توجه! : با استفاده از تماس تلفنی ،پیامک (sms) و پیام رسان ایتا یا تلگرام با شماره 09364549266 می توانید با ما در ارتباط باشید کانال آموزشی تلگرام

ما کی هستم و چکار می کنیم

هدف از تاسیس سایت هوش فعال , تولید محتوای کاربردی و حرفه ای در زمینه تحلیل تکنیکال و برنامه نویسی بازارهای مالی،طراحی و تولید فیلتر هایی بورسی،پادکستهای انگیزشی و آموزشی و ارائه کتابهای صوتی و الکترونیکی  اختصاصی در زمینه بورس بود.

سایت هوش فعال در سال 1397 توسط مهندس مصطفی اجارستاقی  که سابقه طولانی , فعالیت در زمینه برنامه نویسی (میکروکنترلر ,طراحی وب ) و مخابرات سیار(برنامه نویسی های خاص مرتبط با آن ) را دارند، طراحی شد . مهندس اجارستاقی پس از ورود به معاملات بازار سرمایه ، جایگاه محتوای آموزشی مناسب در زمینه برنامه نویسی مالی را مناسب ندیدند و در نهایت این تحقیق به طراحی سایت هوش فعال انجامید که امروزه کاربران و طرف داران زیادی دارد.

سایت هوش فعال به منظور قانون مند کردن فعالیت های خود مجوز فعالیت نشردیجیتال برخط و تصدی رسانه برخط پیام ده را از مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره پرونده 12565 را در تاریخ 1400/09/21 اخذ کرده است.

در حال حاضر رسالت سایت هوش فعال در درجه اول تولید محتوای فنی رایگان در زمینه برنامه نویسی مالی،آموزش اندیکاتور های مختلف ،آموزش استراتژی های معاملاتی  می باشد و در درجه دوم تولید اندیکاتورها،اکسپرت های اختصاصی و فیلتر های اختصاصی برای مشترکین vip می باشد.

 

لوگوی سایت هوش فعال

 

آکادمی بورس هوش فعال

 

بازدیدها: 93