011-91010105 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 20

سفارش طراحی اکسپرت و اندیکاتور اختصاصی برای بورس و فارکس

سفارش طراحی اکسپرت و اندیکاتور اختصاصی برای بورس و فارکس

یکی از محبوب ترین پلتفرم های معاملاتی در بازارهای مالی دنیا پلتفرم متاتریدر می باشد که دارای قابلیت ها و امکانات فراوانی برای تحلیل و معامله در بازارهای مالی می باشد. یکی از ویژگی های بسیار خوب متاتریدر امکان طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای به نام اکسپرت و اندیکاتور برای این پلت فرم است و به افراد مختلف این امکان را می دهد تا ایده ها و استراتژی های معاملاتی خود را در قالب اکسپرت یا اندیکاتور در این پلت فرم طراحی و اجرا کنند.

با توجه به این موضوع که طراحی و برنامه نویسی در این پلت فرم نیاز به تخصص های زیادی هم چون برنامه نویسی،علم تحلیل تکنیکال،علم کاربرد اندیکاتورها،تجربه معامله گری در بازارهای مالی و… را دارد در نتیجه طراحی و برنامه نویسی اکسپرت برای بسیاری از افراد غیر ممکن می باشد.

ما در سایت هوش فعال این امکان را به شما می دهیم تا ایده های معاملاتی خود را با ما مطرح کنید و  ما این ایده شما را به صورت یک اکسپرت یا اندیکاتور برای شما طراحی و برنامه نویسی کنیم.

برای اینکه بتوانید ایده خود را برای طراحی اکسپرت و اندیکاتور با ما مطرح کنید، ابتدا باید فرم سفارش زیر را تکمیل فرمایید و برای ما ارسال کنید، سپس به واتساپ 09364549266 یا  پشتیبانی تلگرام hooshefaal_support@  پیام دهید تا پس از بررسی و امکان سنجی طرح و ایده شما، نتیجه، هزینه و مدت زمان تحویل پروژه  مربوطه به شما اعلام گردد.

 

ثبت سفارش فیلتر یا اکسپرت

با تکمیل فرم سفارش می توانید ایده های معاملاتی خود را در قالب فیلتر بورسی یا اکسپرت ایجاد کنید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .