توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

انتقال وجه از اروپا به افغانستان و ایران

این روز ها یکی از معضلات مهم با توجه به شرایط های مختلف کشور ها و مخصوصا تحریم هایی که در ایران وجود دارد مسئله انتقال وجه از ایران به کشور های اروپایی و همچنین از کشور های اروپایی به ایران می باشد ، افراد زیادی با مشکلات انتقال وجه دست و پنجه نرم می کنند و گاها تعداد بسیار زیادی از این افراد برای انتقال وجه در دام کلاهبرداران و افراد سودجو می افتند و سرمایه خود را از دست می دهند.

انتقال وجه بسیار مسئله حائز اهمیتی است و همچنین بزرگترین معضل ، اما چاره اینکار چیست و به چه صورت می توانیم انتقال وجه انجام ایمن دهیم؟!

Transfert d'argent de l'Europe vers l'Afghanistan et l'Iran

انتقال سریع وجه از اروپا به ایران و افغانستان

سایت هوش فعال سیستم انتقال وجه ایمن ، سریع و راحتی را ایجاد کرده است تا افراد بتوانند با احراز هویت بسیار ساده و آسان در کمترین زمان ممکن مبلغ وجه مد نظر خود را بدون محدودیت به کشور مقصد مورد نظر خود انتقال دهند ، سیستم انتقال وجه Money Tranfer سایت هوش فعال در حال حاضر برای انتقال وجه از کشور های اروپایی به ایران و افغانستان صورت می گیرد.

انتقال سریع وجه از ایران و افغانستان به اروپا

انتقال سریع وجه از طریق سیستم Money Transfer هوش فعال بسیار آسان و راحت می باشد ، افرادی که در ایران و افغانستان هستند می توانند به راحتی  مبلغ مد نظر را از طریق این سیستم به کشور های اروپایی انتقال دهند ، افراد در کشور های اروپایی می توانند به دو روش وجه انتقال یافته را دریافت کنند ، روش اول از طریق پی پال Paypal دلاری و روش دوم از طریق ارزهای دیجیتال.

امکان تحویل وجه نقد در کشور های اروپایی

افرادی که در کشور های اروپایی ساکن هستند و فاقد حساب های بانکی می باشند می توانند وجه انتقال شده را به صورت نقدی از نمایندگان هوش فعال در کشور های مربوط دریافت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره پشتیبانی هوش فعال در ایران و یا آیدی پشتیبانی هوش فعال در تلگرام و واتساپ پیام دهید.

شماره پشتیبانی هوش فعال : 09364549266

آیدی پشتیبانی در تلگرام : hooshefaal_support@

انتقال سریع و آسان وجه از اروپا به ایران و افغانستان در 3 مرحله

تنها در 3 مرحله بسیار سریع و آسان می توانید مبلغی را به گیرنده مد نظر انتقال دهید ، این 3 مرحله بسیار مطمئن و ایمن می باشد که در مدت زمان بسیار کوتاهی می توانید این 3 مرحله را انجام دهید تا تنها در حداکثر 24 ساعت مبلغ به گیرنده مد نظر انتقال داده شود ، 3 مرحله انقتال وجه سریع و آسان را می توانید در زیر مشاهده کنید همچنین در ادامه به صورت کامل به نحوه انجام هر مرحله به صورت کامل توضیح داده می شود.

انتقال وجه از کشور های اروپایی به ایران و افغانستان | انتقال وجه از ایران و افغانستان به کشور های اروپایی | انتقال وجه سریع و ایمن | احراز هویت

احراز هویت آسان

احراز هویت آسان از طریق ارسال مدارک هویتی به پشتیبانی از راه ارتباطی تلگرام یا واتساپ

انتقال وجه از کشور های اروپایی به ایران و افغانستان | انتقال وجه از ایران و افغانستان به کشور های اروپایی | انتقال وجه سریع و ایمن | انتخاب ارز و کشور مقصد

مشخص کردن مبلغ ارزی و گیرنده

مشخص کردن مبلغ ارزی انتقالی و کشور گیرنده جهت انتقال مبلغ مورد نظر

انتقال وجه از کشور های اروپایی به ایران و افغانستان | انتقال وجه از ایران و افغانستان به کشور های اروپایی | انتقال وجه سریع و ایمن

واریز و انتقال وجه

واریز نمودن مبلغ مورد نظر جهت انتقال سریع و ایمن وجه به مقصد گیرنده در کشور مورد نظر

1- احراز هویت آسان

ابتدا برای انتقال وجه باید احراز هویت انجام دهید اما احراز هویت در سیستم های انتقال وجه متفاوت بوده و گاها برای سیستم های متنوع بسیار دشوار است ، اما در سیستم انتقال وجه Money Transfer هوش فعال شما به راحتی و سادگی می توانید احراز هویت انجام دهید ، تنها کافیست تصویر یکی از مدارک هویتی خود را برای پشتیبانی سیستم انتقال وجه Money Transfer هوش فعال از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال نمایید ، پشتیبانی سیستم انتقال وجه هوش فعال به صورت آنلاین در 24 ساعت شبانه روز خدمات ارائه می دهد.

2- مشخص کردن مبلغ ارزی و گیرنده

در این مرحله شما باید واحد پولی و مقدار واریزی و همچنین کشور و فرد گیرنده را مشخص کنید ، تنها کافیست واحد ارزی واریزی خود و واحد ارزی گیرنده خود را به پشتیبانی از طریق تلگرام و واتساپ اعلام کنید ، همچنین مشخصات فرد گیرنده را نیز باید از همین طریق ارسال فرمایید تا به درستی وجه به گیرنده مورد نظر انتقال داده شود.

3- واریز و انتقال وجه

پس از انجام و تایید دو مرحله ” احراز هویت آسان ” و ” مشخص کردن مبلغ ارزی و گیرنده ”  و همچنین هماهنگی کامل با پشتیبانی هوش فعال می توانید مبلغ مد نظر را واریز کنید ، پس از واریز تا حداکثر 24 ساعت برای گیرنده انتقال داده می شود.

مزایا انتقال وجه با سیستم Money Transfer هوش فعال

استفاده از سیستم انتقال وجه Money Transfer هوش فعال همراه با مزیت های بسیار مهم و اختصاصی است ، هوش فعال نماد ضمانت و اعتماد در فضای خدمات ارزی و اینترنتی می باشد و همچنین در حوزه های مالی بسیار زیادی تاکنون فعالیت داشته ، شما با اطمینان کامل می توانید از سیستم انتقال وجه Money Transfer هوش فعال استفاده کنید و بدون محدودیت واریز مبلغ و انتقال وجه در سریع ترین زمان ممکن ، برای گیرنده خود در کشور های مشخص شده انتقال وجه دهید ، مزایا و ویژگی های مهم سیستم انتقال وجه Money Transfer هوش فعال را در ادامه می توانید مطالعه کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

به صورت 24 ساعت شبانه روز می توانید با پشتیبانی هوش فعال در ارتباط باشید و خدمات دریافت کنید

احراز هویت آسان

آسان ترین نوع احراز هویت تنها با ارسال تصویری از مدارک هویتی برای پشتیبانی هوش فعال

انتقال سریع وجه

ماکسیمم تا 24 ساعت پس از واریز مبلغ ، وجه برای گیرنده مشخص شده انتقال داده می شود

مشاوره رایگان

به صورت رایگان می توانید با مشاوران فعال هوش فعال در ارتباط باشید و در رابطه با انتقال وجه اطلاعات کسب کنید

واریز ارز های مختلف

شما می توانید در سیستم انتقال وجه هوش فعال ، ارز های مختلفی را انتقال دهید

بدون محدودیت واریزی

شما بدون هیچگونه محدودیتی هر مقدار ارز و وجهی را می توانید در سیستم انتقال وجه هوش فعال انتقال دهید

کارمزد مناسب

مناسب ترین کارمزد با توجه به ضمانت ، سرعت انتقال و نامحدود بودن ارز در بین دیگر سیستم های انتقال وجه

خدمات آنلاین

تمامی خدمات به صورت آنلاین ، سریع ، ایمن و آسان صورت می گیرد

ضمانت و اعتماد

سایت هوش فعال نماد ضمانت و اعتماد در بین کاربران بازار های مالی و خدمات های ارزی می باشد

شماره پشتیبانی هوش فعال : 09364549266

آیدی پشتیبانی هوش فعال در تلگرام : hooshefaal_support@

Visits: 79