توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

دانلود اندیکاتور Slope Direction Line MT4 برای فارکس

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

دانلود اندیکاتور Slope Direction Line MT4 برای فارکس

مقدمه ای بر اندیکاتور Slope Directions Line MT4 مخصوص فارکس در متاتریدر 4

اندیکاتور Slope Directions Line  یک شاخص فنی است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم متاتریدر 4 طراحی شده است ، عملکرد آن تقریبا شبیه به شاخص میانگین متحرک می باشد و وظیفه اصلی آن نیز شناسایی مسیر کلی روند است ، این نشانگر به معامله گران کمک می کند تا بتوانند به راحتی روند یک نمودار قیمتی را شناسایی کنند و تصمیمات درستی برای معاملات خود بگیرند.

Slope Directions Line در بازه های زمانی بسیاری قابل استفاده می باشد اما پیشنهاد می شود در بازه زمانی ای از آن استفاده کنید که عملکرد بهتری را از خود نشان می دهد ، همچنین می توانید تنظیمات فنی آن را مطابق با ترجیحات خودتان تغییر دهید.

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

 

عملکرد اندیکاتور Slope Directions Line در متاتریدر 4

اندیکاتور DTOSC از یک خط نوسانگر نرم تشکیل شده است که بر روی نمودار قیمتی در حال نوسان کردن است ، خط اندیکاتور از دو رنگ آبی و نارنجی تشکیل شده ، تا زمانی که کندل ها در بالای خط اندیکاتور قرار دارند و رنگ خط اندیکاتور نیز آبی است روند صعودی شناخته می شود و هنگامی که کندل ها در زیر خط اندیکاتور قرار گرفتند و رنگ خط اندیکاتور نارنجی شد روند نزولی در نظر گرفته می شود.

از این اندیکاتور ها به طور معمول برای شناسایی روند های طولانی مدت و یا روند های کلی استفاده می کنند و پیشنهاد می شود که به تنهایی از این اندیکاتور نوسان گیری نکنید اما به هر حال در ادامه نحوه نوسان گیری از این اندیکاتور را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهیم.

با طرح پشتیبان ترید سایت هوش فعال 50 درصد کمسیون پرداختی خود به بروکر را پس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید و یا با این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

  ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

خرید اکانت پریمویم  تریدینگ ویو ، خرید اکانت اسنشال تریدینگ ویو کاملا اورجینال با ارسال سریع و پشتیبانی  مناسب، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اکانت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

لینک دانلود اندیکاتور Slope Directions Line MT4 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد 

دانلود اندیکاتور Slope Direction Line MT4 برای فارکس

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 4

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 4 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

زمانی که اندیکاتور را بر روی چارت رسم می کنید در اولین صفحه ایی که بر روی چارت باز می شود گزینه ی Allow DLL را فعال کنید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید.

اندیکاتور سیف ترید بهترین اندیکاتور برای اسکالپ در بازار فارکس ، با وین ریت بالا و امکانت استثنایی ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتور سیف ترید به این لینک مراجعه نمایید و یا یا این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

 

دانلود اندیکاتور Slope Direction Line MT4 برای فارکس

 

تنظیمات اندیکاتور Slope Directions Line MT4 برای متاتریدر 4

در سربرگ Inputs نیز ویژگی های فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید .

 

دانلود اندیکاتور Slope Direction Line MT4 برای فارکس

 

در سربرگ Color نیز ویژگی های فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید .

 

دانلود اندیکاتور Slope Direction Line MT4 برای فارکس

  

{   دانلود اندیکاتور Slope Directions Line MT4   }

  

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور Slope Directions Line MT4 کد MQL4-84

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور Slope Directions Line Indicator به شرح زیر می باشد.

1- جهت حرکت خط اندیکاتور و رنگ آن نشان دهنده وضعیت روند است ، هنگامی که جهت خط اندیکاتور به سمت مثبت باشد و رنگ آن آبی نشان دهنده روند صعودی است.

2- در مواقعی ممکن است رنگ خط نارنجی باشد اما جهت حرکت خط از منفی به صورت صاف و مستقیم در حال تغییر باشد و کندل های صعودی نیز این خط را به سمت بالا کراس کرده باشند ( این نقطه و کراس کندل یک هشدار تغییر روند است که باید مد نظر داشته باشید )

3- پس از مشاهده کراس در انتظار تغییر جهت و کراس رنگ خط اندیکاتور بمانید ، زمانی که کندل ها در بالای خط قرار دارند و رنگ خط نوسان گر آبی می شود نشان دهنده سیگنال تغییر روند یا سیگنال خرید است.

4- سیگنال خرید را با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و پس از تایید از کندل تثبیت نزولی وارد پوزیشن Buy شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را دقیقا طبق استراتژی معاملاتی خودتان قرار دهید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

به پوزیشن خود ادامه دهید تا تغییر رنگ و روندی را در نمودار قیمتی مشاهده کنید.

 

دانلود اندیکاتور Slope Direction Line MT4 برای فارکس

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور Slope Directions Line MT4 کد MQL4-84

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور Slope Directions Line Indicator به شرح زیر می باشد.

1- جهت حرکت خط اندیکاتور و رنگ آن نشان دهنده وضعیت روند است ، هنگامی که جهت خط اندیکاتور به سمت منفی باشد و رنگ آن نارنجی نشان دهنده روند نزولی است.

2- در مواقعی ممکن است رنگ خط آبی باشد اما جهت حرکت خط از مثبت به صورت صاف و مستقیم در حال تغییر باشد و کندل های نزولی نیز این خط را به سمت پایین کراس کرده باشند ( این نقطه و کراس کندل یک هشدار تغییر روند است که باید مد نظر داشته باشید )

3- پس از مشاهده کراس در انتظار تغییر جهت و کراس رنگ خط اندیکاتور بمانید ، زمانی که کندل ها در زیر خط قرار دارند و رنگ خط نوسان گر نارنجی می شود نشان دهنده سیگنال تغییر روند یا سیگنال فروش است.

4- سیگنال فروش را با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و پس از تایید از کندل تثبیت نزولی وارد پوزیشن Sell شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را دقیقا طبق استراتژی معاملاتی خودتان قرار دهید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

به پوزیشن خود ادامه دهید تا تغییر رنگ و روندی را در نمودار قیمتی مشاهده کنید.

 

دانلود اندیکاتور Slope Direction Line MT4 برای فارکس

جمع بندی مطالب

اندیکاتور Slope Directions Line یک شاخص فنی است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم متاتریدر4 طراحی شده است ، این اندیکاتور از یک خط نوسانگر تشکیل شده است و وظیفه اصلی آن شناسایی روند کلی نمودار قیمتی می باشد ، این اندیکاتور را می توان با دیگر اندیکاتور های مرتبط ترکیب کرد تا بتوانید با استفاده از آن نوسانات بهتری را شناسایی کنید ، Slope Directions Line مولتی تایم فریم بوده و در تمامی بازه های زمانی قابل استفاده می باشد.

 

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور Slope Directions Line MT4  ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 75

دانلود باکس
  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex4 و .mq4)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder.
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL4>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر4

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *