توجه! : لطفا جهت ارتباط با ادمین سایت تماس بگیرید و یا به آیدی تلگرام hooshefaal_support@ و یا به واتساپ 09364549266 پیام دهید. عضویت در کانال

آموزش اندیکاتور Awesome Oscillator برای شناسایی قدرت، حرکات و تغییرات روند نمودار و تشحیص واگرایی مخصوص تریدینگ‌ویو

آموزش اندیکاتور Awesome Oscillator برای شناسایی قدرت، حرکات و تغییرات روند نمودار و تشحیص واگرایی مخصوص تریدینگ‌ویو  

اندیکاتور Awesome Oscillator برای شناسایی قدرت، حرکات و تغییرات روند نمودار و تشحیص واگرایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اندیکاتور بین محدوده مثبت و منفی نوسان خواهد کرد.با استفاده از این اندیکاتور می توان سیگنال های نوسانی بسیار مهمی گرفت.این اندیکاتور می‌توانید برای تشخیص روند (momentum) در بازار و پیش‌بینی تغییر روند بازار استفاده کنید.

 

 

سیگنال گیری اندیکاتور Awesome Oscillator:

 

سیگنال ورود:

 

خدمات سایت هوش فعال به شما کاربران و  فعالان عزیز در حوزه ارز دیجیتال

شما می توانید ایده های معاملاتی خود را درقالب استراتژی و اندیکاتور در سایت تریدینگ ویو پیاده سازی کنید، ما  در سایت هوش فعال این کار را با بهترین کیفیت و دقت بالا  انجام می دهیم، برای ثبت سفارش استراتژی و اندیکاتور  برای سایت تریدینگ ویو به این لینک مراجعه فرمایید.

برای اینکه شما بتوانید از استراتژی ها و اندیکاتور های سایت تریدینگ ویو نهایت استفاده را ببرید و محدودیت های حساب رایگان را نداشته باشید باید اکانت پرمیوم سایت تریدینگ ویو را تهیه کنید ما در سایت هوش فعال اکانت پرمیوم تریدینگ ویو را با بهترین کیفیت و خدمات در اختیار شما قرار می دهیم جهت تهیه این اکانت می توانید بر روی این لینک کلیک کنید و یا با پشتیبانی سایت هوش فعال تماس بگیرید.

سایت هوش فعال با ایجاد سیستمی بیش از 70 کانال VIP ارزدیجیتال معتبر خارجی را در  قالب چند پلن مختلف در اختیار کاربران خود قرار می دهد، شما با دریافت اشتراک کانال VIP  اردیجیتال روزانه به صدها سیگنال معتبر اسپات و فیوچرز دسترسی پیدا می کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت هوش فعال تماس بگیرید یا روی این لینک کلیک فرمایید

 

 1. هرگاه اندیکاتور از زیر خط صفر به سمت بالا حرکت کند، روند اندیکاتور تغییر کرده و صعودی خواهد بود
 2. هرگاه هیستوگرام اندیکاتور در بالای خط صفر قرار گیرند و دو میله هیستوگرام قرمز متوالی که دومی کوتاه‌تر از اولی است ایجاد شود و سپس در پی آن یک میله هیستوگرام سبز رنگ ایجاد شود، سیگنال صعودی است.
 3. هرگاه دو قله زیر خط صفر تشکیل شود و قله دومی کوتاه تر از قله اولی باشد و نمودار نزولی باشد و قله دومی نمودار بلند تر از قله اولی باشد نمودار از نزول به صعود تغییر روند می دهد و هیستوگرام اندیکاتور از قرمز به سبز تغییر رنگ می دهد.

 

سیگنال خروج:

 

 1. هرگاه اندیکاتور از بالای خط صفر به سمت پایین حرکت کند، روند اندیکاتور تغییر کرده و نزولی خواهد بود
 2. هرگاه هیستوگرام اندیکاتور در زیر خط صفر قرار گیرند و دو میله هیستوگرام سبز متوالی که دومی کوتاه‌تر از اولی است ایجاد شود و سپس در پی آن یک میله هیستوگرام قرمز رنگ ایجاد شود، سیگنال نزولی است.
 3. هرگاه دو قله بالای خط صفر تشکیل شود و قله دومی کوتاه تر از قله اولی باشد و نمودار صعودی باشد و قله دومی نمودار بلند تر از قله اولی باشد نمودار از صعود به نزول تغییر روند می دهد و هیستوگرام اندیکاتور از سبز به قرمز تغییر رنگ می دهد.

 

 

برای عضویت در کانال VIP  ارز دیجیتال با سیگنال های اسپات ، فیوچرز و تحلیل از معتبر ترین کانال های VIP خارجی روی تصویر زیر کلیک کنید

کانال سیگنال ارزدیجیتال رایگان

 

نکات مهم:

 • هرگاه هیستوگرام با سرعت بیشتری در کف از رنگ قرمز به رنگ سبز تغییر کند نشانه صعود پر قدرت بازار خواهد بود و هرگاه هیستوگرام با سرعت بیشتری از سقف از رنگ سبز به رنگ قرمز تغییر کند نشانه نزول پر قدرت بازار خواهد بود.
 • اندیکاتور Awesome Oscillator در هر دوره زمانی (TIME FRAIM) قابل مشاهده می باشد.
 • رنگ میله‌های هیستوگرام AO نشان دهنده روند حرکات میانگین های متحرک است. به این معنی که هیستوگرام سبز یعنی میانگین های متحرک در حال نزدیک شدن به هم هستند و هسیتوگرام قرمز نشان دهنده فاصله گرفتن میانگین ‌های متحرک می‌باشد.
 • اندیکاتور AO معمولا به همراه ابزارها و اندیکاتورهای دیگر استفاده می‌شود و به طور کلی بهتر است از ترکیب اندیکاتو‌رهای مختلف جهت پیدا کردن بهترین نقطه ورود به بازار استفاده کرد.

 

 

 

سیگنال گیری با استفاده از واگرایی اندیکاتور:

سیگنال خرید:

 • هرگاه روند نمودار کاهشی باشد اما خط های اندیکاتور رو به بالا باشد احتمالاً روند نزولی به صعودی تغییر جهت می دهد.

سیگنال فروش:

 • هرگاه روند نمودار افزایشی باشد اما خط های اندیکاتور رو به پایین باشد احتمالاً روند صعودی به نزولی تغییر جهت می دهد.

نکته:

 • این اندیکاتور با استفاده از واگرایی مثبت، صعود بازار و با استفاده از واگرایی منفی سقوط بازار را تشخیص می دهد.

 

       

 

تنظیمات اندیکاتور Awesome Oscillator:

 

 

 

 

 • تنظیمات فوق برای تغییر رنگ و تغییر سایز اندیکاتور می باشد و برای خوش رنگ تر شدن اندیکاتور، شما می توانید به سلیقه خود، آن را تغییر دهید.

   

نویسنده: مجتبی اسماعیلی

کاربر محترم لطفا نظرات و تجربه ی خود از این اندیکاتور را با ما در دیدگاه زیر به اشتراک بگذارید و هر دیدگاه شما تجربه و انگیزه ی زیادی برای ادامه مسیر به ما می دهد.

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

محصولات زیرا حتما ببینید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...