توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

دانلود اندیکاتور اسکالپ tmagiq در متاتریدر4

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

دانلود اندیکاتور اسکالپ tmagiq در متاتریدر4

مقدمه ای بر اندیکاتور tmagiq MT4 | شاخص میانگین متحرک مخصوص فارکس در متاتریدر 4

اندیکاتور Tmagig یک شاخص فنی و ابزار تحلیل روند مبتنی بر شاخص های میانگین متحرک است که در بازار مالی فارکس و ارزدیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 طراحی شده است ، این اندیکاتور در واقع یک شاخص ترکیبی می باشد که از شاخص میانگین متحرک معمولی و شاخص میانگین متحرک وزنی ساده ترکیب شده است.

 

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

از شاخص میانگین متحرک به جهت شناسایی روند بازار و از شاخص میانگین متحرک وزنی ساده به جهت بررسی صحت و دقیق بودن روند قیمتی و تغییرات روند در نمودار قیمتی استفاده شده است ، اندیکاتور TMAGIQ از استراتژی MTF پیروی می کند و در بازه های زمانی متفاوت نیز قابل اجرا می باشد.

 

به طور کلی این اندیکاتور در دسته اندیکاتور های روند نما قرار می گیرد و دارای یک پنجره اسیلاتور می باشد که درون آن 3 رسم شده است ، با استفاده از این 3 خط به راحتی می توان روند کلی نمودار و تغییرات روند بر روی نمودار قیمتی را شناسایی و تصمیمات بهتری برای انجام معاملات گرفت ، همچنین این اندیکاتور از انعطاف بسیار بالایی برخوردار است و می توانید به راحتی مقدار داده های تنظیمی آن را مطابق با استراتژی مد نظر خود تغییر دهید.

با طرح پشتیبان ترید سایت هوش فعال 50 درصد کمسیون پرداختی خود به بروکر را پس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید و یا با این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

 

نحوه عملکرد اندیکاتور Tmagiq در متاتریدر4

اندیکاتور Tmagiq پنجره اسیلاتوری را بر روی نمودار قیمتی رسم می کند که درون این پنجره 3 خط وجود دارد ، یکی از این خطوط مربوط به لول صفر پنجره اسیلاتور می باشد و دو خط دیگر ، خطوط نوسان گری هستند که با استفاده از آنها مسیر روند و نقاط بالقوه تغییر روند شناسایی می شود ، به طور کلی قرار داشتن خطوط اندیکاتور در بالای لول صفر نشان دهنده روند صعودی است و قرار داشتن خطوط اندیکاتور در زیر لول صفر نشان دهنده روند نزولی است.

خرید اکانت پریمویم  تریدینگ ویو ، خرید اکانت اسنشال تریدینگ ویو کاملا اورجینال با ارسال سریع و پشتیبانی  مناسب، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اکانت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

اندیکاتور  Tmagiq توانایی این را دارد که سیگنال های خطا را فیلتر کند و سیگنال های درست تری را در اختیار معامله گر قرار دهد تا معامله گر بتواند تصمیمات درست تری را در انجام معاملات خود بگیرد ، همچنین میانگین های سریع و آهسته را در رنگ های نارنجی و خاکستری نشان می دهد که نشانگر های اصلی این اندیکاتور هستند.

نقاط بالقوه تغییر روند نیز از طریق کراس خط نارنجی نسبت به خط خاکستری انجام می شود که دارای شرایط خاصی می باشد ، در ادامه به صورت کامل به نحوه نوسان گیری از این اندیکاتور می پردازیم.

 ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

لینک دانلود اندیکاتور Tmagi MT4 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد 

اندیکاتور سیف ترید بهترین اندیکاتور برای اسکالپ در بازار فارکس ، با وین ریت بالا و امکانت استثنایی ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتور سیف ترید به این لینک مراجعه نمایید و یا یا این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

دانلود اندیکاتور اسکالپ tmagiq در متاتریدر4

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 4

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 4 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

زمانی که اندیکاتور را بر روی چارت رسم می کنید در اولین صفحه ایی که بر روی چارت باز می شود گزینه ی Allow DLL را فعال کنید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ tmagiq در متاتریدر4

 

تنظیمات اندیکاتور QQEA MT4 برای متاتریدر 4

در سربرگ Inputs  ، تنظیمات فنی اندیکاتور وجود دارد که می توانید با توجه به استراتژی معاملاتی و ترجیحات مد نظر خود آنها را تغییر دهید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ tmagiq در متاتریدر4

 

تنظیمات ظاهری اندیکاتور QQEA MT4

در سربرگ Color ویژگی های ظاهری اندیکاتور وجود دارد که می توانید با توجه به موارد مد نظر و دلخواه آنها را تغییر دهید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ tmagiq در متاتریدر4

  

{   دانلود اندیکاتور Tmagiq MT4   }

  

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور Tmagiq MT4 کد MQL4-90

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور Tmagiq Indicator به شرح زیر می باشد.

1- دو خط نوسان گر اندیکاتور باید در کف و زیر لول صفر باشند ( نواحی اشباع فروش )

2- هر دو خط نوسان گر باید به سمت بالا تغییر مسیر داده باشند ( تغییر روند کلی )

3- خط نارنجی ، خط خاکستری را به سمت بالا کراس کند و دو خط به روند صعودی ادامه دهند ( کراس  UP | نقطه تغییر روند صعودی )

4- نقطه کراس دو خط اندیکاتور Tmagiq به عنوان سیگنال خرید | Buy در نظر گرفته می شود.

5- سیگنال خرید | Buy را با استفاده از دیگر ابزار ها و شاخص های فنی تایید کنید و پس از اطمینان از تغییر روند ، از کندل تثبیت صعودی وارد پوزیشن خرید | Buy شوید.

6- نقطه Stop یا حد ضرر پوزیشن | معامله خود را دقیقا با توجه به استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

به طور کلی زمانی که بهترین نقطه برای خروج از معامله هنگامی است که دو خط اندیکاتور در بالای لول صفر قرار دارند و تقریبا در محدوده اشباع خرید مستقر شده و در آن نقطه کمی تغییر جهت داده اند ، اما در حالتی دیگر می توانید به سادگی با تشکیل یک کندل نزولی ضعیف نیز از پوزیشن خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ tmagiq در متاتریدر4

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور Tmagiq MT4 کد MQL4-90

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور Tmagiq Indicator به شرح زیر می باشد.

1- دو خط نوسان گر اندیکاتور باید در سقف و بالای لول صفر باشند ( نواحی اشباع خرید )

2- هر دو خط نوسان گر باید به سمت پایین تغییر مسیر داده باشند ( تغییر روند کلی )

3- خط نارنجی ، خط خاکستری را به سمت پایین کراس کند و دو خط به روند نزولی ادامه دهند ( کراس  Down| نقطه تغییر روند نزولی )

4- نقطه کراس دو خط اندیکاتور Tmagiq به عنوان سیگنال فروش | Sell در نظر گرفته می شود.

5- سیگنال فروش | Sell را با استفاده از دیگر ابزار ها و شاخص های فنی تایید کنید و پس از اطمینان از تغییر روند ، از کندل تثبیت نزولی وارد پوزیشن فروش | Sell شوید.

6- نقطه Stop یا حد ضرر پوزیشن | معامله خود را دقیقا با توجه به استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

به طور کلی زمانی که بهترین نقطه برای خروج از معامله هنگامی است که دو خط اندیکاتور در زیر لول صفر قرار دارند و تقریبا در محدوده اشباع فروش مستقر شده و در آن نقطه کمی تغییر جهت داده اند ، اما در حالتی دیگر می توانید به سادگی با تشکیل یک کندل صعودی ضعیف نیز از پوزیشن خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ tmagiq در متاتریدر4

جمع بندی مطالب

اندیکاتور Tmagiq یک شاخص فنی ترکیبی است که در بازار مالی فارکس و ارزدیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 طراحی شده است ، این اندیکاتور از شاخص های فنی میانگین متحرک و میانگین متحرک وزنی ساده استفاده می کند ، با ترکیب این دو شاخص فنی به راحتی می تواند نقاط بالقوه تغییر روند را شناسایی کند و سیگنال های خطا را تا حد بسیار زیادی فیلتر کند ، این اندیکاتور مولتی تایم فریم می باشد و در بازه های زمانی مختلف نیز قابلیت اجرایی دارد ، به راحتی میتوانید این اندیکاتور را با دیگر شاخص های فنی ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از این اندیکاتور استفاده کنید.

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور Tmagiq MT4  ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 13

دانلود باکس
  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex4 و .mq4)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder.
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL4>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر4

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *