توجه! : لطفا جهت ارتباط با ادمین سایت تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرام hooshefaal_support@ و یا به واتساپ 09364549266 پیام دهید. عضویت در کانال

دانلود و آموزش اندیکاتور PanPrizMA Sin leverage 72 برای شناسایی روند آینده نمودار با میانگین کندل ها مخصوص متاتریدر 4

دانلود و آموزش اندیکاتور PanPrizMA Sin leverage 72 برای شناسایی روند آینده نمودار با میانگین کندل ها مخصوص متاتریدر 4  

 • اندیکاتور PanPrizMA Sin leverage 72 روند آینده نمودار با میانگین کندل ها را شناسایی می کند.
 • اندیکاتور فوق در هر دوره زمانی (TIME FRAIM) قابل مشاهده می باشد.
 • اندیکاتور PanPrizMA Sin leverage 72 در دوره های زمانی چهار ساعته و روزانه بهترین عملکرد معاملاتی را دارد.
 • برای یک سیگنال گیری و معامله مطمئن تر، این اندیکاتور را به همراه اندیکاتور های دیگر آزمایش کنید و تاییدیه های بهتری در معامله خود بگیرید.

 

لینک دانلود اندیکاتور در باکس دانلود انتهای پست قرار دارد

مخصوص متاتریدر 4

 

 

توضیحات درباره اندیکاتور PanPrizMA Sin leverage 72:

 • این اندیکاتور چهار را با رنگ های مختلف ترسیم می کند.
 • یکی آبی، دیگری نقره ای و دو تا نارنجی قرمز است. یکی از خطوط نارنجی-قرمز ضخیم‌تر از دیگری است و روی خط نقره‌ای شکل می‌گیرد. همچنین، خط نارنجی-قرمز ضخیم تر دارای رنگ نقره ای در وسط است. بسته به پس‌زمینه چت‌تان، ممکن است رنگ‌ها را متفاوت پیکربندی کنید، اگرچه توصیه می‌شود رنگ‌های دو خط نارنجی-قرمز یکسان باقی بمانند. به این معنی که اگر از رنگ زرد برای آنها استفاده کنید، هر دو باید زرد باشند.
 • دو خط نارنجی-قرمز روند بازار را نشان می دهد که صرفاً بالاتر از دیگری است. هنگامی که خط نازک نارنجی-قرمز بالای خط ضخیم نارنجی-قرمز باشد، یک روند نزولی وجود دارد. در مقابل، زمانی که خط نارنجی-قرمز ضخیم بالاتر از خط نازک نارنجی-قرمز باشد، روند صعودی وجود دارد. سپس خط آبی می آید که به عنوان خط سیگنال برای شکستگی عمل می کند.
 • وقتی خط نارنجی-قرمز ضخیم بالای خط نازک نارنجی-قرمز قرار می گیرد و خط آبی بالای خط ضخیم نارنجی-قرمز قرار می گیرد، این یک سیگنال است که یک شکست صعودی وجود دارد. هنگامی که خط آبی به زیر خط ضخیم نارنجی-قرمز برمی گردد، این سیگنالی است که انتظار دارید یک روند نزولی تغییر کند.
  از سوی دیگر، زمانی که خط نازک نارنجی-قرمز بالای خط نارنجی ضخیم باشد و خط آبی زیر خط نازک نارنجی قرار گیرد، این سیگنالی است که یک شکست نزولی وجود دارد. وقتی خط آبی به بالای خط نازک نارنجی-قرمز برمی‌گردد، این سیگنالی است که انتظار دارید روند صعودی معکوس شود.

 

خدمات سایت هوش فعال به شما کاربران و  فعالان عزیز در حوزه بورس و فارکس

شما می توانید ایده های معاملاتی خود را درقالب اکسپرت متاتریدر، ربات های معامله گر و اندیکاتور های متاتریدر  پیاده سازی کنید، ما  در سایت هوش فعال این کار را با بهترین کیفیت و دقت بالا  انجام می دهیم، برای ثبت سفارش اکسپرت ،ربات معامله گر و یا اندیکاتور های متاتریدر چهار یا پنج   به این لینک مراجعه نمایید.

 

سیگنال گیری با اندیکاتور PanPrizMA Sin leverage 72:

 

سیگنال ورود:

 • برای انجام معامله خرید، معامله‌گر باید به دنبال زمانی باشد که خط آبی بالاتر از خط ضخیم نارنجی-قرمز قرار گیرد، که نشانه‌ای از شکست احتمالی صعودی است. با این حال، معامله گر همچنین باید منتظر بماند تا مطمئن شود که خط ضخیم بالای خط نازک نارنجی قرار دارد، که نشان می دهد بازار در روند صعودی قرار دارد.
 • اگر خط آبی بالای خط ضخیم نارنجی-قرمز باشد در حالی که خط نارنجی-قرمز ضخیم زیر خط نازک نارنجی است، معامله گر باید از انجام معامله خرید اجتناب کند، زیرا در آن لحظه روند صعودی تایید شده وجود نخواهد داشت. معامله‌گر ممکن است استفاده از سطوح توقف (سطوح توقف ضرر و کسب سود) را انتخاب کند یا منتظر بماند تا خط آبی به زیر خط ضخیم نارنجی-قرمز حرکت کند تا سفارش خرید را ببندد. اما حتی اگر معامله‌گر استفاده از دومی را انتخاب کند، توصیه می‌شود سطوح توقف را برای اهداف مدیریت ریسک نیز لحاظ کند.

سیگنال خروج:

 • برای انجام معامله فروش، معامله‌گر باید به دنبال زمانی باشد که خط آبی به زیر خط نارنجی-قرمز نازک می‌رسد، که نشانه‌ای از شکست احتمالی نزولی است. با این حال، معامله گر همچنین باید منتظر بماند تا مطمئن شود که خط نازک بالای خط نارنجی ضخیم است، که نشان می دهد بازار در یک روند نزولی قرار دارد.
 • اگر خط آبی زیر خط نازک نارنجی قرمز در حالی که خط نازک نارنجی قرمز زیر خط نارنجی ضخیم است، معامله گر باید از انجام معامله خرید خودداری کند، زیرا در آن لحظه روند نزولی تایید شده وجود نخواهد داشت. معامله‌گر ممکن است استفاده از سطوح توقف (سطوح توقف ضرر و کسب سود) را انتخاب کند یا منتظر بماند تا خط آبی بالای خط نازک نارنجی-قرمز حرکت کند تا سفارش فروش را ببندد. اما حتی اگر معامله‌گر استفاده از دومی را انتخاب کند، توصیه می‌شود سطوح توقف را برای اهداف مدیریت ریسک نیز لحاظ کند.

 

 

تنظیمات اندیکاتور PanPrizMA Sin leverage 72:

 

 • اندیکاتور PanPrizMA Sin leverage 72 نیاز به تنظیمات خاصی ندارد، همان تنظیمات پیش فرض مناسب بازار می باشد.

 

 

 

 

 • تنظیمات فوق برای تغییر رنگ و تغییر سایز اندیکاتور می باشد و برای خوش رنگ تر شدن اندیکاتور، شما می توانید همانند تنظیمات فوق، آن را تغییر دهید.

 

 

نویسنده: مجتبی اسماعیلی

کاربر محترم لطفا نظرات و تجربه ی خود از این اندیکاتور را با ما در دیدگاه زیر به اشتراک بگذارید و هر دیدگاه شما تجربه و انگیزه ی زیادی برای ادامه مسیر به ما می دهد.

دانلود باکس

چگونه می توان اندیکاتور ها را در متاتریدر نصب کرد.

 • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex4 و .mq4)
 • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder.
 • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL4>Indicators
 • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

محصولات زیرا حتما ببینید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...