینگ ویو | طراحی استراتژی و ربات تریدینگ ویو

اندیکاتور ها ، استراتژی ها و ربات ها از بدو ورود به دنیای بازار های مالی جز مهم ترین ابزار های معاملاتی در نظر گرفته شده اند چرا که کمک بسیار زیادی در زمینه تحلیل و بررسی وضعیت بازار ، تصمیم گیری برای انجام معاملات ، تسریع و بهبود راندمان معاملاتی و در نهایت بهبود عملکرد و نتیجه گیری به معامله گر می کند.

 

تریدینگ ویو یکی از محبوب ترین پلتفرم های معاملاتی در بین معامله گران بازار های مالی می باشد که افراد زیادی در آن فعالیت مستمر دارند ، یکی از قابلیت ها و امکانات فوق العاده ای که این پلتفرم ارائه داده است ، امکان طراحی و پیاده سازی اندیکاتور های اختصاصی ، ربات های اختصاصی و استراتژی های اختصاصی می باشد.

معامله گران می توانند به صورت اختصاصی طبق استراتژی که مد نظر دارند برای خودشان یک ربات معامله گر اختصاصی یا اندیکاتور و استراتژی اختصاصی در تریدینگ ویو داشته باشند تا بتوانند روند معاملاتی خود را بهبود بخشند و نتایج فوق العاده ای را از عملکرد خویش کسب کنند.

سفارش طراحی انواع اندیکاتور ، ربات و استراتژی در تریدینگ ویو

طراحی اندیکاتور و استراتژی معاملاتی تریدینگ ویو

اندیکاتور ها ، استراتژی ها و ربات های تریدینگ ویو جز بهترین ابزار های معاملاتی در این پلتفرم می باشند که معامله گران بسیار زیادی از این ابزار های معاملاتی در مسیر پیشرفت و کسب نتایج درخشان استفاده می کنند ، اما نکته مهم این است که طراحی و پیاده سازی این ابزار های مالی نیازمند دانش و مهارت کامل در زبان برنامه نویسی Pine Script ، دانش کافی در زمینه تحلیل و تکنیکال ، آگاهی و دانش کامل نسبت به عملکرد اندیکاتور ها و کاربرد آنها ، تجربه کافی در انجام معاملات و ترید و همچنین توانمندی در زبان های برنامه نویسی می باشد.

هوش فعال با سابقه درخشان و همکاری با تریدر های بسیار متعدد این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید ایده ها و استراتژی های خود را به هوش فعال ارجاع دهید تا تیم برنامه نویسی هوش فعال یک اندیکاتور ، استراتژی و یا ربات اختصاصی در تریدینگ ویو برای شما طراحی و پیاده سازی کند.

شما با کمک هوش فعال می توانید یک ابزار فوق العاده معاملاتی برای خود داشته باشید که به صورت اختصاصی و کاملا دقیق و بی نقص برای شما طراحی شده است ، همچنین پس از طراحی اندیکاتور ، ربات و استراتژی می توانید پشتیبانی فوق العاده هوش فعال استفاده کنید.

با هوش فعال ایده های خود را تبدیل به ابزار معاملاتی کنید

ثبت سفارش طراحی اندیکاتور ، استراتژی و ربات تریدینگ ویو

جهت ثبت سفارش طراحی اندیکاتور ، استراتژی ، ربات تریدینگ ویو و یا جهت مشاوره رایگان در زمینه طراحی و پیاده سازی استراتژی می توانید از طریق شماره پشتیبانی سایت هوش فعال اقدام نمایید و یا از طریق آیدی پشتیبانی هوش فعال در پلتفرم های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

شماره پشتیبانی هوش فعال : 09364549266

آیدی پشتیبانی هوش فعال در تلگرام و ایتا

تریدینگ ویو ، اندیکاتور تریدینگ ویو ، خرید اکانت تریدینگ ویو ، طراحی اندیکاتور تریدینگ ویو ، طراحی استراتژی تریدینگ ویو

تریدینگ ویو چیست ؟

تریدینگ ویو یک پلتفرم فوق العاده در زمینه تحلیل و بررسی سهام های مختلف در بازار های مالی می باشد , چندین سال است که تریدینگ ویو جز محبوب ترین پلتفرم در این زمینه قرار گرفته است که البته بیشترین محبوبیت آن از سمت افرادی است که در بازار ارزدیجیتال فعالیت می کنند , تریدینگ ویو تحت وب می باشد و برای استفاده از آن نیازی نیست تا اپلیکیشن خاصی را دانلود کنید البته اگر مایل به استفاده اپلیکیشن موبایل تریدینگ ویو باشید می توانید در نسخه ی IOS و Android آن را دانلود کنید.

تریدینگ ویو یک مکان امن برای پیاده سازی استراتژی های اختصاصی و اندیکاتور های شخصی خودتان می باشد و می توانید تحلیل های زیادی را با توجه به ابزار های موجود در این سایت انجام دهید , یکی از ویژگی هایی که  اهمیت سایت تریدینگ ویو را افزایش داده امکان طراحی اندیکاتور های اختصاصی با استفاده از زبان پاین اسکریپت می باشد پاین اسکریپت مختص سایت تریدینگ ویو است و این سایت آن را توسعه می دهد.

پاین اسکریپت این امکان را به کاربران میدهد که هر نوع استراتژی معاملاتی و ایده های تحلیلی را به راحتی پیاده سازی کنند و آن را توسعه دهند.

چون طراحی اندیکاتور و ربات های معامله گر با زبان پاین اسکریپت نیاز به دانش برنامه نویسی دارد معامله گرانی که با این دانش آشنایی ندارند، نمی توانند از این امکان ویژه سایت تریدینگ ویو استفاده کنند. اما این موضوع زیاد جای نگرانی ندارد چون سایت هوش فعال می تواند ایده های شما را با استفاده از زبان پاین اسکریپت به واقعیت تبدیل کند.

تریدینگ ویو چه امکاناتی دارد ؟!

پلتفرم تریدینگ ویو یکی از محبوب ترین پلتفرم های معاملاتی در دنیای بازار های مالی می باشد ، این پلتفرم دارای امکانات بسیار جذاب و کاربردی است که به معامله گر کمک می کند تا در زمان استفاده از این پلتفرم ، روند معاملاتی با کیفیت تری داشته باشد.

امکانات تریدینگ ویو عبارت است از :

♦ ست کردن انواع Alert و آلارم های مختلف به تعداد بالا

 امکان استفاده از ابزار های فیبوناچی

♦ امکان استفاده از ابزار های Patterns های مختلف

♦ استفاده از شکلک و ایموجی های مختلف جهت نشانه گذاری

♦ امکان طراحی و پیاده سازی اندیکاتور های اختصاصی

♦ امکان طراحی و پیاده سازی استراتژی های اختصاصی

♦ امکان استفاده از اندیکاتور ها و استراتژی های موجود در تریدینگ ویو

♦ امکان بارگذاری اندیکاتور های مختلف در تریدینگ ویو

♦ امکان طراحی و پیاده سازی ربات های اختصاصی در تریدینگ ویو

♦ امکان تحلیل بر روی جفت ارزها ، نماد ها ، سهام ها و رمز ارز های بازار های مالی 

♦ امکان گرفتن بک تست و Replay تا 20 هزار کندل

♦ امکان تحلیل و بررسی چارت در چندین تایم فریم مختلف ( ثانیه ای ، دقیقه ای ، ساعتی ، روزانه ، هقتگی ، ماهانه و سالانه )

♦ امکان تحلیل و بررسی چارت با استفاده از کندل استیک های متفاوت

♦ امکان ایجاد واچ لیست در تریدینگ ویو ( Watchlist )

♦ امکان ایجاد هات لیست در تریدینگ ویو ( Hotlist )

♦ امکان استفاده از Idea Stream در تریدینگ ویو

♦ امکان استفاده از Chat با دیگر کاربران و پشتیبانی

ثبت سفارش طراحی اندیکاتور ، استراتژی و ربات تریدینگ ویو

جهت ثبت سفارش طراحی اندیکاتور ، استراتژی ، ربات تریدینگ ویو و یا جهت مشاوره رایگان در زمینه طراحی و پیاده سازی استراتژی می توانید از طریق شماره پشتیبانی سایت هوش فعال اقدام نمایید و یا از طریق آیدی پشتیبانی هوش فعال در پلتفرم های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

شماره پشتیبانی هوش فعال : 09364549266

آیدی پشتیبانی هوش فعال در تلگرام و ایتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visits: 1518