توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows مخصوص فارکس در متاتریدر4

دانلود رایگان انواع اندیکاتور و آموزش رایگان در کانال هوش فعال لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام 

دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows مخصوص فارکس در متاتریدر4

مقدمه ای بر اندیکاتور Hull Moving Average Arrows MT4 مخصوص فارکس در متاتریدر 4

اندیکاتور Hull Moving Average Arrows یک شاخص میانگین متحرک بهبود یافته ای است که در بازار مالی فارکس و ارزدیجیتال از آن استفاده می شود و برای پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 طراحی شده است.

HMA یا Hull Moving Average یک شاخص روند نما می باشد که جهت روند را دنبال و آن را شناسایی می کند ، به طور کلی از یک خط نوسان گر میانگین متحرک به دو رنگ آبی و قرمز تشکیل شده است ، معامله گران در بازه های زمانی کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت از آن استفاده می کنند و روند های طولانی مدت و یا حتی نوسانات اسکالپی کوتاه مدت را نیز با استفاده از آن شناسایی می کنند.

برای مشاوره و  طراحی اکسپرت، اندیکاتور یا ربات های معامله گر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره پاسخگو شما خواهیم بود.شماره تماس پشتیبانی سایت هوش فعال : 09364549266

یکی از اِلمان هایی که به این اندیکاتور اضافه شده است Arrows ها یا همان نشانگر های سیگنال می باشد ، با توجه به الگوریتم محاسباتی ای که در این اندیکاتور بکار رفته شده ، نقاط بالقوه تغییر روند را پس از کراس قیمت به خط میانگین متحرک شناسایی کرده و در قالب یک سیگنال تاییدیه خرید یا فروش توسط فلش های آبی و صورتی رنگ به نمایش می گذارد.

 

عملکرد اندیکاتور Hull Moving Average Arrows

همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره شد اندیکاتور Hull Moving Average یک شاخص فنی میانگین متحرک است از یک خط نوسان گر MA تشکیل شده است ، این خط دارای 2 رنگ آبی و قرمز می باشد ، رنگ آبی نشان دهنده روند صعودی است و زمانی رنگ خط MA آبی است که کندل ها در بالای خط قرار داشته باشند ، رنگ قرمز نیز نشان دهنده روند نزولی است و زمانی رنگ خط MA قرمز است که کندل ها در زیر خط قرار داشته باشند.

با طرح پشتیبان ترید سایت هوش فعال 50 درصد کمسیون پرداختی خود به بروکر را پس بگیرید، برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید و یا با این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

سیگنال های تاییدیه خرید و فروش توسط فلش های آبی و صورتی رنگ به نمایش گذاشته می شوند ، فلش های آبی رنگ نشان دهنده سیگنال تاییدیه خرید هستند و فلش های صورتی رنگ نشان دهنده سیگنال تاییدیه فروش.

نوسان گیری از این اندیکاتور نیز بسیار ساده می باشد و تنها نیاز به کمی دقت در شناسایی و تحلیل روند دارد که خود اندیکاتور کمک بسیار زیادی به شما در این روند می کند.

خرید اکانت پریمویم  تریدینگ ویو ، خرید اکانت اسنشال تریدینگ ویو کاملا اورجینال با ارسال سریع و پشتیبانی  مناسب، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید اکانت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه نمایید و یا با شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

 ” مد نظر داشته باشید که باید حتما سیگنال های صادره را با استفاده از تجزیه تحلیل و بررسی های خود و یا با استفاده از ابزار و شاخص های فنی دیگر تایید کنید و سپس تصمیم به انجام معامله بگیرد و تنها به سیگنال های صادره از سمت اندیکاتور اکتفا نکنید ، برای این کار می توانید این اندیکاتور را با اندیکاتور ها و شاخص های فنی دیگر ترکیب کنید و در قالب یک استراتژی از اندیکاتور بهترین بهره را ببرید “

 

لینک دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows MT4 در انتهای صفحه پست در باکس دانلود موجود می باشد 

دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows مخصوص فارکس در متاتریدر4

شیوه نصب اندیکاتور در متاتریدر 4

در انتهای صفحه ی این پست در باکس دانلود از قسمت راهنمای نصب میتوانید ویدیو آموزش نصب اندیکاتور در متاتریدر 4 را مشاهده کنید و مطابق با ویدئو آموزشی اندیکاتور مورد نظر را نصب کنید .

اندیکاتور سیف ترید بهترین اندیکاتور برای اسکالپ در بازار فارکس ، با وین ریت بالا و امکانت استثنایی ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اندیکاتور سیف ترید به این لینک مراجعه نمایید و یا یا این شماره 09364549266 تماس حاصل نمایید.

زمانی که اندیکاتور را بر روی چارت رسم می کنید در اولین صفحه ایی که بر روی چارت باز می شود گزینه ی Allow DLL را فعال کنید و سپس بر روی گزینه ی OK کلیک نمایید.

 

دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows مخصوص فارکس در متاتریدر4

 

تنظیمات اندیکاتور Hull Moving Average MT4 برای متاتریدر 4

در سربرگ Inputs نیز ویژگی های فنی مهم این اندیکاتور وجود دارد که می توانید مطابق با پارامتر های مد نظرتان این ویژگی ها را تغییر دهید و سفارشی سازی کنید .

 

دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows مخصوص فارکس در متاتریدر4

 

در سربرگ Colors ویژگی های ظاهری اندیکاتور وجود دارد که می توانید رنگ خطوط و نشانگر های اندیکاتور را به صورت دلخواه تغییر دهید.

 

دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows مخصوص فارکس در متاتریدر4

  

{   دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows MT4   }

  

سیگنال خرید با استفاده از اندیکاتور Hull Moving Average Arrows MT4 کد MQL4-86

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Buy شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور Hull Moving Average Arrows Indicator به شرح زیر می باشد.

1- هنگامی که کندل های قیمتی خط میانگین متحرک را به سمت بالا کراس می کنند و در بالای خط میانگین متحرک قیمت بسته شده ، رنگ خط اندیکاتور آبی می شود.

2- طبق الگوریتم تعریف شده برای اندیکاتور ، کندلی که تغییر روند را تثبیت می کند در زیر آن یک فلش یا همان نشانگر آبی رنگ نمایش داده می شود.

3- فلش آبی رنگ به عنوان سیگنال تاییدیه تغییر روند و سیگنال خرید در نظر گرفته می شود.

4- از همان کندلی که سیگنال بر روی آن صادر شده است وارد پوزیشن خریدBuy ” شوید. ( طبق دستورات قید شده در شروط پوزیشن گیری از اندیکاتور HMA )

5- نقطه Stop پوزیشن را طبق استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Buy خارج شوید ؟

تشکیل کندل های نزولی قوی در ادامه روند به عنوان هشدار تغییر روند در نظر گرفته می شود ، پس از مشاهده کندل نزولی قوی از پوزیشن خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows مخصوص فارکس در متاتریدر4

 

سیگنال فروش با استفاده از اندیکاتور Hull Moving Average Arrows MT4 کد MQL4-86

چه زمانی می توانید وارد پوزیشن Sell شوید ؟

نحوه نوسان گیری از اندیکاتور Hull Moving Average Arrows Indicator به شرح زیر می باشد.

1- هنگامی که کندل های قیمتی خط میانگین متحرک را به سمت پایین کراس می کنند و در زیر خط میانگین متحرک قیمت بسته شده ، رنگ خط اندیکاتور قرمز می شود.

2- طبق الگوریتم تعریف شده برای اندیکاتور ، کندلی که تغییر روند را تثبیت می کند در بالای آن یک فلش یا همان نشانگر صورتی رنگ نمایش داده می شود.

3- فلش صورتی رنگ به عنوان سیگنال تاییدیه تغییر روند و سیگنال فروش در نظر گرفته می شود.

4- از همان کندلی که سیگنال بر روی آن صادر شده است وارد پوزیشن فروشSell ” شوید. ( طبق دستورات قید شده در شروط پوزیشن گیری از اندیکاتور HMA )

5- نقطه Stop پوزیشن را طبق استراتژی معاملاتی خودتان تعیین کنید.

 

چه زمانی می توانید از پوزیشن  Sell خارج شوید ؟

تشکیل کندل های صعودی قوی در ادامه روند به عنوان هشدار تغییر روند در نظر گرفته می شود ، پس از مشاهده کندل صعودی قوی از پوزیشن خارج شوید.

 

دانلود اندیکاتور Hull Moving Average Arrows مخصوص فارکس در متاتریدر4

جمع بندی مطالب

اندیکاتور Hull Moving Average Arrows یک شاخص فنی است که در بازار مالی فارکس مورد استفاده قرار می گیرد و در این نسخه برای پلتفرم متاتریدر 4 طراحی شده است ، این اندیکاتور از یک خط نوسان گر میانگین متحرک تشکیل شده است که جهت روند را به خوبی شناسایی می کند ، خط MA از دو رنگ آبی و قرمز تشکیل شده است ، رنگ آبی نشان دهنده روند صعودی و رنگ قرمز نشان دهنده روند نزولی است.

این اندیکاتور با توجه به الگوریتم تعریفی نقاط بالقوه تغییر روند را شناسایی می کند و با استفاده از فلش های آبی و صورتی به نمایش می گذارد ، فلش آبی رنگ نشان دهنده سیگنال تاییدیه روند صعودی است و فلش صورتی رنگ نشان دهنده سیگنال تاییدیه روند نزولی است.

 

 

کاربران گرامی سایت هوش فعال ، لطفا پس از مطالعه پست آموزش ” اندیکاتور Hull Moving Average Arrows MT4  ” نظرات و سوالات خودتان را با ما از طریق ارسال دیدگاه به اشتراک بگذارید.

با تشکر

نویسنده : رسول شعبانی

Visits: 27

دانلود باکس
  • دانلود فایل اندیکاتور ها (فرمت های .ex4 و .mq4)
  • رفتن به سربرگ File  در متاتریدر و کلیک بر روی گزینه  Open date folder.
  • کپی کردن فایل اندیکاتور در پوشه MQL4>Indicators
  • رفتن به باکس Navigator  و کلیک راست  بر روی گزینه indicators و سپس کلیک بر روی گزینه Refresh

برای مطالعه بیشتر می توانید و مشاهده فیلم آموزشی مربوط به نصب اندیکاتور می توانی به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

 

مشاهده فیلم آموزش نصف فایل اینکلود اندیکاتور

 

مشاهده فیلم آموزشی نصب اندیکاتور در متاتریدر4

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *