توجه! : کاربران عزیز اگر برای خرید یا سفارش محصولی نیاز به مشاوره داشتید با شماره 09364549266 تماس بگیرید. کانال آموزشی تلگرام

011-33407938 - 09364549266 hooshefaal@gmail.com از 8 صبح تا ساعت 12 شب

خرید API ID و API Hash تلگرام Telegram | خرید ای پی آی آیدی و ای پی آی هش تلگرام Telegram

همانطور که میدانید کاربران مقیم کشور ایران نمی توانند به سادگی از وب سایت رسمی تلگرام API ID | ای پی آی آیدی و API Hash | ای پی آی هَش تلگرام Telegram دریافت کنند.

در واقع یکی از معضلات شدید برنامه نویس هایی که در این حوزه فعالیت می کنند ، دریافت API ID و API Hash تلگرام Telegram | ای پی آی آیدی و ای پی آی هَش تلگرام Telegram می باشد ، اما دیگر جای هیچگونه نگرانی ای نیست ، سایت هوش فعال این معضل را حل کرده تا شما بتوانید به راحتی API ID و API Hash تلگرام Telegram را دریافت کنید.

پس از خرید از طریق درگاه تا ماکسیمم 24 ساعت API ID ای پی آی آیدی و API Hash ای پی آی هش تلگرام Telegram برای شما ارسال می گردد.

شما می توانید جهت خرید و مشاوره با شماره پشتیبانی هوش فعال در ارتباط باشید یا از طریق شماره و آیدی در پیام رسان ایتا و تلگرام با پشتیبانی هوش فعال در ارتباط باشید.

شماره پشتیبانی هوش فعال : 09364549266

hooshefaal_support@

خرید API ID و API Hash

دریافت API ID و API Hash تلگرام Telegram
هزار تومان 360
  • خرید API ID تلگرام Telegram
  • خرید API Hash تلگرام Telegram
  • تحویل ماکسیمم 24 ساعت پس از پرداخت

API ID | ای پی آی آیدی و API Hash | ای پی آی هَش تلگرام چیست؟!

به طور کلی API مخفف عبارت ” Application Programming Interface ” به معنای ” رابط برنامه نویسی اپلیکیشن ” می باشد ، شرکت های بسیار بزرگ و برند که در این زمینه فعالیت دارند API | ای پی آی هایی را برای مشتریان و کاربران خود ایجاد کرده اند که بتوانند از آنها استفاده کنند ، همچنین شرکت های بسیار بزرگی هستند که API های خود را به صورت محصول بسته بندی کرده و به فروش می رسانند ، یکی از این شکرت های بزرگ به عنوان مثال Weather Underground است که دسترسی به API داده های آب و هوا می باشد و این API را به فروش میرساند.

API ID | ای پی آی آیدی و API Hash | ای پی آی هَش تلگرام چه کاربردی دارد ؟!

اصل ماجرا API این است که سرور وب سایت شما به صورت مستقیم از طریق یک درخواست برای ثبت رویداد با جزئیات ، با سرور گوگل ارتباط برقرار می کند ، سرور شما پاسخ گوگل را دریافت می کند و اطلاعات مرتبط به آن مانند پیام های تایید به کاربر و یا پیام های دیگر را بر روی مرورگر شخص باز می گرداند.

خرید API ID و API Hash تلگرام Telegram | خریدی ای پی آی آیدی و ای پی آی هش تلگرام Telegram

API ID تلگرام Telegram این امکان را به دهنده یا برنامه نویسی می دهد تا برنامه کاربردی خود یا همان ربات را از طریق ارسال درخواست های HTTPS کنترل کند.

API ID اِی پی آی آیدی و API Hash اِی پی آی هَش در تلگرام Telegram به جهت تعامل های فنی و خاص با تلگرام استفاده می شود ، این ها یک شناسه های بسیار خاص و منحصر به فردی هستند که مختص برنامه و ربات اختصاصی خودتان می باشد ، هنگامی که شما با استفاده از API یک برنامه و ربات جدیدی طراحی می کنید ، آن شناسه API مخصوص به برنامه شما می باشد و در هنگام شناسایی در خواست به برنامه شما کمک بسیاری می کند.

API Hash نیز یک کلید مخفی بوده که در زمان ایجاد یک برنامه و ربات توسط تلگرام به شما ارائه می شود ، جهت رمزگذاری و یا رمزگشایی داده های ارسال شده میان برنامه ، ربات شما و سرور های تلگرام استفاده می شود و این ارتباط را مطمئن و ایمن میسازد ، API ID و API Hash جهت یکپارچه سازی ربات و برنامه با سرور های تلگرام مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار ضروری است.

خرید API ID و API Hash تلگرام Telegram

به راحتی می توانید یک API ID و API Hash اختصاصی از سایت هوش فعال خریداری کنید و با خیال راحت از آن استفاده کنید.

API ID و API Hash پس از پرداخت مبلغ و اتمام خرید تا ماکسیمم 24 ساعت برای شما ارسال خواهد شد ، همچنین جهت مشاوره خرید API ID و API Hash تلگرام Telegram می توانید با شماره پشتیبانی هوش فعال تماس بگیرید و یا به پشتیبانی هوش فعال در ایتا و تلگرام پیام دهید.

شماره پشتیبانی هوش فعال : 09364549266

hooshefaal_support@

Visits: 13

برای مشاهده رضایت مشتریان وارد این کانال ها شوید کانال رضایت مشتری در ایتا کانال رضایت مشتری در تلگرام