توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب
  • 5

دانلود اندیکاتور میانگین متحرک Cross MA برای متاتریدر5 در فارکس

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

دانلود اندیکاتور میانگین متحرک Cross MA برای متاتریدر4 در فارکس

مقدمه ای بر اندیکاتور Cross MA MT5 مخصوص فارکس در متاتریدر 5

شاخص فنی Cross MA برای پلتفرم متاتریدر 5 طراحی شده است و اختلاف قیمت را در یک جفت ارز مورد بررسی قرار می دهد و موقعیت های معاملاتی را شناسایی می کند ، به طور کلی از دو باند قرمز و آبی میانگین متحرک تشکیل شده است و با توجه به محاسبه اختلاف قیمت جفت ارز های اصلی ، تغییر روند و تغییرات قیمتی را به وسیله کراس باند میانگین متحرک به نمایش می گذارد.

طبق مواردی که در توضیحات اندیکاتور بیان شده است Cross MA در بازه زمانی 1 دقیقه و 5 دقیقه عملکرد بسیار خوبی دارد اما طبق بررسی هایی که انجام شده است در بازه های زمانی بالاتر مانند 1 ساعت یا 30 دقیقه نیز دارای عملکرد مثبتی می باشد.

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

 این اندیکاتور دارای دو دوره MA سریع و آهسته می باشد و همچنین دارای تنظیماتی می باشد که می توانید در آن قسمت دوره آهسته MA و دوره سریع MA را تغییر دهید تا حساسیت نشانگر نسبت به نیاز تنظیم شود.

 

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور Cross MA

نوسان گیری در استفاده از اندیکاتور Cross MA از طریق کراس و تغییر رنگ ، جهت و روند دو باند میانگین متحرک می باشد ، باند قرمز در این اندیکاتور نشان دهنده روند صعودی حاکم بر نمودار است و باند آبی نشان دهنده روند نزولی حاکم بر نمودار ، باریک شدن این باند نشان دهنده پایان روند یا روند رنج است و معمولا پس از باریک شدن باند میانگین متحرک شاهد تغییر رنگ و تغییر جهت در ادامه باند MA بوده ایم.

با طرح پشتیبان ترید سایت هوش فعال 50 درصد کمسیون پرداختی خود به بروکر را پس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید و یا با این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

درواقع اندیکاتور Cross MA یک شاخص روند نما نیز می باشد که به خوبی روند نمودار را شناسایی می کند و نقاط تغییر روند را نیز با استفاده از المان تغییر رنگ و تغییر اندازه باند به نمایش می گذارد.

 

خرید اکانت پریمویم  تریدینگ ویو ، خرید اکانت اسنشال تریدینگ ویو کاملا اورجینال با ارسال سریع و پشتیبانی  مناسب، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اکانت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.*   نحوه سیگنال گیری از اندیکاتور Cross MA MT5 در انتهای این صفحه وجود دارد   *

 

 ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

لینک دانلود اندیکاتور Cross MA MT5 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد

  

دانلود اندیکاتور میانگین متحرک Cross MA برای متاتریدر4 در فارکس

اندیکاتور سیف ترید بهترین اندیکاتور برای اسکالپ در بازار فارکس ، با وین ریت بالا و امکانت استثنایی ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتور سیف ترید به این لینک مراجعه نمایید و یا یا این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 5 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

 

برای اینکه اندیکاتور اجرا شود باید تیک گزینه Allow DLL Imports را فعال کنید.

 

دانلود اندیکاتور میانگین متحرک Cross MA برای متاتریدر4 در فارکس

 

تنظیمات اندیکاتور Cross MA MT5 برای متاتریدر 5

در سربرگ Inputs نیز ویژگی فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید.

 

دانلود اندیکاتور میانگین متحرک Cross MA برای متاتریدر4 در فارکس

 

در سربرگ Color نیز ویژگی ظاهری اندیکاتور وجود دارد که میتوانید آنها را به صورت دلخواه تغییر دهید .

 

دانلود اندیکاتور میانگین متحرک Cross MA برای متاتریدر4 در فارکس

  

{    دانلود اندیکاتور Cross MA MT5    }

≤ توجه داشته باشید که این روش سیگنال گیری و نوسان گیری از این اندیکاتور در دستورالعمل اندیکاتور قید شده است ، شما قبل از استفاده از اندیکاتور حتما باید آن را در تایم فریم های مختلف و با روش های سیگنال گیری و نوسان گیری مختلف تست و آزمایش کنید و سپس تصمیم به انجام معاملات واقعی بگیرید ≥

 سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور Cross MA MT5 کد MQL5-87

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نوسان گیری از اندیکاتور Cross MA Indicator به شرح ذیل می باشد.

1- باند آبی میانگین متحرک نشان دهنده روند نزولی است و باند قرمز میانگین متحرک نشان دهنده روند صعودی.

2- در موقعیت هایی که اندیکاتور تشخیص می دهد روند در حال تغییر و برگشت است باند میانگین متحرک باریک می شود و به سمت بالا شروع به حرکت می کند.

3- هنگامی که کراس رنگ اتفاق افتاده است ( تغییر رنگ آبی به قرمز ) نشان دهنده تغییر روندی است که توسط اندیکاتور تایید شده است.

4- از کندل تثبیت شده صعودی در باند قرمز میانگین متحرک وارد پوزیشن خرید | Buy شوید.

 

” مد نظر داشته باشید قبل از تصمیم گیری و شروع معامله ، تغییر روند و یا سیگنال را با استفاده از دیگر ابزار ها و شاخص ها تایید کنید ” 

 

5- نقطه Stop پوزیشن را مطابق با استراتژی معاملاتی خودتان قرار دهید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

هنگامی که کندل های نزولی قوی را در روند مشاهده کردید و یا به صورت کامل تغییر روند نزولی شکل گرفته است از پوزیشن خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور میانگین متحرک Cross MA برای متاتریدر4 در فارکس

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور Cross MA MT5 کد MQL5-87

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نوسان گیری از اندیکاتور Cross MA Indicator به شرح ذیل می باشد.

1- باند آبی میانگین متحرک نشان دهنده روند نزولی است و باند قرمز میانگین متحرک نشان دهنده روند صعودی.

2- در موقعیت هایی که اندیکاتور تشخیص می دهد روند در حال تغییر و برگشت است باند میانگین متحرک باریک می شود و به سمت پایین شروع به حرکت می کند.

3- هنگامی که کراس رنگ اتفاق افتاده است ( تغییر رنگ قرمز به آبی ) نشان دهنده تغییر روندی است که توسط اندیکاتور تایید شده است.

4- از کندل تثبیت شده نزولی در باند آبی میانگین متحرک وارد پوزیشن فروش | Sell شوید.

 

” مد نظر داشته باشید قبل از تصمیم گیری و شروع معامله ، تغییر روند و یا سیگنال را با استفاده از دیگر ابزار ها و شاخص ها تایید کنید ” 

 

5- نقطه Stop پوزیشن را مطابق با استراتژی معاملاتی خودتان قرار دهید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

هنگامی که کندل های صعودی قوی را در روند مشاهده کردید و یا به صورت کامل تغییر روند صعودی شکل گرفته است از پوزیشن خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور میانگین متحرک Cross MA برای متاتریدر4 در فارکس

 

جمع بندی مطالب

اندیکاتور Cross MA یک شاخص میانگین متحرک است که برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5 طراحی شده است ، این اندیکاتور از دو باند قرمز و آبی رنگ تشکیل شده است که باند آبی نشان دهنده روند نزولی و باند قرمز نشان دهنده روند صعودی است ، نوسان گیری از طریق کراس دو باند قرمز و آبی صورت می گیرد و می توان از طریق تغییر رنگ این دو باند نقاط تغییر روند را به خوبی شناسایی و تصمیمات درستی را برای انجام معامله خود گرفت ، این اندیکاتور در بازه های زمانی 1 و 5 دقیقه عملکرد بسیار خوبی دارد اما در بازه های زمانی 30 دقیقه و 1 ساعت نیز دارای عملکرد مثبتی می باشد.

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور Cross MA MT5 ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 35

دانلود باکس

چگونه می توان اندیکاتور ها را در متاتریدر نصب کرد.

  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex5 و .mq5)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL5>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر 5

درباره این مطلب نظر دهید !

میانگین امتیاز این مطلب 5 است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک دیدگاه برای “دانلود اندیکاتور میانگین متحرک Cross MA برای متاتریدر5 در فارکس