توجه! : با استفاده از تماس تلفنی ،پیامک (sms) و پیام رسان ایتا یا تلگرام با شماره 09364549266 می توانید با ما در ارتباط باشید عضویت در کانال ایتا

دانلود و پخش آنلاین موسیقی بی کلام آلبوم Café Del Mar Dreams 3

با عضویت در کانال پیام رسان  ایتا  و یا تلگرام سایت هوش فعال میتوانید از آموزش ها و اندیکاتور های رایگان ارزدیجیتال و فارکس استفاده نمایید لینک عضویت در کانال پیام رسان ایتا لینک عضویت در کانال تلگرام

دانلود و پخش آنلاین موسیقی بی کلام آلبوم Café Del Mar Dreams 3

آلبوم Café Del Mar Dreams 3 سومین آلبوم از مجموعه “رویاها” که به تازگی در آستانه بیستمین سالگرد کافه دل مار موزیک، لیبل اصلی Lounge و Chillout منتشر شده است!

دعوتی به دنیای رویایی دالی، میرو و پیکاسو!

همانطور که فرمول chill-out مساوی با  کافه دل مار به ما می گوید، مجموعه “Cafe Del Mar” که آهنگ های کلاسیک را ارائه می دهد که در 25 سال گذشته گوش علاقه مندان به آرامش  را مجذوب خود کرده است، یک ایسگاه آرامش در اسپانیا است. و توسط همه مردم جهان بهشتی بر روی زمین در نظر گرفته شده است. موسیقی ارائه شده توسط کافه دل مار موزیک و زیرمجموعه آن، ایبیزا موزیک، کافه دل مار واقع در ساحل غروب آفتاب جزیره ایبیزا در جنوب شرقی اسپانیا، جایی که بهترین باشگاه ها توسط آن شناخته می شوند.کافه دل مار موزیک سبک جدیدی از موسیقی به نام چیل اوت را معرفی می کند که فضایی راحت و آرام را به مردم منتقل می کند و به طور پیوسته آلبوم ها را منتشر می کند. آلبوم رویاها” با 4 آلبوم منتشر شده به طور پیوسته در بین دوستداران موسیقی لانژ محبوبیت پیدا می کند و بر این اساس کافه دل مار اکنون به یک مقصد گردشگری تبدیل شده است و در عین حال به عنوان یک مکان مشهور به عنوان یک شرکت موسیقی در سطح جهانی نیز شناخته می شود.

می گویند اگر غروب آفتاب را در کافه دل مار هنگام غروب تماشا کنید، در دنیا چیزی برای حسادت وجود ندارد. مجموعه موسیقی کافه دل مار آرامشی راحت را برای ساکنین شهری که روز شلوغی را با موسیقی آرام گذرانده اند، فراهم می کند، مانند مناظر ساحل در یک عصر آرام با غروب خورشید.

 

 

جزئیات آلبوم  Café Del Mar Dreams

توسط سازنده متوقف شده است: ‏ خیر
زبان: اسپانیایی
سازنده: کافه دل مار
تاریخ انتشار اصلی: 2003
کد SPARS : DDD
تاریخ اولین در دسترس: ‏۲۹ ژانویه ۲۰۰۷
تعداد دیسک: 1

 

Track Listings

1 Sleep Will Come
2 Jungle Light – Bruno, Ohm-G
3 Oasis
4 Hold on
5 Picasso Suite-Theme from Summer of 42
6 Ain’t Feel Nothing – Zino & Tommy
7 Please Keep Your Ticket Till the End
8 Old Shatterhand [Orbient Mix]
9 Manush
10 By Your Side
11 Cha-Ka-Too [Sunset Mix] – Hibiki Connection
12 Themes from New Earth
13 Have a Smoke – D.A.B
14 Ritmo Del Mar

 

 

درباره این مطلب نظر دهید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات زیرا حتما ببینید ...

متاسفانه موردی یافت نشد ...