توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

دانلود اندیکاتور اسکالپ Instantaneous Trend Line در متاتریدر4

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

دانلود اندیکاتور اسکالپ Instantaneous Trend Line در متاتریدر4

مقدمه ای بر اندیکاتور Instantaneous Trend Line MT4 مخصوص فارکس در متاتریدر 4

اندیکاتور Instantaneous Trend Line یا خط روند فوری یک شاخص تحلیلی و معاملاتی است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 طراحی شده است ، این اندیکاتور از استراتژی میانگین متحرک دوگانه استفاده می کند و دو خط نوسان گر را در پنجره اسیلاتور خود ترسیم می کند ، این دو خط نوسان گر روند را به خوبی به نمایش می گذارند و همچنین با استفاده از برخورد این دو خط نوسان گر در یک نقطه نسبت به یکدیگر می توان نقاط بالقوه تغییر روند را شناسایی و از این نقاط برای ورود به معاملات خرید و فروش استفاده کرد.

 

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

اندیکاتور Instantaneous Trend Line به دلیل نمایش نمودار اولیه و ساده و همچنین روش های سیگنال گیری و نوسان گیری بسیار ساده ، در بین معامله گران مبتدی و دیگر معامله گران حرفه ای از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است ، اندیکاتور اسکالپ Instantaneous قابلیت اجرا و نوسان گیری بر روی تمامی جفت ارزهای فارکس داشته و در تمامی بازه های زمانی نمودار قابلیت اجرایی داشته و از عملکرد مثبتی برخوردار است.

 

نحوه عملکرد اندیکاتور اسکالپ Instantaneous Trend Line MT4

اندیکاتور Instantaneous Trend Line از استراتژی میانگین متحرک دوگانه برای تحلیل بازار استفاده می کند ، یک خط نوسانگر آبی رنگ و یک خط تقریبا صاف قرمز رنگ در پنجره اسیلاتور بر روی نمودار قیمتی ترسیم می کند که خط آبی در واقع خط سیگنال و خط قرمز خط روند Instantaneous می باشد ، خط نوسان گر آبی از بالا تا پایین پنجره اسیلاتور در حال نوسان کردن است و جهت روند بازار را به نمایش می کشد.

با طرح پشتیبان ترید سایت هوش فعال 50 درصد کمسیون پرداختی خود به بروکر را پس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید و یا با این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

 

طبق توضیحات اندیکاتور ، هنگامی که خط آبی در زیر خط قرمز می باشد نشان دهنده این است که روند بازار نزولی بوده و هنگامی که خط آبی در بالای خط قرمز می باشد نشان دهنده این است که روند بازار صعودی بوده ، نقاط بالقوه تغییر روند نیز با استفاده از کراس خط آبی نسبت به خط قرمز شناسایی می شود ، اگر پس از برخورد خط آبی به قرمز ، خط آبی به سمت بالا شروع به حرکت کند نشان دهنده نقطه تغییر روند.

خرید اکانت پریمویم  تریدینگ ویو ، خرید اکانت اسنشال تریدینگ ویو کاملا اورجینال با ارسال سریع و پشتیبانی  مناسب، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اکانت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

 

هنگامی که قیمت به حد خرید و حد فروش خود میرسد خط آبی در پنجره اسیلاتور به بالاترین و پایین ترین لول میرسد ، هنگامی که در ناحیه اشباع فروش و اشباع خرید خط آبی برگردد نشان دهنده تغییر روند است ، نقطه برخورد به عنوان تاییدیه تغییر روند در نظر گرفته می شود.

 ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

لینک دانلود اندیکاتور Instantaneous Trend Line MT4 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد 

اندیکاتور سیف ترید بهترین اندیکاتور برای اسکالپ در بازار فارکس ، با وین ریت بالا و امکانت استثنایی ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتور سیف ترید به این لینک مراجعه نمایید و یا یا این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

دانلود اندیکاتور اسکالپ Instantaneous Trend Line در متاتریدر4

 

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 4

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 4 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

زمانی که اندیکاتور را بر روی چارت رسم می کنید در اولین صفحه ایی که بر روی چارت باز می شود گزینه ی Allow DLL را فعال کنید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ Instantaneous Trend Line در متاتریدر4

 

تنظیمات اندیکاتور Instantaneous Trend Line MT4 برای متاتریدر 4

در سربرگ Colors ویژگی های ظاهری اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با موارد دلخواه خود آنها را تغییر دهید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ Instantaneous Trend Line در متاتریدر4

 

  

{   دانلود اندیکاتور Instantaneous Trend Line MT4   }

  

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور Instantaneous Trend Line MT4 کد MQL4-88

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور Instantaneous Indicator به شرح زیر می باشد.

1- هنگامی که خط آبی اندیکاتور در پایین ترین لول پنجره اسیلاتور می رسد و تغییر مسیر به سمت بالا می دهد ، نشان دهنده تغییر روند صعودی است.

2- زمانی که خط آبی خط قرمز را در نقطه ای به سمت بالا قطع می کند نشان دهنده تاییدیه تغییر روند می باشد.

3- سیگنال تغییر روند را توسط دیگر شاخص ها و ابزار ها تایید کنید و سپس از کندل تثبیت صعودی که در نقطه تغییر روند تشکیل شده است وارد پوزیشن خرید یا Buy شوید.

4- بهتر است در نوسان گیری از این اندیکاتور از دیگر اندیکاتور و شاخص ها نیز استفاده کنید.

5- نقطه Stop  پوزیشن خود را دقیقا طبق استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

هنگامی که کندل های نزولی قوی در نمودار قیمتی تشکیل شدند می توانید از پوزیشن خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ Instantaneous Trend Line در متاتریدر4

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور Instantaneous Trend Line MT4 کد MQL4-88

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور Instantaneous Indicator به شرح زیر می باشد.

1- هنگامی که خط آبی اندیکاتور در بالا ترین لول پنجره اسیلاتور می رسد و تغییر مسیر به سمت پایین می دهد ، نشان دهنده تغییر روند نزولی است.

2- زمانی که خط آبی خط قرمز را در نقطه ای به سمت پایین قطع می کند نشان دهنده تاییدیه تغییر روند می باشد.

3- سیگنال تغییر روند را توسط دیگر شاخص ها و ابزار ها تایید کنید و سپس از کندل تثبیت نزولی که در نقطه تغییر روند تشکیل شده است وارد پوزیشن فروش یا Sell شوید.

4- بهتر است در نوسان گیری از این اندیکاتور از دیگر اندیکاتور و شاخص ها نیز استفاده کنید.

5- نقطه Stop  پوزیشن خود را دقیقا طبق استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

هنگامی که کندل های قوی صعودی در نمودار قیمتی تشکیل شدند می توانید از پوزیشن خود خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور اسکالپ Instantaneous Trend Line در متاتریدر4

 

جمع بندی مطالب

اندیکاتور Instantaneous Trend Line یک شاخص فنی است که از استراتژی میانگین متحرک دوگانه تشکیل شده است و از دو خط نوسان گر آبی و قرمز تشکیل شده است ، این اندیکاتور نقاط بالقوه تغییر روند را به خوبی شناسایی می کند و همچنین روند را نیز به خوبی شناسایی می کند ، دارای تنظیمات خاصی نمی باشد و فقط می توانید ویژگی های ظاهری این اندیکاتور را تغییر دهید که مربوط به رنگ دو خط اندیکاتور می باشد ، این اندیکاتور در بازه های زمانی متفاوت و همچنین در تمامی جفت ارزهای فارکس قابل استفاده می باشد.

 

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور Instantaneous Trend Line MT4  ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 13

دانلود باکس
  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex4 و .mq4)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder.
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL4>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر4

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *