توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

دانلود اندیکاتور MultiZigzagمتاتریدر4

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

دانلود اندیکاتور MultiZigzagمتاتریدر4

مقدمه ای بر اندیکاتور MultiZigZag MT4 مخصوص فارکس در متاتریدر 4

اندیکاتور MultiZiZag یک شاخص کاملا فنی است که در بازار فارکس برای تحلیل سهام ها و ارزهای دیجیتال از آن استفاده می شود ، این نشانگر برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 طراحی شده است.

این اندیکاتور زیگ زاگ های چند تایم فریم مشخص شده را بر روی نمودار قیمتی به نمایش می گذارد و در واقع با شناسایی بصری زیگ زاگ های هر بازه زمانی ، معامله گر می تواند تحلیل درستی را در روند معاملاتی خود داشته باشد.

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

به طور کلی 3 خط زیگ زاگ را در بازه های زمانی 1 ساعت ، 4 ساعت و روزانه به نمایش می گذارد ، معامله گران فارکس از این اندیکاتور بیشتر برای ماندن در جهت یک روند استفاده می کنند که بسیار هم مناسب این عمل می باشد ، در ادامه به صورت کامل به نحوه عملکرد و سیگنال گیری از این اندیکاتور می پردازیم.

 

 

با طرح پشتیبان ترید سایت هوش فعال 50 درصد کمسیون پرداختی خود به بروکر را پس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید و یا با این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

عملکرد اندیکاتور MultiZigZag

MultiZigZag از 3 خط زیگ زاگ که هر کدام نشانگر بازه زمانی مختلفی هستند تشکیل شده است ، نمایش خطوط زیگ زاگ در بازه های زمانی متفاوت به معامله گر کمک می کند تا بتواند تحلیل درست تری از روند حاکم بر نمودار داشته باشد ، خط زیگ زاگ سبز رنگ نشان دهنده روند نمودار قیمتی در تایم فریم روزانه می باشد که از این خط می توان روند کلی و بلند مدت قیمت را شناسایی کرد.

 

خرید اکانت پریمویم  تریدینگ ویو ، خرید اکانت اسنشال تریدینگ ویو کاملا اورجینال با ارسال سریع و پشتیبانی  مناسب، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اکانت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

خط قرمز نشان دهنده روند نمودار قیمتی در تایم فریم 4 ساعت می باشد که بازه زمانی کمتری را نسبت به خط سبز نشان می دهد و روند های میان مدت را به خوبی به نمایش می گذارد ، خط آبی نیز نشان دهنده روند نمودار قیمتی در تایم فریم 1 ساعت است که در بازه زمانی کمتر روند نمودار را به خوبی شناسایی می کند.

 

به طور کلی عملکرد زیگ زاگ به این صورت است که دره و قله یک روند را شناسایی می کند و با استفاده از یک خط این دره و قله را به یکدیگر وصل می کند ، به این صورت شما می توانید علاوه بر نقطه ورود به معامله ، نقطه خروج از معامله را نیز تشخیص دهید و همچنین نقاط بسیار موثری را می توانید برای Stop خود مشخص کنید.

 

زیگ زاگ ها معمولا به اصلاح | Repaint و تاخیر معروف هستند ، این موضوع از این اندیکاتور هم مستثنا نیست ، دارای کمی تاخیر می باشد و در بازه های زمانی 30 دقیقه و کمتر از آن عملکرد خوبی ندارد و گاها خطی را بر روی نمودار قیمتی ترسیم نمی کند.

اندیکاتور سیف ترید بهترین اندیکاتور برای اسکالپ در بازار فارکس ، با وین ریت بالا و امکانت استثنایی ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتور سیف ترید به این لینک مراجعه نمایید و یا یا این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

 

دانلود اندیکاتور MultiZigzagمتاتریدر4

 ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

لینک دانلود اندیکاتور MultiZigZag MT4 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشدشیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 4

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 4 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

زمانی که اندیکاتور را بر روی چارت رسم می کنید در اولین صفحه ایی که بر روی چارت باز می شود گزینه ی Allow DLL را فعال کنید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید.

 

دانلود اندیکاتور MultiZigzagمتاتریدر4

 

اندیکاتور MultiZigZag MT4

اندیکاتور MultiZigZag از 3 خط زیگ زاگ تشکیل شده است که هر کدام از آنها نشان دهنده بازه زمانی مختلفی هستند ، رنگ آبی نشان دهنده بازه زمانی 1 ساعت ، رنگ قرمز نشان دهنده بازه زمانی 4 ساعت و رنگ سبز نشان دهنده بازه زمانی روزانه می باشد .

 

دانلود اندیکاتور MultiZigzagمتاتریدر4

 

تنظیمات اندیکاتور MultiZigZag MT4 برای متاتریدر 4

در سربرگ Inputs نیز ویژگی های فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید .

 

دانلود اندیکاتور MultiZigzagمتاتریدر4

 

به صورت پیش فرض رنگ سه خط زیگ زاگ اندیکاتور متفاوت از تصویر زیر می باشد ، رنگ های پیش فرض به این صورت بوده که در پس زمینه سفید باعث خطای دید شده و واضح نیستند که شما می توانید برای وضوح دید بیشتر ، رنگ های خطوط زیگ زاگ را به ترتیب رنگ های موجود در تصویر زیر تغییر دهید.

 

دانلود اندیکاتور MultiZigzagمتاتریدر4

  

{   دانلود اندیکاتور MultiZigZag MT4   }

  

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور MultiZigZag MT4 کد MQL4-85

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور MultiZigZag Indicator به شرح زیر می باشد.

 *

از طریق خط آبی می توان نقاط تغییر روند را به خوبی شناسایی کرد ، خط قرمز نیز روند کلی نمودار را در بازه 4 ساعت به شما نشان می دهد ، سیگنال گیری از این اندیکاتور دارای چند شرط مهم می باشد.

*

1- خط آبی یک دره ای را رسم کرده باشد و مسیر خط قطع شود ، خط آبی پس از تشکیل دره به سمت قله شروع به حرکت کند.

2- روند خط قرمز کاملا صعودی باشد و در حال رسم کردن یک قله باشد.

3- خط سبز نیز دره ای را تشکیل داده باشد و نقطه تغییر روند بلند مدت بر روی نمودار قیمتی مشخص شده باشد.

4- پس از تشکیل دره و ثبات آن ، از نقطه تغییر روند مناسب وارد پوزیشن Buy یا خرید شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را می توانید طبق موارد ذکر شده در توضیحات مرجع اندیکاتور در زیر دره زیگ زاگ آبی رنگ قرار دهید و یا طبق استراتژی معاملاتی خودتان نقطه Stop مناسبی را تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

پس از ثابت شدن یک قله و شروع حرکت خط زیگ زاگ برای تشکیل دره ، از پوزیشن خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور MultiZigzagمتاتریدر4

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور MultiZigZag MT4 کد MQL4-85

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور MultiZigZag Indicator به شرح زیر می باشد.

 *

از طریق خط آبی می توان نقاط تغییر روند را به خوبی شناسایی کرد ، خط قرمز نیز روند کلی نمودار را در بازه 4 ساعت به شما نشان می دهد ، سیگنال گیری از این اندیکاتور دارای چند شرط مهم می باشد.

*

1- خط آبی یک قله ای را رسم کرده باشد و مسیر خط قطع شود ، خط آبی پس از تشکیل قله به سمت دره شروع به حرکت کند.

2- روند خط قرمز کاملا نزولی باشد و در حال رسم کردن یک دره باشد.

3- خط سبز نیز قله ای را تشکیل داده باشد و نقطه تغییر روند بلند مدت بر روی نمودار قیمتی مشخص شده باشد.

4- پس از تشکیل قله و ثبات آن ، از نقطه تغییر روند مناسب وارد پوزیشن Buy یا خرید شوید.

5- نقطه Stop پوزیشن خود را می توانید طبق موارد ذکر شده در توضیحات مرجع اندیکاتور در بالا قله زیگ زاگ آبی رنگ قرار دهید و یا طبق استراتژی معاملاتی خودتان نقطه Stop مناسبی را تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

پس از ثابت شدن یک دره و شروع حرکت خط زیگ زاگ برای تشکیل قله ، از پوزیشن خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور MultiZigzagمتاتریدر4

جمع بندی مطالب

اندیکاتور MultiZigZag یک شاخص فنی است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد ، این اندیکاتور از چند خط زیگ زاگ را بر روی نمودار قیمتی ترسیم می کند که هر کدام از این خط ها نشان دهنده بازه زمانی متفاوتی هستند ، بازه زمانی این خطوط 1 ساعت ، 4 ساعت و روزانه می باشد ، معامله گران اغلب از این اندیکاتور برای ماندن در جهت روند استفاده می کنند ، اما با استفاده از رعایت نمودن شرایط بخصوص می توان نقاط بالقوه تغییر روند را بر روی نمودار قیمتی مشخص کرده و سیگنال گیری کرد ، این اندیکاتور در بازه های زمانی بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد و در بازه های زمانی پایین تر از 30 دقیقه دارای عملکرد خوبی نمی باشد.

 

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور MultiZigZag MT4  ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 27

دانلود باکس
  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex4 و .mq4)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder.
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL4>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر4

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *