توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

فروش اکانت پریمیوم تلگرام / خرید اکانت پریمیوم تلگرام

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

فروش اکانت پریمیوم تلگرام / خرید اکانت پریمیوم تلگرام

فروش اکانت پریمیوم تلگرام / خرید اکانت پریمیوم تلگرام

تلگرام پریمیوم چیست و چه قابلیت هایی دارد ؟

تلگرام پریمیوم نسخه ارتقا یافته و پولی این پیام‌رسان محبوب است که با خرید اشتراک آن، شما می‌توانید از امکانات و قابلیت‌های بیشتری نسبت به نسخه رایگان بهره‌مند شوید.

تمامی قابلیت هایی که تاکنون در نسخه رایگان این پلتفرم اجتماعی محبوب ارائه شده است همچنان برای کاربران فعال می باشد و به صورت رایگان تمامی کاربران ، چه آن دسته از کاربران که دارای اکانت پریمیوم تلگرام هستند و چه آن دسته از کاربران که دارای اکانت پریمیوم تلگرام نمی باشند ، می توانند از آن قابلیت های همیشگی نسخه رایگان پلتفرم تلگرام استفاده کنند.

به طور کل با تهیه اکانت پریمیوم تلگرام قابلیت های بسیار زیاد و جذابی به نسخه تلگرام شما اضافه می شود ، یکی از تغییراتی که بسیار هم قابل توجه است افزایش سرعت آپلود و دانلود در تلگرام است که بسیار موضوع حائز اهمیت است ، قابلیت های دیگری مانند حذف تبلیغات ، مدیریت چت پیشرفته تر ، دانلود بسیار سریع تر فایل ها تا حداکثر 4 گیگابایت حجم فایل ، عکس های پروفایل متحرک ، شکلک و اموجی های متحرک و گرافیکی بسیار جذاب و موارد دیگر وجود دارد که این اکانت پریمیوم را ارزشمند کرده است.

 

ویدیو راهنما خرید اکانت پریمیوم تلگرام در کانال آپارات هوش فعال

 

 

قیمت های اکانت پریمیوم تلگرام

 • اکانت سه ماهه تلگرام پریمیوم 900,000 تومان
 • اکانت شش ماهه تلگرام پریمیوم 1,100,000 تومان
 • اکانت یک ساله تلگرام پریمیوم 1,900,000 تومان 

 

جهت خرید اکانت بر روی یکی از بنرهای زیر کلیک نمایید و پس از پرداخت به شماره 09364549266 پیامک (sms) نمایید تا اکانت برای شما ارسال گردد.

خرید اکانت پریمیوم تلگرام سه ماهه

درگاه خرید فروش اکانت پریمیوم تلگرام / خرید اکانت پریمیوم تلگرام

 

خرید اکانت پریمیوم تلگرام شش ماهه

 

درگاه خرید فروش اکانت پریمیوم تلگرام / خرید اکانت پریمیوم تلگرام

 

خرید اکانت پریمیوم تلگرام یک ساله

 

درگاه خرید فروش اکانت پریمیوم تلگرام / خرید اکانت پریمیوم تلگرام

 

اگر درگاه پرداخت به هر دلیلی مشکل داشت به شماره 09364549266 پیامک (sms) دهید تا برای  شما، شماره کارت ارسال شود و با پرداخت کارت به کارت خرید را انجام دهید.

 

فایل صوتی راهنما خرید اکانت پریمیوم تلگرام

 

فروش اکانت پریمیوم تلگرام / خرید اکانت پریمیوم تلگرام

 

امکانات و قابلیت های این اکانت پریمیوم تلگرام چیست ؟

 • آپلود فایل‌ها تا 4 گیگابایت (در حالی که برای کاربران عادی حداکثر 2 گیگابایت است)
 • گذاشتن استوری مانند اینستاگرام
 • دانلود ویدیوها و فایل‌ها با سرعت بسیار بالاتر
 • امکان تبدیل صداها و ویس ها به متن
 • مخفی شدن تبلیغات تلگرام در تمامی کانال‌ها
 • استفاده از اموجی‌های ( شکلک ) خاص برای ری‌اکشن روی پیام‌ها
 • امکان دسترسی به استیکرهای پریمیوم که شامل جلوه‌های تمام صفحه هستند
 • تعیین یک پوشه به عنوان پوشه پیش‌فرض در هنگام باز شدن تلگرام
 • میوت (بی صدا) و آرشیو کردن خودکار افراد جدیدی که پیام می‌دهند
 • درج آیکون ستاره در کنار اسم شما برای متمایز شدن از بقیه افراد
 • استفاده از ویدیو برای آواتار که در همه جا متحرک هستند
 • امکان تغییر ایکون تلگرام
 • افزایش تعداد استیکرهایی که کاربر می‌تواند در پنل استیکرها به علاقه‌مندی‌هایش اضافه کند
 • افزایش تعداد کانال‌ها و گروه‌هایی که کاربر می‌تواند عضو شود
 • افزایش تعداد پوشه‌هایی که کاربر می‌تواند بسازد
 • افزایش تعداد سوپرگروه‌ها و کانال‌های عمومی که کاربر می‌تواند بسازد
 • افزایش تعداد چت‌هایی که کاربر می‌تواند پین کند
 • افزایش تعداد چت‌هایی که می‌توان در یک پوشه قرار داد

 

فروش اکانت پریمیوم تلگرام / خرید اکانت پریمیوم تلگرام

 

برخی از ویژگی های جذاب اکانت پریمیوم تلگرام

قابلیت Profile Color یا همان رنگ پروفایل :

قابلیت رنگ های پروفایل اکانت پریمیوم تلگرام یکی از ویزگی های جذاب و انحصاری این اشتراک می باشد که به شما این امکان را می دهد تا تصاویر پروفایل خود را با رنگ های مختلف ، متحرک و زیبا کنید ، این قابلیت این امکان را به شما می دهد تا به صورت اختصاصی پروفایل خود را شخصی و سفارشی سازی کنید تا در بین دیگر کاربران که از نسخه رایگان تلگرام استفاده می کنند پروفایلی جذاب و برجسته داشته باشید.

برای فعال کردن این قابلیت پس از خریداری اشتراک پریمیوم تلگرام از گزینه تنظیمات به قسمت پروفایل بروید و گزینه های رنگ پریمیوم را انتخاب کنید ، از ایین قسمت می توانید پروفایل خود را شخصی سازی و سفارشی کنید تا در بین دیگر پروفایل ها بدرخشد.

 

 

 

قابلیت استیکر های متحرک اکانت پریمیوم تلگرام :

یکی از قابلیت های جذاب اکانت پریمیوم تلگرام که بسیار مورد توجه کاربران این پلتفرم قرار گرفته ، استیکر های متحرک این پلتفرم اجتماعی محبوب است.

استیکر های پریمیوم تلگرام یکی از قابلیت های انحصاری این اشتراک اختصاصی است که به شما امکان این را می دهد تا از استیکر های متحرک و اختصاصی که توسط طراحان مشهور و خلاق ساخته شده  در صفحه چت خود با دیگر کاربران استفاده کنید ، این قابلیت وجود دارد تا دیگر کاربرانی که از اکانت پریمیوم تلگرام استفاده نمی کنند نیز استیکر های متحرک را مشاهده کنند اما نمی توانند از آن ها استفاده کنند.

استفاده از استیکر های متحرک باعث می شود تا بتوانید احساسات خود را در شرایط متفاوت به راحتی بیان کنید و همچنین استفاده از این استیکر های متحرک شما را از دیگر کاربران متمایز می کند و این امر بسیار ارزشمند می باشد.

برای فعال کردن این قابلیت باید پس از دریافت اکانت پریمیوم تلگرام ، در صفحه تنظیمات تلگرام به قسمت چت < استیکر و گیف بروید و گزینه استیکر پریمیوم را انتخاب کنید و بسته های مختلف استیکر متحرک خود را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.

 

 

قابلیت ایموجی های سفارشی در اکانت پریمیوم تلگرام :

قابلیت ایموجی های سفارشی در اکانت پریمیوم تلگرام یکی از قابلیت های مورد توجه ، محبوب و بسیار جذاب این اکانت می باشد که به شما این امکان را می دهد که از ایموجی های متحرک و شخصی سازی شده که توسط خودتان یا طراحان مشهور و خلاق این عرصه ساخته شده است در صفحه چت با دیگر کاربران و گروه ها استفاده کنید.

کاربران اکانت پریمیوم تلگرام به 10 ها بسته سفارشی دسترسی دارند که هرکدام از این بسته ها دارای ایموجی ها و کاراکتر های منحصر به فرد می باشد که جمعا می توان گفت بیش از 500 ایموجی متحرک در این بسته ها وجود دارد ، استفاده از ایموجی های متحرک باعث می شود تا کیفیت چت و گفت و گو شما افزوده شود و نسبت به دیگر کاربران که از نسخه رایگان تلگرام استفاده می کنند متمایز باشید و مورد توجه دیگران قرار گیرید.

برای استفاده از این قابلیت پس از دریافت اکانت پریمیوم تلگرام از صفحه تنظیمات به قسمت < چت < ایموجی بروید و ایموجی های منحصر به فرد مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از آنها استفاده کنید .

 

 

قابلیت واکنش بی نهایت یا Infinite Reaction در اکانت پریمیوم تلگرام :

یکی دیگر از قابلیت های جذاب تلگرام واکنش یا ری اکشن بر روی پیام های دیگران یا پیام خودتان است ، اما این قابلیت دارای محدودیت است برای آن دسته از کاربرانی که از نسخه رایگان تلگرام استفاده می کنند ، در نسخه اکانت پریمیوم تلگرام این قابلیت جذاب وجود دارد اما بدون محدودیت ، به این صورت که دیگر شما در ثبت ری اکشن و واکنش خود بر روی یک پیام دچار محدودیت نیستید و میتوانید از تمامی ایموجی های موجود در تلگرام خود استفاده کنید و این باعث می شود تا احساسات خود را بهتر نسبت به آن پیام انتقال دهید.

این امر باعث می شود تا شما از دیگر کاربران تمایز پیدا کنید و گفت و گوی جذابی را برای خودتان رقم بزنید و مورد توجه دیگر کاربران عادی تلگرام قرار بگیرید ، برای ثبت ری اکشن باید بر روی پیام مورد نظر ضربه بزنید و از کادری که در قسمت بالای پیام باز می شود ایموجی ها را انتخاب کنید و بر روی آن پیام ثبت کنید.

 

 

 

برای خرید اشتراک تلگرام پریمیوم ، شما می‌توانید از فروشگاه سایت هوش فعال استفاده کنید که با کمترین قیمت بازار، به‌صورت کاملاً قانونی و به‌صورت آنی اکانت شما را شارژ می‌کند.

هوش فعال امن‌ترین و معتبرترین فروشنده تلگرام پریمیوم است که نماد اعتماد الکترونیک دارد.

سفارش خرید اکانت تلگرام پریمیوم شما بین 1 تا حداکثر 24 ساعت انجام خواهد شد.

بدون نگرانی از مسدود شدن اکانت خرید کنید، هوش فعال اکانت شما را با کارت‌های کاملاً قانونی شارژ خواهد کرد.

نکته: بعد از خرید شارژ اکانت تلگرام پریمیوم سه ماهه، شش ماهه و یکساله؛ اشتراک به اکانت شما گیفت می‌شود و نیازی به دسترسی اکانت شما نیست و علاوه بر این، فضای نامحدود ابری همچنان برای تمامی کاربران رایگان خواهد ماند.

 

از طریق شماره پشتیبانی سایت هوش فعال و یا از طریق پیام رسان تلگرام ، ایتا و واستاپ می توانید سفارش خودتان را ثبت کنید ، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر هم می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت هوش فعال با ما در ارتباط باشید.

شماره پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

تلگرام : hooshefaal_support@ 

ایتا : hooshefaal_support@ 

Visits: 489

برای مشاهده رضایت مشتریان وارد این کانال ها شوید کانال رضایت مشتری در ایتا کانال رضایت مشتری در تلگرام

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *