توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Super Signal مخصوص فارکس در متاتریدر 5

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Super Signal مخصوص فارکس در متاتریدر 5

مقدمه ایی بر اندیکاتور Super Signal مخصوص فارکس در متاتریدر 5

اندیکاتور Super Signal یک ابزار تحلیل و تکنیکال است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم متاتریدر 5 طراحی شده است ، از این اندیکاتور جهت شناسایی نقاط بالقوه تغییر روند در نمودار قیمتی استفاده می شود ، Super Signal بر خلاف ظاهر ساده ای که دارد ، از الگوریتم محاسباتی بسیار پیچیده ای برای شناسایی نقاط تغییر روند استفاده می کند که این امر سبب شده تا نقاط تغییر روند را در زمان واقعی بازار شناسایی کند.

 

عملکرد اندیکاتور Super Signal

اندیکاتور Super Signal یک ابزار تحلیل و تکنیکال می باشد که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد ، این اندیکاتور با استفاده از الگوریتم محاسباتی پیچیده ای که دارد ، نقاط تغییر روند نمودار قیمتی را به نحوی پیش بینی می کند و از پیش به معامله گر بر روی نمودار قیمتی اطلاع می دهد ، این اندیکاتور ظاهری بسیار ساده دارد و در بازه های زمانی مختلف قابلیت اجرا دارد.

Super Signal از دایره های صورتی و آبی تشکیل شده است که نقاط بالقوه تغییر روند را بر روی نمودار قیمتی برای معامله گر مشخص می کند ، دایره های آبی نشانگر نقاط تغییر روند صعودی و موقعیت های خرید می باشد و همچنین دایره های صورتی نشانگر نقاط  تغییر روند نزولی و موقعیت های فروش می باشد.

 

مشخصات و ویژگی های اندیکاتور Super Signal

Super Signal نیز مانند دیگر اندیکاتور ها دارای ویژگی و مشخصات جذاب بسیار زیادی است که در ادامه به تمامی این نکات می پردازیم.

فروش اکانت پرمیوم و پرو اورجینال

 

طراحی سفارشی اندیکاتور و اکسپرت  بورس و فارکس

سیگنال نسبتا دقیق :

اندیکاتور Super Signal دارای الگوریتم محاسباتی بسیار پیچیده می باشد که همین امر سبب می شود تا نمودار قیمتی ، داده های تاریخی قبل و تمامی نوسانات بازار را به صورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار دهد و به همین دلیل سیگنال هایی که بر روی نمودار قیمتی صادر می کند ، سیگنال های نسبتا دقیق و مورد اطمینان می باشد.

اما برای اطمینان کامل تر باید سیگنال های صادره را با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تحلیل و تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرید و این امر الزامی می باشد.

 

تحلیل بازه های زمانی مختلف :

اندیکاتور Super Signal یک ابزار تحلیل و تکنیکال بسیار خوب می باشد که به معامله گران اجازه می دهد تا بتوانند چندین بازه زمانی را به طور همزمان توسط این شاخص فنی مورد تجزیه تحلیل قرار دهند ، این اندیکاتور مولتی تایم فریم می باشد و این موضوع نکته مثبتی برای این اندیکاتور تلقی می شود.

 

قابلیت سفارشی سازی:

این اندیکاتور دارای متغیر های قابل تنظیم و تغییر می باشد که معامله گر می تواند مطابق با ترجیحات و استراتژی معاملاتی خود ، ویژگی ها و مشخصات ظاهری و فنی اندیکاتور را تغییر دهد.

 

سازگاری با استراتژی ها :

Super Signal یک ابزار تحلیل و تکنیکال می باشد که از سازگاری بسیار بالایی برخوردار است که به معامله گران این امکان را می دهد تا بتوانند این اندیکاتور را با اندیکاتور های دیگر ترکیب کنند و در قالب یک استراتژی معاملاتی از این اندیکاتور استفاده کنند ، همچنین برای تایید نمودن سیگنال های صادره از این اندیکاتور نیز باید از ابزار ها و شاخص های فنی دیگر استفاده کنید تا از واقعی بودن سیگنال مطمئن شوید.

 

 

لینک دانلود اندیکاتور Super Signal در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد

 

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Super Signal مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 5 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

 

زمانی که اندیکاتور را بر روی چارت رسم می کنید در اولین صفحه ایی که بر روی چارت باز می شود گزینه ی Allow DLL را فعال کنید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید.

 

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Super Signal مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

 

تنظیمات اندیکاتور ADX Buy Sell برای متاتریدر 5

در سربرگ Inputs نیز ویژگی فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید.

 

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Super Signal مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

 

در سربرگ Color نیز ویژگی ظاهری اندیکاتور وجود دارد که میتوانید آنها را به صورت دلخواه تغییر دهید .

 

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Super Signal مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

 

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور Super Signal کد MQL5-35

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور Super Signal به شرح ذیل می باشد .

1- اندیکاتور Super Signal نقاط بالقوه تغییر روند صعودی را با استفاده از دایره آبی رنگ بر روی نمودار قیمتی به نمایش می گذارد.

2- دایره آبی یک سیگنال تغییر روند یا موقعیت خرید در نظر گرفته می شود.

3- این سیگنال تغییر روند صعودی معمولا پس از طی کردن یک روند نزولی بر روی نمودار صادر می شود ، در واقع زمانی که قدرت فروشندگان کم شده و قدرت خریداران افزایش پیدا می کند ، این تغییر روند را اندیکاتور Super Signal پیش بینی می کند و با استفاده از دایره آبی به نمایش می گذارد.

4- مد نظر داشته باشید که حتما باید سیگنال تغییر روند صعودی را با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و بعد از تایید تصمیم به انجام معامله بگیرید و از سیگنال خرید وارد پوزیشن Buy شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را طبق استراتژی معاملاتی خودتان مشخص کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

پوزیشن خود را ادامه دهید تا زمانی که یک سیگنال تغییر روند نزولی و یا یک کندل تغییر روند نزولی مشاهده کنید و سپس از پوزیشن خود خارج شوید.

 

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Super Signal مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور Super Signal کد MQL5-35

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور Super Signal به شرح ذیل می باشد .

1- اندیکاتور Super Signal نقاط بالقوه تغییر روند نزولی را با استفاده از دایره صورتی رنگ بر روی نمودار قیمتی به نمایش می گذارد.

2- دایره صورتی یک سیگنال تغییر روند یا موقعیت فروش در نظر گرفته می شود.

3- این سیگنال تغییر روند نزولی معمولا پس از طی کردن یک روند صعودی بر روی نمودار صادر می شود ، در واقع زمانی که قدرت خریداران کم شده و قدرت فروشندگان افزایش پیدا می کند ، این تغییر روند را اندیکاتور Super Signal پیش بینی می کند و با استفاده از دایره صورتی به نمایش می گذارد.

4- مد نظر داشته باشید که حتما باید سیگنال تغییر روند نزولی را با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و بعد از تایید تصمیم به انجام معامله بگیرید و از سیگنال فروش وارد پوزیشن Sell شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را طبق استراتژی معاملاتی خودتان مشخص کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

پوزیشن خود را ادامه دهید تا زمانی که یک سیگنال تغییر روند صعودی و یا یک کندل تغییر روند صعودی مشاهده کنید و سپس از پوزیشن خود خارج شوید.

 

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Super Signal مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

جمع بندی مطالب

اندیکاتور Super Signal یک ابزار تحلیل و تکنیکال می باشد که در بازار مالی فارکس استفاده می شود و با استفاده الگوریتم محاسباتی پیچیده ای که دارد نقاط بالقوه تغییر روند صعودی را شناسایی می کند ، نقاط تغییر روند صعودی و نزولی با استفاده از دایره های صورتی و آبی بر روی نمودار قیمتی به نمایش گذاشته می شود ، این اندیکاتور از سازگاری بسیار بالایی برخوردار است که می توان آن را با شاخص های فنی دیگر ترکیب کرد و در قالب یک استراتژی از این اندیکاتور استفاده کرد ، همچنین این اندیکاتور را می توان در بازه های زمانی مختلف اجرا کرد و از آن استفاده نمود.

 

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش اندیکاتور Super Signal نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 79

تحلیل سهم ،سیگنل بورس و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام

دانلود باکس

چگونه می توان اندیکاتور ها را در متاتریدر نصب کرد.

  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex5 و .mq5)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL5>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات زیرا حتما ببینید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...