توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

دانلود اندیکاتور اسکالپ T3ASI برای متاتریدر4

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

دانلود اندیکاتور اسکالپ T3 ASI مخصوص فارکس در متاتریدر4

مقدمه ای بر اندیکاتور T3 ASI MT4 مخصوص فارکس در متاتریدر 4

اندیکاتور T3 ASI یک شاخص فنی است که در بازار مالی فارکس و ارزدیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم متاتریدر4 طراحی شده است ، این اندیکاتور از ترکیب دو شاخص T3 و ASI تشکیل شده است که وظیفه اصلی آن شناسایی تغییرات روند و جهت حرکت روند می باشد.

T3 ASI در دسته اسیلاتور ها قرار دارد و در پنجره اسیلاتور خود دو خط نوسان گر رسم کرده است که با توجه به موقعیت های این دو خط می توان نقاط بالقوه تغییر روند را به خوبی شناسایی کرده و در مواقع حساس تغییر روند را پیش بینی کرد.

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

 

اندیکاتور ASI

اندیکاتور ASI یک شاخص فنی است که توسط اقای ولز وایلدر ( Welles Wilder ) طراحی و توسعه یافته است جز اندیکاتور های بسیار قدرتمند می باشد ، این اندیکاتور به گفته اقای ولز وایلدر قیمت واقعی بازار را به صورت دقیق نشان می دهد ، در واقع با توجه به الگوریتم محاسباتی که دارد میزان قدرت و ضعف روند بازار را شناسایی می کند و به تصویر می کشد.

 

با طرح پشتیبان ترید سایت هوش فعال 50 درصد کمسیون پرداختی خود به بروکر را پس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید و یا با این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

اندیکاتور T3

اندیکاتور T3 یک شاخص فنی است که در بازار های مالی فارکس و ارزدیجیتال از آن استفاده می شود ، این اندیکاتور روند بازار را در بازه های زمانی مختلف مورد بررسی قرار می دهد و به خوبی نقاط معکوس و تغییر روند را به خوبی شناسایی می کند ، این اندیکاتور به معامله گران کمک می کند تا بتوانند تصمیمات درست تری را در مورد انجام معاملات خود بگیرند.

 

خرید اکانت پریمویم  تریدینگ ویو ، خرید اکانت اسنشال تریدینگ ویو کاملا اورجینال با ارسال سریع و پشتیبانی  مناسب، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اکانت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

ترکیب اندیکاتور ASI و اندیکاتور T3

در قسمت بالا به صورت کاملا جزئی و خلاصه با شاخص های فنی ASI و T3 آشنا شدیم ، اندیکاتور T3ASI ترکیبی از دو شاخص فنی T3 و ASI می باشند و همین ترکیب قدرتمند سبب شده است تا معامله گر در هنگام استفاده بتواند نقاط معکوس روند بهتری را بر روی نمودار قیمتی شناسایی کند ، نقاطز معکوس روند به صورت کاملا واضح قابل مشاهده است اما با توجه به دستوراتی که در نحوه نوسان گیری از این اندیکاتور آمده است ، هر تغییر روندی نیازمند یک تاییدیه می باشد که در ادامه به صورت کامل به آن می پردازیم.

 

 

نوسان گیری از اندیکاتور T3ASI

اندیکاتور T3ASI یک شاخص فنی است که برای معاملات کوتاه مدت و بلند مدت و همچنین معاملات اسکالپی بسیار مناسب است ، از دو خط آبی و صورتی رنگ تشکیل شده که در پنجره اسیلاتور در حال نوسان کردن هستند ، وظیفه این دو خط به طور کل شناسایی جهت روند و شناسایی نقاط بالقوه تغییر روند است ، نقاط تغییر روند توسط کراس و برخورد خط آبی با خط صورتی است.

هنگامی که خط آبی خط صورتی را به سمت بالا کراس کند به این معناست که نقطه تغییر روند صعودی بر روی نمودار قیمتی شناسایی شده است و باید منتظر تشکیل کندل های صعودی و شروع یک روند صعودی باشید.

اندیکاتور سیف ترید بهترین اندیکاتور برای اسکالپ در بازار فارکس ، با وین ریت بالا و امکانت استثنایی ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتور سیف ترید به این لینک مراجعه نمایید و یا یا این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

همچنین هنگامی که خط آبی خط صورتی را به سمت پایین کراس می کند به این معناست که نقطه تغییر روند نزولی بر روی نمودار قیمتی شناسایی شده است و باید منتظر تشکیل کندل های نزولی و شروع یک روند نزولی بر روی نمودار قیمتی باشید.

 ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

لینک دانلود اندیکاتور T3ASI MT4 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد 

دانلود اندیکاتور اسکالپ T3 ASI مخصوص فارکس در متاتریدر4

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 4

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 4 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

زمانی که اندیکاتور را بر روی چارت رسم می کنید در اولین صفحه ایی که بر روی چارت باز می شود گزینه ی Allow DLL را فعال کنید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ T3 ASI مخصوص فارکس در متاتریدر4

 

تنظیمات اندیکاتور T3ASI MT4 برای متاتریدر 4

در سربرگ Inputs نیز ویژگی های فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید .

یکی از ویژگی های این اندیکاتور ارسال آلارم یا Alert می باشد که در این صفحه می توانید نوع ارسال Alert را به صورت دستی مشخص کنید ، در واقع شما می توانید ارسال Alert را فعال و غیر فعال کنید.

 

AlertsOnCurrent : اگر این گزینه را فعال کنید در زمان واقعی و در لحظه تمامی سیگنال ها را به صورت دقیق دریافت کنید.

AlertsMessage : اگر این گزینه فعال باشد تمامی سیگنال های صادره از در پنجره ای بر روی چارت نمودار قیمتی نمایش داده می شود.

AlertsSound : اگر این گزینه فعال باشد تمامی سیگنال ها از طریق ارسال صدا اطلاع رسانی می شود.

AlertsEmail : اگر این گزینه فعال باشد تمامی سیگنال ها از طریق ایمیل برای معامله گر ارسال شود.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ T3 ASI مخصوص فارکس در متاتریدر4

 

در سربرگ Colors ویژگی های ظاهری اندیکاتور وجود دارد که می توانید مناسب با موارد مد نظر خود تغییر دهید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ T3 ASI مخصوص فارکس در متاتریدر4

  

{   دانلود اندیکاتور T3ASI MT4   }

  

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور T3ASI MT4 کد MQL4-87

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور T3ASI Indicator به شرح زیر می باشد.

1- اندیکاتور T3ASI از دو خط آبی و صورتی تشکیل شده است.

2- خط آبی و صورتی جهت روند و نقاط بالقوه تغییر روند را شناسایی می کنند.

3- هنگامی که خط آبی در کف تغییر جهت داده و به سمت بالا شروع به حرکت می کند نشان دهنده تغییر روند است.

4- پس از اینکه خط آبی در ادامه تغییر روند در نقطه ای خط صورتی را به سمت بالا کراس می کند ، نقطه کراس به عنوان تاییدیه تغییر روند و سیگنال خرید در نظر گرفته می شود.

5- نقطه تغییر روند را با استفاده از شاخص های فنی دیگر مورد بررسی قرار دهید و پس از تایید نمودن تغییر روند از کندل تثبیت صعودی وارد پوزیشن Buy یا خرید شوید.

6- نقطه Stop پوزیشن خود را دقیقا طبق استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

هنگامی کندل های نزولی تشکیل می شود و خط آبی به سمت پایین تغییر جهت می دهد بهتر است از موقعیت معامله خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ T3 ASI مخصوص فارکس در متاتریدر4

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور T3ASI MT4 کد MQL4-87

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور T3ASI Indicator به شرح زیر می باشد.

1- اندیکاتور T3ASI از دو خط آبی و صورتی تشکیل شده است.

2- خط آبی و صورتی جهت روند و نقاط بالقوه تغییر روند را شناسایی می کنند.

3- هنگامی که خط آبی در سقف تغییر جهت داده و به سمت پایین شروع به حرکت می کند نشان دهنده تغییر روند است.

4- پس از اینکه خط آبی در ادامه تغییر روند در نقطه ای خط صورتی را به سمت پایین کراس می کند ، نقطه کراس به عنوان تاییدیه تغییر روند و سیگنال فروش در نظر گرفته می شود.

5- نقطه تغییر روند را با استفاده از شاخص های فنی دیگر مورد بررسی قرار دهید و پس از تایید نمودن تغییر روند از کندل تثبیت نزولی وارد پوزیشن Sell یا فروش شوید.

6- نقطه Stop پوزیشن خود را دقیقا طبق استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

هنگامی کندل های صعودی تشکیل می شود و خط آبی به سمت بالا تغییر جهت می دهد بهتر است از موقعیت معامله خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ T3 ASI مخصوص فارکس در متاتریدر4

 

جمع بندی مطالب

اندیکاتور T3ASI یک شاخص فنی است که در بازار مالی فارکس و ارزدیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم متاتریدر4 طراحی شده است ، این اندیکاتور ترکیبی از دو شاخص قدرتمند T3 و ASI است و وظیفه اصلی آن شناسایی روند و نقاط بالقوه تغییر روند در نمودار قیمتی می باشد ، این اندیکاتور از دو خط آبی و صورتی تشکیل شده است ، نقاط بالقوه تغییر روند نیز از طریق کراس خط آبی به خط صورتی شناسایی می شود، یکی از ویژگی های اندیکاتور T3ASI ارسال آلارم و Alert است که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تمامی سیگنال ها را در قالب آلارم از روش های مختلف دریافت کنید.

 

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور T3ASI MT4  ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 19

دانلود باکس
  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex4 و .mq4)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder.
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL4>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر4

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *