توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

دانلود اندیکاتور Traders Dynamic MT5

دانلود اندیکاتور Traders Dynamic MT5

مقدمه ای بر اندیکاتور Traders Dynamic MT5 مخصوص فارکس در متاتریدر 5

این اندیکاتور یک ابزار تحلیل و تکنیکال است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 طراحی شده است ، این اندیکاتور در واقع یک TDI کلاسیک است که بر اساس شاخص قدرت نسبی RSI و میانگین متحرک طراحی شده است ، در دسته اسیلاتور ها قرار دارد و از دو خط تشکیل شده که روند بازار را شناسایی می کند .

ظاهر این اندیکاتور بسیار ساده و کاربر پسند می باشد که همین امر سبب شده است تا عملکرد این شاخص فنی برای تمامی معامله گران از جمله حرفه ای و مبتدی قابل درک و فهم می باشد.

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.

شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

Traders Dynamic در بازه های زمانی متفاوت قابلیت اجرا دارد و از انعطاف بسیار بالایی برخوردار است ، شما می توانید این شاخص فنی را با دیگر اندیکاتور ها ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از این اندیکاتور استفاده کنید ، همچنین دارای مشخصات ظاهری و فنی می باشد که می توانید مطابق با موارد مد نظر ، پارامتر های این اندیکاتور را تنظیم کنید .

در ادامه به صورت کامل به نحوه عملکرد این اندیکاتور می پردازیم.

 

عملکرد اندیکاتور Traders Dynamic MT5

همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره شد این اندیکاتور از دو خط نوسان گر تشکیل شده است که نشان دهنده قدرت و نوسانات بازار می باشد ، خط سبز رنگ به عنوان خط سریع در پنجره اسیلاتور نوسان می کند و خط قرمز به عنوان خط سیگنال ، با استفاده از این دو خط قدرت و شتاب بازار را شناسایی می کند و روند بازار را به خوبی به نمایش می گذارد.

خرید اکانت تریدینگ ویو

از طریق کراس خط سبز و خط قرمز نقاط بالقوه تغییر روند به خوبی شناسایی می شود ، هنگامی که خط سبز خط قرمز را رو به بالا قطع می کند ، نقطه کراس به عنوان سیگنال تغییر روند صعودی در نظر گرفته می شود و هنگامی که خط سبز خط قرمز را رو به پایین کراس می کند ، نقطه کراس به عنوان سیگنال تغییر روند نزولی در نظر گرفته می شود.

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام  

برای دانلود آهنگ بیکلام و گوش دادن به موسیقی بیکلام عضو کانال چیل اوت موزیک شوید لینک عضویت در کانال موسیقی بیکلام

  ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

لینک دانلود اندیکاتور Traders Dynamic MT5 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد 

دانلود اندیکاتور Traders Dynamic MT5

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 5 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

زمانی که اندیکاتور را بر روی چارت رسم می کنید در اولین صفحه ایی که بر روی چارت باز می شود گزینه ی Allow DLL را فعال کنید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید.

 

دانلود اندیکاتور Traders Dynamic MT5

 

 

تنظیمات اندیکاتور Traders Dynamic MT5 برای متاتریدر 5

در سربرگ Inputs نیز ویژگی فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید.

 

دانلود اندیکاتور Traders Dynamic MT5

 

در سربرگ Color نیز ویژگی ظاهری اندیکاتور وجود دارد که میتوانید آنها را به صورت دلخواه تغییر دهید .

 

دانلود اندیکاتور Traders Dynamic MT5

 

  

{    دانلود اندیکاتور های متاتریدر 4    }

  

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور Traders Dynamic MT5 کد MQL5-55

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور Traders Dynamic به شرح ذیل می باشد .

1- خط سبز خط سریع بوده و خط قرمز خط سیگنال است.

2- خط سبز که خط سریع تر و نوسانی تر نسبت به خط قرمز سیگنال است ، به خوبی نوسانات ریز و درشت بازار را شناسایی می کند و به نمایش می گذارد.

3- هنگامی که خط سبز خط قرمز را رو به بالا کراس می کند یک سیگنال تغییر روند صادر می شود.

4- نقطه کراس به عنوان سیگنال خرید در نظر گرفته می شود ، سیگنال خرید را با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید و تحلیل کنید ، سپس از کندل تثبیت صعودی وارد پوزیشن Buy شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را مطابق با استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید .

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

پوزیشن خود را ادامه دهید تا زمانی که یک سیگنال تغییر روند نزولی و یا کندل تغییر روند نزولی مشاهده کنید و سپس از پوزیشن خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور Traders Dynamic MT5

 

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور Traders Dynamic MT5 کد MQL5-55

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور Traders Dynamic به شرح ذیل می باشد .

1- خط سبز خط سریع بوده و خط قرمز خط سیگنال است.

2- خط سبز که خط سریع تر و نوسانی تر نسبت به خط قرمز سیگنال است ، به خوبی نوسانات ریز و درشت بازار را شناسایی می کند و به نمایش می گذارد.

3- هنگامی که خط سبز خط قرمز را رو به پایین کراس می کند یک سیگنال تغییر روند صادر می شود.

4- نقطه کراس به عنوان سیگنال فروش در نظر گرفته می شود ، سیگنال فروش را با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید و تحلیل کنید ، سپس از کندل تثبیت نزولی وارد پوزیشن Sell شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را مطابق با استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید .

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

پوزیشن خود را ادامه دهید تا زمانی که یک سیگنال تغییر روند صعودی و یا کندل تغییر روند صعودی مشاهده کنید و سپس از پوزیشن خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور Traders Dynamic MT5

 

جمع بندی مطالب

اندیکاتور Traders Dynamic یک ابزار تحلیل و تکنیکال است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای متاتریدر 5 طراحی شده است ، این اندیکاتور در دسته اسیلاتور ها قرار دارد و از دو خط قرمز و سبز تشکیل شده که نوسانات و قدرت بازار را اندازه گیری و روند بازار را به نمایش می گذارند ، از طریق کراس خط سبز به خط قرمز می توانید نقاط بالقوه تغییر روند را شناسایی کنید و با توجه به این نقاط و سیگنال های خرید و فروش ، تصمیمات درستی را برای معامله خود بگیرید.

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور Traders Dynamic MT5 ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 19

دانلود باکس

چگونه می توان اندیکاتور ها را در متاتریدر نصب کرد.

  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex5 و .mq5)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL5>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *