011-91010105 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 20

اول به ریسک فکر کنید بعد به سود به همراه پادکس

اول به ریسک فکر کنید بعد به سود به همراه پادکس

آیا طرز تفکر اشتباهی است که اول به سود فکر کنیم بعد به ریسک؟ شخصی که معامله گری را به عنوان شغل انتخاب می کند نیازی به انگیزه ندارد ولی سود معامله برای معامله گر و سرمایه گذار به نوعی انگیزه محسوب می شود. معامله گران تازه کار به حدی به سود فکر میکنند که ریسک های پیش رو را نمی بینند.

آموزش نکات مهم بورسی به همراه نتایج روزانه فیلترهای مهم در کانال تلگرام هوش فعال

@hooshefaal

پادکست آموزشی ریسک و سود در بازار های مالی

ریسک باید قبل از ورود به معامله محاسبه شود.

بیشتر سرمایه گذاران پیش از ورود به معامله ریسک و بازدهی را محاسبه میکنند.معامله گر آینده مالی را در ذهن خود دارد و همین ذهنیت عامل اصلی تصمیماتی است که می گیرد.معمولا این معامله گران سود و زیان یکسانی را به دست میاورند و علت آن همان ذهنیت متعصبی است که در موردش صحبت شد.معامله گران تازه کار چون این ذهنیت را ندارند با تغییر بازار میترسند و فکر می کنند باید از بازار خارج بشوند.اولین و مهمترین اشتباه معامله گران تازه کار این است که به فکر ریسک نیستند ذر حالیکه ریسک وجود دارد و دیر یا زود اتفاق می افتد.

آیا در معامله اجباری وجود دارد؟

کسانی که به تازگی وارد بازار های مالی می شوند باید بدانند که ضرر حتمی است.برنامه شما برای این ریسک چیست؟برنامه شما باید قبل از ورود به معامله مشخص باشد با منطق هرچه بادا باد وارد بازار های مالی نشوید.

نکته مهم این است که هرگز با پول دیگران ریسک نکنید(وام ) و به هیچ عنوان دارایی های خود را نقد نکنید .

اگر به تازگی وارد بازار ای مالی شده اید باید این را بدانید که ریسک یکروزی اتفاق می افتد.برنامه شما برای آن چیست؟شما باید پیش از ورود به معامله این برنامه را داشته باشبد.با زدن برچسب هر چه بادا باد وارد هر معامله ای نشوید. هرگز با پول های دیگران وارد بازار های مالی نشوید (وام)و سرمایه خود را نقد نکنید. برای رسیدن به رفاه بیشتررفاه فعلی خود را ازبین نبرید چرا که بعد از آن دیگر اختیاری در بستن معامله ها ندارید و باید حتما معامله کنید تا بتوانید چیز هایی که فروخته اید رابرگردانید.

معامله گری که خود را دراین شرایط قرار می دهد ضرری نکرده است ولی بازی را باخته است .همیشه به گونه ای معامله کنید که حق انتخاب داشته باش

بازدهی نامحدود معادلات را چگونه مدیریت کنیم؟

شما با معامله ی خوبی که سود خوبی نصیب شما کرده چه می کنید؟همه ی معامله گران برای روز های سخت آماده شده اند ولی آیا برای مدیریت بازدهی هم چنین آمادگی وجود دارد؟ برخی اعتقاد دارند که سقف سود همان حد سود معامله تعیین شده در ابتدای کار است،آیا این تفکر درست است؟

 آیا بازدهی معامله یک عدد خاص، ثابت و از پیش تعیین شده است؟

اگر پاسخ شما درست است شما جزو افرادی هستید که با سود و بازدهی معامله دقیقا مثل حد ضرر رفتار میکنید.(حدضرر یعنی ریسک یا همان ضرر احتمالی)

لطفا نظر خود را در ارتباط با مطلب فوق را بیان بفرمایید تا ما بتوانیم مطالبی با کیفیت برای شما خلق کنیم .

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک دیدگاه برای “اول به ریسک فکر کنید بعد به سود به همراه پادکس

محصولات زیرا حتما ببینید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...