توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب
 • 5

اندیکاتور عالی TMA Centered Bands مخصوص فارکس در متاتریدر 5 تایم فریم 5 دقیقه

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

اندیکاتور عالی TMA Centered Bands مخصوص فارکس در متاتریدر 5 تایم فریم 5 دقیقه

مقدمه ایی بر اندیکاتور TMA Centered Bands مخصوص بورس و فارکس در متاتریدر 5 در تایم فریم 5 دقیقه

اندیکاتور TMA Centered Bands از شاخص تحلیلی TMA استفاده می کند , شاخص TMA مخفف Triangular Moving Average می باشد که یک تابع وزن دهی مثلتی شکلی را اعمال می کند و به نقاط داده مرکزی اهمیت بیشتری می دهد , این امر باعث شده تا این شاخص یم خط میانگین متحرک منحصر به فرد صاف و متمرکزی را ارئه دهد , TMA برای شناسایی روند ها و معکوس های بازار بسیار ایده آل و مناسب می باشد , این اندیکاتور از سه جز اصلی تشکیل شده است , خط میانگین وسط چارت که همان خط میانگین متحرک TMA می باشد , باند بالایی که به عنوان سطح مقاومتی پویا و باند پایینی به عنوان سطح حمایتی پویا عمل می کند , اندیکاتور TMA Centered Bands با استفاده از این 3 جز تغییرات روند بازار را تشخیص می دهد و روند نمایی می کند و با استفاده از فلش های سبز و قرمز که بر روی چارت رسم می کند سیگنال خرید و فروش صادر می کند , در واقع تغییرات ناگهانی روند و روند معکوس بالقوه را شناسایی می کند و سیگنال های خرید و فروش روی چارت ترسیم می کند , در ادامه به نحوه ی عملکرد اندیکاتور TMA Centered Bands می پردازیم .

 

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

ویدیو آموزش و دانلود رایگان اندیکاتور TMA Centered Bands مخصوص فارکس در متاتریدر 5

 

 

 

با طرح پشتیبان ترید سایت هوش فعال 50 درصد کمسیون پرداختی خود به بروکر را پس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید و یا با این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

لینک دانلود اندیکاتور TMA Centered Bands در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد

اندیکاتور عالی TMA Centered Bands مخصوص فارکس در متاتریدر 5 تایم فریم 5 دقیقه

 

خرید اکانت پریمویم  تریدینگ ویو ، خرید اکانت اسنشال تریدینگ ویو کاملا اورجینال با ارسال سریع و پشتیبانی  مناسب، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اکانت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 4 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

 

تنظیمات اندیکاتور TMA Centered Bands برای متاتریدر 5

برای اینکه ظاهر بهتر و واضح تری را از این اندیکاتور داشته باشید , به سربرگ Color بروید و دو رنگ گزینه ی Centered TMA و گزینه های Rebound down و Rebound Up را مطابق با تصویر زیر تغییر دهید .

 

اندیکاتور عالی TMA Centered Bands مخصوص فارکس در متاتریدر 5 تایم فریم 5 دقیقه

اندیکاتور سیف ترید بهترین اندیکاتور برای اسکالپ در بازار فارکس ، با وین ریت بالا و امکانت استثنایی ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتور سیف ترید به این لینک مراجعه نمایید و یا یا این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

 

طبق تصویر پایین به سربرگ Inputs بروید و عدد گزینه ی Centered TMA half Period را روی 21 قرار دهید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید .

 

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور TMA Centered Bands کد MQL5-5

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور TMA Centered Bands به شرح ذیل می باشد .

1- زمانی که روند بازار صعودی باشد خط میانگین متحرک TMA سبز می شود و نشانگر این است قدرت خریدار ها بیشتر از فروشنده ها می باشد و بازار در حال تغییر روند و طی کردن روند صعودی است .

2- زمانی که کندل قوی صعودی یا یک کندل تغییر روند در چارت تشکیل شود و نشانگر تغییر روند معکوس باشد , سیگنال خرید توسط فلش سبز رنگ رو به بالا صادر می شود .

3- در این شرایط باید منتظر یک کندل تثبیت بمانید یا می توانید از کندل صعودی بعدی وارد پوزیشن خرید شوید .

4- در نظر داشته باشید فلش سبز رنگ یا همان سیگنال خرید تنها در شرایطی دارای اعتبار است که رنگ خط TMA نیز سبز باشد و روند خط نیز صعودی باشد در غیر این صورت سیگنال از اعتبار برخوردار نیست و بهتر است آن سیگنال را نادیده بگیرید .

5- نقطه ی Stop  پوزیشن خود را بر روی Swing قبلی کندل قرار دهید یا میتوانید مطابق با استراتژی معاملاتی خودتان حد ضرر برای پوزیشن خودتان در نظر بگیرید , همچنین میتوانید از اندیکاتور ATR نیز استفاده کنید .

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

با توجه به مشخص کردن نقطه ی Stop معامله , بهتر است حداقل یک تا یک و نیم برابر حد ضرر خود , حد سود تعیین کنید , اما میتوانید پوزیشن خود را ادامه دهید و زمانی که یک سیگنال فروش مشاهده کردید از پوزیشن خارج شوید .

 

اندیکاتور عالی TMA Centered Bands مخصوص فارکس در متاتریدر 5 تایم فریم 5 دقیقه

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور TMA Centered Bands کد MQL5-5

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور TMA Centered Bands به شرح ذیل می باشد .

1- زمانی که روند بازار نزولی باشد خط میانگین متحرک TMA قرمز می شود و نشانگر این است قدرت فروشنده ها بیشتر از خریدار ها می باشد و بازار در حال تغییر روند و طی کردن روند نزولی است .

2- زمانی که کندل قوی نزولی یا یک کندل تغییر روند در چارت تشکیل شود و نشانگر تغییر روند معکوس باشد , سیگنال فروش توسط فلش قرمز رنگ رو به پایین صادر می شود.

3- در این شرایط باید منتظر یک کندل تثبیت بمانید یا می توانید از کندل نزولی بعدی وارد پوزیشن فروش شوید .

4- در نظر داشته باشید فلش قرمز رنگ یا همان سیگنال فروش تنها در شرایطی دارای اعتبار است که رنگ خط TMA نیز قرمز باشد و روند خط نیز نزولی باشد در غیر این صورت سیگنال از اعتبار برخوردار نیست و بهتر است آن سیگنال را نادیده بگیرید .

5- نقطه ی Stop  پوزیشن خود را بر روی Swing قبلی کندل قرار دهید یا میتوانید مطابق با استراتژی معاملاتی خودتان حد ضرر برای پوزیشن خودتان در نظر بگیرید , همچنین میتوانید از اندیکاتور ATR نیز استفاده کنید .

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

با توجه به مشخص کردن نقطه ی Stop معامله , بهتر است حداقل یک تا یک و نیم برابر حد ضرر خود , حد سود تعیین کنید , اما میتوانید پوزیشن خود را ادامه دهید و زمانی که یک سیگنال خرید مشاهده کردید از پوزیشن خارج شوید .

 

اندیکاتور عالی TMA Centered Bands مخصوص فارکس در متاتریدر 5 تایم فریم 5 دقیقه

جمع بندی مطالب

اندیکاتور TMA Centered Bands یک شاخص تحلیلی میانگین متحرک (Moving Average) می باشد که با استفاده از تشخیص و شناسایی روند های معکوس و تغییرات ناگهانی توسط فلش های سبز و قرمز بر روی چارت سیگنال خرید و فروش صادر می کند , این اندیکاتور مورد استفاده در بازار مالی فارکس قرار می گیرد و مختص پلتفرم متاتریدر 5 می باشد , در تمامی تایم فرم ها و چارت قابل اجرایی بوده و می توان از این اندیکاتور استفاده نمود .

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال لطفا پس از مطالعه پست آموزش اندیکاتور TMA Centered Bands مخصوص فارکس در متاتریدر 5 , نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید .

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 2000

دانلود باکس

چگونه می توان اندیکاتور ها را در متاتریدر نصب کرد.

 • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex5 و .mq5)
 • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder
 • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL5>Indicators
 • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

درباره این مطلب نظر دهید !

میانگین امتیاز این مطلب 5 است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه برای “اندیکاتور عالی TMA Centered Bands مخصوص فارکس در متاتریدر 5 تایم فریم 5 دقیقه

 1. امیرمحمد می گوید :

  هیچوقت با اندیکاتور نمیشه به سود مستمر رسید ، اگر اندیکاتوری وجود داشته باشه که سود دائم بده هیچوقت صابحش نمیاره اونو عمومی کنه ،توصیه من اینه تو این بازار بدنبال یه استراتژی شخصی باشید

  • مهندس مصطفی اجارستاقی می گوید :

   سلام و درود
   دقیقا باید با استفاده از اندیکاتور ها و موارد دیگر برای خود استراتژی شخصی خوب طراحی کرد .
   موفق باشید