سیگنال های اسپات و فیوچرز ارزدیجیتال در کانال تلگرام هوش فعال عضویت در کانال

011-91010105 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 20

دانلود رایگان فیلتر نوسان گیری با قیمت پایانی HF-158 بورس تهران

دانلود رایگان فیلتر نوسان گیری با قیمت پایانی HF-158 بورس تهران

نوسان گیری روش های مختلفی دارد ویکی از روشهای جذاب نوسانگیری با قیمت پایانی می باشد در این شیوه نمادی که مستعد رشد است و تکنیکال خوبی دارد را در قیمت پایین خریداری می کنیم . این فیلتر به این صورت عمل می کند: هرگاه نمادی قیمت آخرین معامله آن بیش از سه درصد از قیمت پایانی خود کمتر باشد را یافته و به ما نشان می دهد.

باید توجه داشته باشیم که این فیلتر فقط اختلاف قیمت را تشخیص می دهد و تحلیل نماد را باید خود معامله گر انجام دهد . معمولا اگر نمادی در روند صعودی باشد و در زمانهای خاصی در این فیلتر نمایش داده شود موقعیت مناسبی برای خرید می باشد. البته روشهای مختلف دیگری نیز وجود دارد که کاربران می توانند آن روشها را در بخش نظرات همین پست برای دیگران کامنت کنند.

با عضویت در کانال تلگرام سایت هوش فعال می توانید از سیگنال های اسپات و فیوچرز ارزدیجیتال که از کانال های vip معتبر خارجی صادر می شوند به رایگان استفاده کنید برای عضویت در کانال عمومی سایت هوش فعال روی  لینک عضویت کلیک  بفرمایید.

 

 

لینک دانلود  فیلتر در باکس دانلود انتهای پست قرار دارد

 

دانلود رایگان فیلتر نوسان گیری با قیمت پایانی HF-158 بورس تهران

ویژگی های فیلتر نوسانگیری با قیمت پایانی HF-158

  • این فیلتر نیازی به قالب شخصی ندارد.
  • این فیلتر نیازی به تنظیمات دیدبان بازار ندارد.
  • در هنگام کپی کردن کد فیلتر دقت فرمایید تا کل کد به درستی در ویرایشگر سایت بورس کپی شود.
  • همواره برای استفاده از هر فیلتری باید ابتدا نتایج آن فیلتر را چند روز تحت نظر بگیرید و سپس نتایج آن را بررسی بفرمایید تا اینگونه روش صحیح استفاده از آن فیلتر را درک کنید . اینگونه شما متوجه خواهید شد که چه نمادهایی و با چه ویژگی هایی در این فیلتر بهترین نتیجه را می دهند.

 

کد فیلتر نوسانگیری با قیمت پایانی HF-158

 

نویسنده : مصطفی اجارستاقی

لطفا روشهای صحیح استفاده از چنین فیلتری را برای استفاده سایر کاربران کامنت فرمایید تا اینگونه به رشد علمی همدیگر کمک کنیم.

 

  کاربر محترم فیلتر های بورسی ابزاری هستند برای کمک به تحلیل شما و هدف ما کمک به کاربران و آموزش در زمینه بازار مالی می باشد و  در نتیجه ما هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما نخواهیم داشت  

 

 

دانلود باکس
درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

محصولات زیرا حتما ببینید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...