توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

خرید پلن اشتراک طلایی فیلتر های VIP بورس ایران

در سایت هوش فعال فیلتر های بورسی VIP یا رایگان زیادی وجود دارد که کاربران بورسی هوش فعال مدت زمان طولانی می باشد که در حال استفاده از آن هستند ، به منظور  استفاده حرفه ای تر و VIP کاربران عزیز سایت هوش فعال از فیلتر های بورسی ویژه اختصاصی هوش فعال ، تصمیم بر این گرفته شد که یک پلنی در قالب پلن اشتراک طلایی ، تمامی فیلتر های موجود در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته شود.

 

کاربران گرامی می توانند جهت تسریع وقت در زمان خرید ، از طریق درگاه زرین پال مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند و پس از پرداخت طی یک ساعت ، پلن اشتراک طلایی برای کاربر فعال می شود و کلیه اطلاعات مورد نیاز فرد از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام ، ایتا و واتساپ ، ایمیل و پیامک به توجه به شرایط کاربر ، برای شخص ارسال خواهد شد.

 کاربران برای خرید پلن فیلتر های طلایی درگیر هیچ گونه فرایند ثبت نام  و یا چیز دیگری نمی شوند و فقط مبلغ را پرداخت می کنند و باقی موارد را ما برایشان انجام خواهیم داد.

پلن اشتراک طلایی

فیلتر های ویژه بورس
تومان 990,000 یک ساله
  • دسترسی به فیلتر های VIP
  • پلن یک ساله فیلتر های VIP
اشتراک VIP

این یک خرید پولساز برای شماست

امکانات پلن اشتراک طلایی فیلتر های VIP بورس ایران

با خرید پلن اشتراک طلایی فیلتر های VIP بورس سایت هوش فعال به امکانات فوق العاده زیر دسترسی خواهید داشت.

 

  • تمامی فیلتر های VIP و ویژه سایت هوش فعال ( بیش از 40 فیلتر VIP پرکاربرد و پول ساز بر اساس استراتژی های متنوع و جذاب )

 

  • دسترسی به فیلتر های بروز و آپدیت شده و همچنین فیلتر های جدید ویژه در طی مدت زمان یک ساله اشتراک کاربر

 

  • خدمات پشتیبانی و مشاوره در ایام هفته در سریع ترین حالت ممکن

مدت زمان پلن اشتراک طلایی فیلتر بورس یک ساله می باشد ، در طول این یک سال فیلتر های زیادی به مجموعه فیلتر های VIP سایت هوش فعال اضافه می شود ، کاربرانی که دارای پلن اشتراک طلایی فیلتر های ویژه و VIP هستند می توانند در طول مدت زمان یک سال به تمامی فیلتر های ویژه و VIP اضافه شده به مجموعه پلن اشتراک طلایی دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده کنند .

پادکست راهنما فیلتر های ویژه و VIP سایت هوش فعال

دسته بندی فیلتر های موجود در پلن اشتراک طلایی هوش فعال

1- فیلتر های کوتاه مدت 

فیلتر های کوتاه مدت مانند فیلتر جریان نقدینگی که مخصوص نوسان گیری های روزانه بوده و بسیار دقیق و پرکاربرد است.

 

2- فیلتر های بلند مدت و میان مدت

فیلتر هایی مانند غول سیگنال ، فیلتر Stochastic RSI (Shark)، فیلتر میانگین RSI ، فیلتر ADX ، فیلتر واگرایی MACD ، فیلتر TSI ، فیلتر CCI (Sharp) و تعداد بسیاری زیادی دیگر

 

3- فیلتر های تحلیلی

فیلتر های زیادی در این دسته وجود دارند که مناسب تحلیل بازار هستند و در دسته های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت قابل استفاده هستند.

ما برآنیم که برای هر استراتژی فیلتر های حرفه ای مناسب خود را طراحی کنیم ،با این حساب کاربران می توانند با توجه به استراتژی معاملاتی خود از فیلترهای مخصوص همان استراتژی استفاده کنند.

کاربر عزیز شما با خرید و انتخاب و استفاده درست از هر فیلتری که در سایت هوش فعال موجود است می توانید چند برابر هزینه ای را که جهت خرید اشتراک صرف نموده اید ،از طریق موفقیت در بازار بورس کسب کنید و نتایج بی نظیر آن را به چشم ببینید.

 

کاربر عزیز شما می توانید با پرداخت مبلغی پایین تر ، فیلترهای ویژه و اختصاصی هوش فعال را به صورت تکی و جدا تهیه کنید و فقط فیلتری را تهیه کنید که نیاز استراتژی معاملاتی شما باشد ، اما هوش فعال مجموع این فیلتر ها را در پلن اشتراک طلایی قرار داده است و پیشنهاد ما به شما خرید پلن اشتراک طلایی فیلتر های ویژه بورس است ، چراکه شما با خرید اشتراک طلایی می توانید تا یک سال از تمامی فیلترهای موجود در پکیج بهره ببرید و در طول این یک سال از فیلتر های اضافه شده به مجموعه نیز استفاده کنید.

 

کاربر عزیز باید صادقانه این موضوع  را با شما درمیان بگذاریم که اگر بخواهید هرفیلتر را جداگانه تهیه بفرمایید باید نسبت به تعداد فیلتر ها ، چندین برابر هزینه پلن اشتراک طلایی را پرداخت کنید ، اما شما با خرید پلن اشتراک طلایی سایت هوش فعال به مدت یک سال به تمامی مزایای درون پکیج دسترسی خواهید شد و علاوه برآن با خرید اشتراک شما در طول یک سال پشتیبانی دائم خواهید شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با خطوط ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید

آیدی پشتیبانی در تلگرام : hooshefaal_support@

آیدی پشتیبانی در ایتا : hooshefaal_support@

واتساپ : 09364549266

تلفن : 09364549266

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visits: 468