توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب
  • 5

دانلود اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

دانلود اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4

مقدمه ای بر اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4 مخصوص فارکس در متاتریدر 4

اندیکاتور QQEA MT4 یک شاخص فنی ترکیبی است که در بازار مالی فارکس و ارزدیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 طراحی شده است ، این اندیکاتور با شاخص فنی RSI کلاسیک ترکیب شده است تا بتواند سیگنال های خرید و فروش دقیق تری را بر روی نمودار قیمتی شناسایی و صادر کند ، به طور کلی این اندیکاتور برای شناسایی تغییرات روند و نقاط خرید و فروش در تحلیل تکنیکال بازار مالی فارکس و ارزدیجیتال استفاده می شود.

 

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

QQEA از یک اصل بسیار ساده و دقیق تقاطع یا برخورد ( Cross ) برای شناسایی نقاط بالقوه خرید و فروش استفاده می کند ، با استفاده از اصل کراس دو نشانگر می تواند تغییر روند های صعودی و نزولی را به خوبی شناسایی کند و این امکان را به معامله گر بدهد تا تصمیمات درستی را برای انجام معاملات خود بگیرد ، همچنین به دلیل ساده و قابل فهم بودن عملکرد QQEA ، این اندیکاتور در بین معامله گران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

 

نحوه عملکرد اندیکاتور QQEA MT4

اندیکاتور QQEA یک شاخص فنی ترکیبی است که در بازار مالی فارکس و ارزدیجیتال از آن استفاده می شود ، در پنجره اسیلاتور دو نشانگر آبی و مشکی ترسیم می کند که نشان دهنده روند های صعودی ، روند های نزولی و روند های رنج می باشد.

با طرح پشتیبان ترید سایت هوش فعال 50 درصد کمسیون پرداختی خود به بروکر را پس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید و یا با این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

نقاط تغییر روند توسط کراس خط آبی به خط مشکی شناسایی می شود  ، هنگامی که خط آبی خط مشکی را در نقطه ای به سمت بالا کراس می کند نشان دهنده تغییر روند صعودی است و هنگامی که خط آبی خط مشکی را در نقطه ای به سمت پایین کراس می کند نشان دهنده تغییر روند نزولی است.

در واقع در موقعیت هایی که خط آبی به سمت بالا حرکت می کند روند صعودی تشخیص داده می شود و در موقعیت هایی که خط آبی به سمت پایین حرکت می کند روند نزولی تشخیص داده می شود ، همچنین در مواقعی که دو خط مشکی و آبی در موازات یکدیگر باشند آن ناحیه بدون روند یا رنج شناسایی می شود.

خرید اکانت پریمویم  تریدینگ ویو ، خرید اکانت اسنشال تریدینگ ویو کاملا اورجینال با ارسال سریع و پشتیبانی  مناسب، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اکانت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

این اندیکاتور در بازه های زمانی مختلف قابل اجرا است و همچنین بدلیل استفاده از شاخص RSI در استراتژی خود ، این امکان را به معامله گران می دهد تا بتوانند این اندیکاتور را با دیگر استراتژی ها و اندیکاتور ها ترکیب کنند تا بتوانند سیگنال های دقیق و بهتری را در روند معاملاتی خود داشته و عملکرد مثبتی را کسب کنند.

 ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

لینک دانلود اندیکاتور QQEA MT4 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد 

دانلود اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4

اندیکاتور سیف ترید بهترین اندیکاتور برای اسکالپ در بازار فارکس ، با وین ریت بالا و امکانت استثنایی ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتور سیف ترید به این لینک مراجعه نمایید و یا یا این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 4

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 4 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

زمانی که اندیکاتور را بر روی چارت رسم می کنید در اولین صفحه ایی که بر روی چارت باز می شود گزینه ی Allow DLL را فعال کنید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4

 

تنظیمات اندیکاتور QQEA MT4 برای متاتریدر 4

در سربرگ Inputs  ، تنظیمات فنی اندیکاتور وجود دارد که می توانید باتوجه به استراتژی معاملاتی و ترجیحات مد نظر خود آنها را تغییر دهید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4

 

 

تنظیمات ظاهری اندیکاتور QQEA MT4

در سربرگ Color ویژگی های ظاهری اندیکاتور وجود دارد که می توانید با توجه به موارد مد نظر و دلخواه آنها را تغییر دهید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4

 

  

{   دانلود اندیکاتور QQEA MT4   }

  

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور QQEA MT4 کد MQL4-89

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور QQEA Indicator به شرح زیر می باشد.

1- خط آبی ابتدا باید در زیر خط چین مشکی باشد.

2- خط چین مشکی تغییر مسیر به سمت پایین داده باشد و خط آبی خط چین مشکی را در آن نقطه به سمت بالا قطع کند.

3- در نقطه کراس خط آبی به خط مشکی باید کندل های صعودی تشکیل شوند.

4- نقطه کراس خط آبی به خط مشکی و همچنین تشکیل کندل های صعودی به عنوان سیگنال خرید در نظر گرفته می شود.

5- سیگنال تغییر روند یا سیگنال خرید را با استفاده از دیگر ابزار و شاخص های فنی تایید کنید و سپس از کندل تثبیت صعودی وارد پوزیشن خرید Buy شوید.

6- نقطه Stop پوزیشن خود را دقیقا بر اساس استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

هنگامی که خط آبی به سمت پایین می شکند و تغییر مسیر می دهد زمان خروج از معامله می باشد.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور QQEA MT4 کد MQL4-89

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور QQEA Indicator به شرح زیر می باشد.

1- خط آبی ابتدا باید در بالای خط چین مشکی باشد.

2- خط چین مشکی تغییر مسیر به سمت بالا داده باشد و خط آبی خط چین مشکی را در آن نقطه به سمت پایین قطع کند.

3- در نقطه کراس خط آبی به خط مشکی باید کندل های نزولی تشکیل شوند.

4- نقطه کراس خط آبی به خط مشکی و همچنین تشکیل کندل های نزولی به عنوان سیگنال فروش در نظر گرفته می شود.

5- سیگنال تغییر روند یا سیگنال فروش را با استفاده از دیگر ابزار و شاخص های فنی تایید کنید و سپس از کندل تثبیت نزولی وارد پوزیشن فروش Sell شوید.

6- نقطه Stop پوزیشن خود را دقیقا بر اساس استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

هنگامی که خط آبی به سمت بالا می شکند و تغییر مسیر می دهد زمان خروج از معامله می باشد.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4

 

جمع بندی مطالب

اندیکاتور QQEA MT4 یک شاخص فنی ترکیبی است که از شاخص فنی RSI تشکیل شده است ، این اندیکاتور در بازار مالی فارکس و ارزدیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر4 طراحی شده است ، این اندیکاتور در پنجره اسیلاتور خود دو نشانگر آبی و مشکی ترسیم می کند که با استفاده از تغییر جهت این دو خط و برخورد خط آبی با خط مشکی نقاط بالقوه تغییر روند را شناسایی می کند ، این اندیکاتور در بازه زمانی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و می توانید آن را با دیگر اندیکاتور ها در قالب یک استراتژی بکارگیری کنید.

 

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور QQEA MT4  ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 26

دانلود باکس
  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex4 و .mq4)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder.
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL4>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر4

درباره این مطلب نظر دهید !

میانگین امتیاز این مطلب 5 است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک دیدگاه برای “دانلود اندیکاتور اسکالپ QQEA MT4