توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

سفارش طراحی اکسپرت ، ربات و اندیکاتور اختصاصی فارکس

پلتفرم متاتریدر در دو نسخه MQL4 و MQL5 ارائه شده است که جز محبوب ترین پلتفرم های معاملاتی در دنیای بازار های مالی می باشد ، این پلتفرم معاملاتی جذاب دارای قابلیت ها و امکانات بسیار زیادی است که روند تحلیل و بررسی بازار و معاملات شما را بسیار ساده و آسان می کند.

یکی از این ویژگی های فوق العاده پلتفرم متاتریدر امکان طراحی و برنامه نویسی ابزار های معاملاتی و نرم افزار های معاملاتی می باشد ، این ابزار ها و نرم افزار های معاملاتی شامل اکسپرت ها ( اکسپرت های دستیار معامله گر و اکسپرت های سیگنال یاب ) ، ربات ها ( ربات های اتو ترید ، ربات های سیگنال یاب و ربات های نیمه اتومات ) و اندیکاتور های متاتریدر می شود ، در واقع متاتریدر این امکان را به معامله گران می دهد تا ایده ها و استراتژی های معاملاتی خود را در قالب یک اکسپرت ، ربات و یا اندیکاتور در این پلتفرم طراحی ، پیاده سازی و اجرا کنند تا نتایج کاملا مثبت و سود ساز تری را از ترید خود دریافت کنند.

سفارش طراحی انواع اکسپرت های دستیار معامله گر ، اکسپرت های سیگنال یاب , ربات های اتوترید ، ربات های سیگنال یاب و نیمه اتومات , اندیکاتور و استراتژی ها در متاتریدر 4 و متاتریدر 5

طراحی اکسپرت ، ربات و اندیکاتور در متاتریدر5
ظراحی اکسپرت ، ربات و اندیکاتور متاتریدر4

طراحی انواع ربات ، اکسپرت و اندیکاتور متاتریدر

طراحی اکسپرت ، ربات و اندیکاتور در پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 نیاز به تخصص های بسیار زیادی در زمینه برنامه نویسی MQL ، مهارت و دانش تحلیل و تکنیکال ، دانش و آگاهی کامل نسبت به اندیکاتور ها و کاربرد آنها ، تجربه کامل انجام معاملات در بازار های مالی و توانمندی در زبان های برنامه نویسی دیگر دارد که همین امر سبب شده تا طراحی ربات ، طراحی اندیکاتور و طراحی اکسپرت برای افراد متعدد غیر ممکن شود.

 

هوش فعال یک تیم توانمند و آگاه در زمینه برنامه نویسی بازار های مالی از جمله به صورت تخصصی در زمینه طراحی و برنامه نویسی اکسپرت ، ربات و اندیکاتور پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 می باشد.

 

هوش فعال به شما کمک می کند تا بتوانید ایده ها و استراتژی های خود را در بازار های مالی در قالب ربات ، اندیکاتور ، استراتژی و اکسپرت طراحی و پیاده سازی کنید.

با هوش فعال ایده های خود را تبدیل به ابزار معاملاتی کنید

ثبت سفارش طراحی اکسپرت ، ربات ، اندیکاتور

جهت ثبت سفارش طراحی اکسپرت ، ربات ، اندیکاتور و یا جهت مشاوره رایگان در زمینه طراحی و پیاده سازی استراتژی می توانید از طریق شماره پشتیبانی سایت هوش فعال اقدام نمایید و یا از طریق آیدی پشتیبانی هوش فعال در پلتفرم های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

شماره پشتیبانی هوش فعال : 09364549266

آیدی پشتیبانی هوش فعال در تلگرام و ایتا

سفارش طراحی اکسپرت متاتریدر ، اکسپرت سیگنال یاب ، اکسپرت متاتریدر4 ، اکسپرت متاتریدر5

اکسپرت چیست ؟

Expert Advisor | اکسپرت ها یک نوع ابزار معاملاتی کاملا پیشرفته و هدفمند هستند که طبق استراتژی های معاملاتی متنوع به صورت اختصاصی و یا عمومی طراحی می شوند ، این اکسپرت ها در پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 طراحی و پیاده سازی می شوند.

هدف و وظیفه اصلی اکسپرت ها اجرای یک استراتژی کامل بر روی بازار مالی مورد نظر به صورت کاملا دقیق و بدون نقص به صورت تمام وقت می باشد ، معامله گران بسیاری در سراسر دنیا از اکسپرت ها برای پیاده سازی استراتژی های خود در بازار مالی استفاده می کنند.

مزایا استفاده از اکسپرت ؟

استفاده از اکسپرت ها مزایا بسیار زیادی برای معامله گر به همراه دارد ، اکسپرت ها سبب می شوند تا معامله گر تمامی موقعیت و فرصت های معامله را زیر نظر داشته باشد و به صورت کامل تمامی نماد ها ، سهام ها و ارز ها را در عرض چند ثانیه مورد بررسی قرار دهد.

یکی دیگر از مزایا مهم استفاده از اکسپرت ها صرفه جویی بسیار چشم گیر در زمان می باشد ، معامله گرانی که از اکسپرت های دستیار معامله گر استفاده می کنند زمان کمتری را صرف تحلیل و بررسی نمودار ها و سهام ها می کنند چرا که اکسپرت های دستیار معامله گر به صورت کاملا دقیق و با سرعت بسیار بالا ، سهم های بازار را دقیقا طبق استراتژی تعریف شده مورد بررسی قرار می دهد و نتایج بررسی های خود را با چندین روش مختلف برای معامله گر ارسال می کند.

روش های ارسال آلارم توسط اکسپرت

♦ ارسال آلارم و سیگنال از طریق تلگرام

♦ ارسال آلارم و سیگنال از طریق ایمیل

♦ ارسال آلارم و سیگنال از طریق نوتیفیکیشن اپلیکیشن متاتریدر موبایل

♦ ارسال آلارم و سیگنال از طریق Alert

♦ نمایش سیگنال ها بر روی چارت متاتریدر به صورت Print

♦ نمایش سیگنال در سر برگ اکسپرت و در پنجره ترمینال

ربات اتوترید چیست ؟

ربات تریدر ، ربات اتوترید و یا ربات معامله گر یکی از فناوری های پیشرفته در دنیای بازار های مالی بوده که به معامله گران این بازار ها کمک بسیار زیادی در روند سود سازی و سرمایه گذاری تا کنون کرده است.

این ربات ها طبق استراتژی های فوق العاده پیشرفته و تخصصی طراحی می شوند و به صورت خودکار در 24 ساعت شبانه روز بدون وقفه در حال ترید و سود سازی برای شخص هستند ، یکی از مزیت های اینگونه ربات ها عدم دخالت انسان می باشد و به صورت دقیق و اتوماتیک طبق موارد تعریف شده به ترید در بازار مالی می پردازد.

سفارش طراحی ربات ، ربات اتوترید ، طراحی ربات اتوترید متاتریدر ، ربات های اتوترید ، ربات سیگنال یاب ، ربات معامله گر

مزایا استفاده از ربات های اتوترید | ربات های تریدر ؟

مهم ترین مزیت استفاده از ربات های اتوترید و ربات های تریدر دقت بسیار بالای آنهاست ، ربات ها به عنوان یک نرم افزار برنامه نویسی شده دقیقا طبق مواردی که برای آنها تعریف شده است رفتار می کنند و خارج از دستورات عملی انجام نمی دهند.

همچنین اینگونه ربات ها نیازی به دخالت انسانی ندارند و به صورت اتومات معاملات را انجام می دهند ، معامله گران با یک استراتژی درست و طراحی ربات اتوترید می توانند به راحتی سرمایه گذاری درست انجام دهند و سود فوق العاده ای از استراتژی خود کسب کنند.

یکی دیگر از مزایای اصلی ربات های اتوترید صرفه جویی چشم گیر در زمان می باشد ، به این صورت که معامله گر دیگر نیازی ندارد وقتی برای تحلیل و بررسی نماد های معاملاتی و بازار مالی صرف کند ، حتی هنگامی که معامله گر در حال استراحت است ربات مشغول ترید می باشد و در واقع معامله گر بدون هیچ فعالیت خاصی در حال کسب درآمد است.

انواع ربات ها در فارکس

♦ ربات های تریدر و اتو ترید

” ربات هایی هستند که بدون دخالت انسانی به صورت خودکار در 24 ساعت شبانه روز مشغول ترید و کسب درآمد می باشند “

 

♦ ربات های نیمه اتومات

” این ربات ها با توجه به استراتژی معاملاتی تعریف شده نیازمند دخالت انسانی می باشد “

 

♦ ربات های سیگنال یاب

” وظیفه این نوع ربات ها پیدا کردن سیگنال های خرید و فروش و موقعیت های مهم در بازار مالی است که به معامله گر کمک می کند تا موقعیت ها را در کمترین زمان ممکن شناسایی کند و تصمیم درستی برای انجام معامله بگیرد “

با هوش فعال ایده های خود را تبدیل به ابزار معاملاتی کنید

ثبت سفارش طراحی اکسپرت ، ربات ، اندیکاتور

جهت ثبت سفارش طراحی اکسپرت ، ربات ، اندیکاتور و یا جهت مشاوره رایگان در زمینه طراحی و پیاده سازی استراتژی می توانید از طریق شماره پشتیبانی سایت هوش فعال اقدام نمایید و یا از طریق آیدی پشتیبانی هوش فعال در پلتفرم های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

آیدی پشتیبانی هوش فعال در تلگرام و ایتا

شماره پشتیبانی هوش فعال : 09364549266

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visits: 2546