توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Buy Sell مخصوص فارکس در متاتریدر 5

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Buy Sell مخصوص فارکس در متاتریدر 5

مقدمه ایی بر اندیکاتور Buy Sell مخصوص فارکس در متاتریدر 5

اندیکاتور Buy Sell یک شاخص فنی می باشد که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم متاتریدر 5 طراحی شده است ، این اندیکاتور از 3 شاخص فنی ترکیب شده است که داده های قیمتی بازار مالی را مورد تجزیه تحلیل قرار می دهد و روند بازار را شناسایی می کند ، در تایم فریم های بین 1 الی 30 دقیقه می توان به راحتی استفاده نمود و در این بازه زمانی از عملکرد بهتری بهره مند است.

 

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.

شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

عملکرد اندیکاتور Buy Sell MT5

این شاخص فنی برای بازه های زمانی پایین ( تا 30 دقیقه ) مناسب بوده و در تایم بازار و جلسات لندن و نیویورک که نواسانات نسبتا بیشتری دارد بسیار مناسب است و عملکرد بهتری دارد ، این اندیکاتور برای اسکالپ های کوتاه مدت مناسب بوده و بر روی تمایم جفت ارز ها می توانید آن را اجرا کنید.

Buy Sell با توجه به الگوریتم محاسباتی پیچیده ای ک دارد ، نقاط بالقوه تغییر روند را شناسایی می کند و با استفاده از مربع های سبز و صورتی و نقاط کوچک که مانند نقاط Parabolic SAR هستند ، به نمایش می گذارد ، این مربع های رنگی در واقع سیگنال های بالقوه خرید و فروش هستند و نشان دهنده تغییر قیمت هستند.

این اندیکاتور را می توانید به راحتی در ترکیب با دیگر شاخص های فنی استفاده کنید ، این عمل به شما این امکان را می دهد تا بتوانید ، سیگنال های صادره از سوی اندیکاتور را راحت تر تحلیل کنید ، و پس از تایید و تحلیل تصمیم درستی برای انجام معامله خود بگیرید.

 

خرید اکانت تریدینگ ویو

مزایا و ویژگی اندیکاتور Buy Sell MT5

اندیکاتور Buy Sell MT5 نیز مانند دیگر اندیکاتور ها دارای ویژگی و مزایای خاص خود می باشد که در ادامه به آنها می پردازیم.

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام  

برای دانلود آهنگ بیکلام و گوش دادن به موسیقی بیکلام عضو کانال چیل اوت موزیک شوید لینک عضویت در کانال موسیقی بیکلام

 

ویژگی ظاهری :

این اندیکاتور دارای رابط کاربر پسندی می باشد که عملکرد آن را برای معامله گر قابل فهم می سازد ، همچنین در قسمت تنظیمات این اندیکاتور ویژگی ها ظاهری وجود دارد که می توانید تمامی موارد را با توجه به ترجیحات خودتان تغییرشان دهید.

 

ویژگی فنی :

این اندیکاتور در قسمت تنظیمات خود دارای ویژگی های فنی و تخصصی می باشد که این امکان را به معامله گر می دهد تا عملکرد اندیکاتور را مطاب با استراتژی معاملاتی خود تنظیم سازد.

 

سازگاری :

Buy Sell از سازگاری و انعطاف بسیار بالایی برخوردار است که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید آن را با دیگر شاخص های فنی ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از آن ساتفاده کنید.

 

تایم فریم :

یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه داشته باشید ، تایم فریم یا بازه زمانی می باشد ، این اندیکاتور در بازه زمانی پایین مانند 1 ، 5 ، 15 ، 30 دارای عملکرد بهتری می باشد.

 

 

 ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

 

لینک دانلود اندیکاتور Buy Sell MT5 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Buy Sell مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 5 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

 

 

تنظیمات اندیکاتور Buy Sell برای متاتریدر 5

در سربرگ Inputs نیز ویژگی فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید.

 

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Buy Sell مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

در سربرگ Color نیز ویژگی ظاهری اندیکاتور وجود دارد که میتوانید آنها را به صورت دلخواه تغییر دهید .

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Buy Sell مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

 

{    دانلود اندیکاتور های متاتریدر 4    }

 

 

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور Buy Sell کد MQL5-38

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور Buy Sell به شرح ذیل می باشد .

1- روند صعودی با استفاده از مربع سبز و نقاط سبز به نمایش گذاشته می شود ، روند نزولی با استفاده از مربع های صورتی و نقاط صورتی به نمایش گذاشته می شود.

2- پس از طی کردن یک روند نزولی ، زمانی که کندل های تغییر روند صعودی تشکیل می شوند و اندیکاتور این تغییر روند را شناسایی می کند ، با استفاده از مربع سبز یک هشدار تغییر روند بر روی نمودار رسم می کند.

3- مربع سبز در واقع یک سیگنال تغییر روند و سیگنال خرید می باشد.

4- سیگنال خرید را حتما باید توسط ابزار و یا شاخص های فنی دیگر تایید کنید و پس از تایید و اطمینان از تغییر روند ، از کندل تثبیت صعودی وارد پوزیشن Buy شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را بهتر است طبق استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

پوزیشن خود را ادامه دهید تا زمانی که یک سیگنال تغییر روند نزولی و یا یک کندل تغییر روند نزولی مشاهده کنید و سپس از پوزیشن خود خارج شوید.

 

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Buy Sell مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور Buy Sell کد MQL5-38

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور Buy Sell به شرح ذیل می باشد .

1- روند صعودی با استفاده از مربع سبز و نقاط سبز به نمایش گذاشته می شود ، روند نزولی با استفاده از مربع های صورتی و نقاط صورتی به نمایش گذاشته می شود.

2- پس از طی کردن یک روند صعودی ، زمانی که کندل های تغییر روند نزولی تشکیل می شوند و اندیکاتور این تغییر روند را شناسایی می کند ، با استفاده از مربع صورتی یک هشدار تغییر روند بر روی نمودار رسم می کند.

3- مربع صورتی در واقع یک سیگنال تغییر روند و سیگنال فروش می باشد.

4- سیگنال فروش را حتما باید توسط ابزار و یا شاخص های فنی دیگر تایید کنید و پس از تایید و اطمینان از تغییر روند ، از کندل تثبیت نزولی وارد پوزیشن Sell  شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را بهتر است طبق استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

پوزیشن خود را ادامه دهید تا زمانی که یک سیگنال تغییر روند صعودی و یا یک کندل تغییر روند صعودی مشاهده کنید و سپس از پوزیشن خود خارج شوید.

 

 

آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور Buy Sell مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

جمع بندی مطالب

اندیکاتور Buy Sell یک شاخص فنی است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و برای پلتفرم متاتریدر 5 طراحی شده است ، این اندیکاتور نقاط بالقوه تغییر روند را بر روی نمودار قیمتی شناسایی می کند و با استفاده از مربع های سبز و صورتی به نمایش میگذارد ، این اندیکاتور از 3 شاخص فنی تشکیل شده است و دارای الگوریتم پیچیده ای می باشد ، همچنین در بازه های زمانی پایین مانند 1 ، 5 ، 15 و 30 دقیقه قابل استفاده بوده و عملکرد بهتری دارد.

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش اندیکاتور Buy Sell نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 118

دانلود باکس

چگونه می توان اندیکاتور ها را در متاتریدر نصب کرد.

  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex5 و .mq5)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL5>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *