توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

دانلود اندیکاتورSuper Trend MTF Alert

 

دانلود اندیکاتورSuper Trend MTF Alert

مقدمه ای بر اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5 مخصوص فارکس در متاتریدر 5

اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5 یک ابزار تحلیل و تکنیکال فوق العاده می باشد که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم متاتریدر 5 طراحی شده است ، این اندیکاتور یک نشانگر بسیار ساده ای است که جهت یک روند را شناسایی می کند ، از دو رنگ سبز و قرمز تشکیل شده که با استفاده از مسیر حرکت خط اندیکاتور و تغییر رنگ آن ، وضعیت روند را می توان مشاهده کرد .

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.

شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

از این اندیکاتور می توانید برای تایید روند و یا تشخیص روند در ترکیب با دیگر اندیکاتور ها استفاده کنید ، پیشنهاد می شود از این اندیکاتور به تنهایی نوسان گیری نکنید ، اما در ادامه نحوه نوسان گیری از این اندیکاتور را نیز مورد بررسی قرار می دهیم ، همچنین شما می توانید این اندیکاتور را در بازه های زمانی مختلف اجرا کنید .

یکی از ویژگی های جالب این اندیکاتور ارسال آلارم آن است ، شما در صفحه مشخصات فنی اندیکاتور می توانید انواع Alert هایی که موجود بوده و مورد استفاده شما می باشد را فعال و یا غیر فعال کنید و از آنها استفاده کنید .

 

عملکرد اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5

اندیکاتور سوپر ترند MTF Alert از یک خط نوسان گر تشکیل شده که این خط نسبت به تحرکات قیمتی واکنش نشان می دهد ، خط نوسانگر سوپر ترند دارای 2 رنگ قرمز و سبز می باشد ، خط سوپر ترند در موقعیت های مختلف هنگامی که تغییر روندی شکل می گیرد ، رنگ و جهت حرکت خود را تغییر می دهد ، هنگامی که تغییر روند صعودی در نمودار قیمتی شکل بگیرد ، جهت حرکت خط Super Trend به سمت مثبت شده و رنگ آن سبز می شود و همچنین هنگامی که ، یک تغییر روند نزولی در نمودار قیمتی شکل بگیرد ، جهت حرکت خط Super Trend به سمت منفی شده و رنگ آن قرمز می شود.

خرید اکانت تریدینگ ویو

همانطور که در قسمت بالا گفته شد ، پیشنهاد می شود از این اندیکاتور به تنهایی نوسان گیری نکنید و صرفا به عنوان یک شاخص شناسایی کننده روند و تایید کننده روند از آن استفاده کنید ، اما با این حال روش نوسان گیری از آن را بررسی می کنیم.

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام  

برای دانلود آهنگ بیکلام و گوش دادن به موسیقی بیکلام عضو کانال چیل اوت موزیک شوید لینک عضویت در کانال موسیقی بیکلام

نوسان گیری از این اندیکاتور به 2 روش صورت می گیرد ، روش اول زمانیست که کراس رنگ خط سوپر ترند رخ می دهد ، هنگامی که خط سبز به قرمز کراس می کند نشان دهنده افزایش قدرت خریداران و کاهش قدرت فروشندگان است که به معامله گر یک موقعیت خرید را نشان می دهد و همچنین بالعکس این اتفاق ، یعنی کراس رنگ قرمز به رنگ سبز نشان دهنده افزایش قدرت فروشندگان و کاهش قدرت خریداران است که یک موقعیت فروش مناسب را نشان می دهد.

روش دوم از طریق کراس کندل به خط سوپر ترند است ، هنگامی که خط سوپر ترند سبز است و کندل صعودی این خط را رو به بالا کراس می کند نشان دهنده تغییر روند صعودی می باشد و هنگامی که رنگ خط سوپر ترند قرمز است و کندل نزولی این خط را رو به پایین کراس می کند ، نشان دهنده تغییر روند نزولی می باشد.

  

 ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

لینک دانلود اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد

  

دانلود اندیکاتورSuper Trend MTF Alert

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 5 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

 

تنظیمات اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5 برای متاتریدر 5

در سربرگ Inputs نیز ویژگی فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید.

 

دانلود اندیکاتورSuper Trend MTF Alert

 

در سربرگ Color نیز ویژگی ظاهری اندیکاتور وجود دارد که میتوانید آنها را به صورت دلخواه تغییر دهید .

 

دانلود اندیکاتورSuper Trend MTF Alert

  

{    دانلود اندیکاتور Super Trend MTF Alert    }

  

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5 کد MQL5-59

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5 به شرح ذیل می باشد .

1- هنگامی که خط Super Trend سبز است ، نشان دهنده روند صعودی و افزایش قدرت خریداران است.

2- هنگامی که کندل های صعودی این خط را رو به بالا کراس می کنند ، سیگنال خرید صادر می شود.

3- سیگنال خرید را حتما باید توسط ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و پس از اطمینان از کندل تثبیت صعودی وارد پوزیشن Buy شوید.

4- نقطه Stop پوزیشن خود را مطابق با استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

پوزیشن خود را ادامه دهید تا زمانی که یک سیگنال تغییر روند نزولی ، کندل تغییر روند نزولی  مشاهده کنید و سپس از پوزیشن خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتورSuper Trend MTF Alert

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5 کد MQL5-59

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه ی سیگنال گیری از اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5 به شرح ذیل می باشد .

1- هنگامی که خط Super Trend قرمز است ، نشان دهنده روند نزولی و افزایش قدرت فروشندگان است.

2- هنگامی که کندل های نزولی این خط را رو به پایین کراس می کنند ، سیگنال فروش صادر می شود.

3- سیگنال فروش را حتما باید توسط ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و پس از اطمینان از کندل تثبیت نزولی وارد پوزیشن Sell شوید.

4- نقطه Stop پوزیشن خود را مطابق با استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

پوزیشن خود را ادامه دهید تا زمانی که یک سیگنال تغییر روند صعودی ، کندل تغییر روند صعودی  مشاهده کنید و سپس از پوزیشن خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتورSuper Trend MTF Alert

 

جمع بندی مطالب

اندیکاتور Super Trend MTF Alert MT5 یک ابزار تحلیل و تکنیکال است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم متاتریدر 5 طراحی شده است ، این اندیکاتور در دسته اندیکاتور های دنبال کننده روند قرار می گیرد و برای شناسایی جهت روند از آن استفاده می شود ، در واقع یک شاخص فنی روند نما می باشد ، از یک خط تشکیل شده که در شرایط و موقعیت های مختلف تغییر رنگ می دهد ، از طریق تغییر رنگ خط اندیکاتور می توان متوجه افزایش یا کاهش قدرت خریداران و فروشندگان بازار مالی شد ، این اندیکاتور دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی است و می توانید آن را با دیگر اندیکاتور ها و شاخص های فنی ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از آن استفاده کنید.

 

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور Super Trend MTF ALert MT5 ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 23

دانلود باکس

چگونه می توان اندیکاتور ها را در متاتریدر نصب کرد.

  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex5 و .mq5)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL5>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *