جستجوی پست

فیلتر نوسانگیری در بورس سایت هوش فعال کاملا رایگان HF-105

یکی از کارهای متداول در بازار های مالی نوسانگیری و کسب سود از نوسانات روزانه سهام می باشد که نیاز به تجربه و علم کافی در زمینه تکنیکال دارد و افرادی که نوسانگیری می کنند باید تسلط کافی بر روی هیجانات و احساسات خود داشته باشند و قدرت ریسک پذیری آنها نیز باید بالا باشد .

در مجموع اگر فردی با داشتن کنترل کافی بر روی احساسات و تجربه کافی در زمینه بازارهای مالی و همچنین در زمینه تحلیل تکنیکال نیز تبحر کافی داشته باشد با این حال پیدا کردن سهمی که نوسانات بالای دارد کمی مشکل است به این منظور فیلتر نوسانگیری در بورس می تواند به این افراد در این زمینه کمک کند تا بتوانند سهم هایی که نوسانات بالایی دارد را سریعا پیدا کرده و با بررسی باقی آیتم های تکنیکال آن سهم , برای خرید آن تمصم گیری نمایند.

با توجه به تقاضای کاربران سایت هوش فعال فیلتر نوسانگیری در بورس با کد HF-105 برای کاربران آماده شده و به رایگان در اختیار کاربران سایت قرار می گیرد .فیلتر نوسانگیری در بورس سایت هوش فعال کاملا رایگان HF-105
فیلتر نوسانگیری در بورس سایت هوش فعال کاملا رایگان HF-105

فیلتر نوسانگیری در بورس چه آیتم های تکنیکالی را بررسی می کند؟

فیلتر نوسانگیری در بورس با کد HF-105 هوش فعال , با بررسی پارامترهای زیر سهم هایی را جهت نمایش به کاربر دسته بندی کرده و به نمایش در می آورد.

 • سهم هایی که نوسانات بیش از 5 در صد در روز را داشته اند.
 • سهم هایی را نشان می دهد که روند تغییر قیمت آنها از منفی به مثبت می باشد.
 • سهم هایی را نشان می دهد که قیمت پایانی آنها از قیمت آخرین معامله آنها حداقل 3 درصد بیشتر است(این مورد بسیار مهم در نوسانگیری روزانه می باشد ) .

فیلتر نوسانگیری در بورس هوش فعال HF-105

چگونه از فیلتر نوسانگیری بورس HF-105 سایت هوش فعال استفاده کنیم

برای استفاده از فسلتر نوسانگیری باید موارد زیر را در نظر بگیریم

 • ساخت قالب شخصی
 • کپی کردن درست فیلتر
 • مطالعه دقیق توضیحات مقاله فوق

تنظیمات دیدبان شما طبق این تصویر باشد


قالب شخصی را به صورت زیر تنظیم کنید

پادکست های آموزشی فیلتر نوسانگیری بورس سایت هوش

برای پیداکردن سهام مناسب با فیلتر نوسانگیری بورس موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • ستون امتیاز سهام مناسب نوانگیری را از یک تا سه امتیاز بندی می کند , که هر قدر این امتیاز بیشتر باشد یعنی سهم نوسانی تر می باشد.
 • در ستون FLAC هر گاه کلمه FLAC نوشته شده باشد یعنی آخرین قیمت حد اقل 3 درصد از قیمت پایانی کمتر می باشد که می تواند گزینه مناسبی برای نوسانگیری باشد.

تصویر متحرک نحوه استفاده از فیلتر نوسانگیری سایت هوش فعالتوضیحات تکمیلی فیلتر نوسانگیری سایت هوش فعال

به این دلیل که هرگاه یک فرد به سرعت بخواهد برای خرید یک سهم تصمیم گیری کند ممکن است که نتواند تمامی جوانب را بررسی کرده در نتیجه احتمال تصمیم گیری غلط بسیار بالا رفته و ممکن است به ضرر فرد بینجامد لطفا در استفاده از فیلتر نوسانگیری دقت لازم را به عمل بیاورید ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از این فیلتر نداریم.

کاربران عزیز اگر هرگونه پیشنهادی در مورد اصلاح این فیلتر دارید برای ما کامنت بفرمایید حتما مورد برسی قرار می گیرد و پاسخ داده خواهد شد. لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت بفرمایید تا ما بتوانیم محتوا ها و فیلتر های ارزشمندی برای شما خلق کنیم.

نویسنده : مهندس مصطفی اجارستاقی

۲۱ دیدگاه بر روی فیلتر نوسانگیری در بورس سایت هوش فعال کاملا رایگان HF-105

 1. مهندس عزیز
  با توجه به فیلترهای خوبی که در سایت ارائه کردید، قطعا تخصص شما به حدی هست که این فیلترو ارائه کنید. منتظر میمانم و هر روز به سایت سر می زنم

  1. با سلام
   انشالله در برنامه هست ، باید در نظر داشته باشید پیشنهادی که دادید اصلا راحت نیست و نیاز به صبر داره.
   موفق باشید

 2. سلام مهندس
  انشاءالله فرمول فیلتر پیشنهادی به زودی پیدا میشه. اما فیلتر آسون دیگه ای پشنهاد میدم که بسیار کاربردی هست: “فیلتر نصف شدن صف فروش”؛ مثلا اگر سهمی ابتدای بازار ۲۰ میلیون صف فروش داشته، فیلتر نشون بده ۱۰ میلیونش ریخته. این فیلتر به خریدار فرصت میده سهم رو رصد کنه و به موقع از صف فروش خرید بزنه. از زحمات تخصصی و کاربردی شما تشکر می کنم.

  1. با سلام
   کاربر محترم متاسفانه امکان قرار دادن شماره فعلا در سایت وجود ندارد.
   اگر هر موضوعی دارید هرچند طولانی ایمیل بفرمایید حتما بررسی و پاسخ داده خواهد شد.
   hooshefaal@gmail.com
   موفق و موید باشید

 3. سلامی دوباره برمهندس عزیز
  از سایت خوب و پاسخگویی شما متشکرم
  راستی مهندس در کنار فیلتر نوسانی هوش فعال از چه فیلترهای دیگری استفاده کنیم تا با نمادهای کمتر و دقیقتری روبه رو شویم؟ لطفا فقط نام ببرید

 4. سوال دوم: فیلتر هوش نوسانی باید در ساعات باز بودن بازار استفاده شود یا اگر قبل از ساعت ۹ هم استفاده کنیم نتجه قابل قبولی دارد و می تواند سهمهای نوسانی و خوب را نشان دهد؟

  1. با سلام و احترام
   از فیلتر نوسانگیری باید در تایم بازار استفاده کنید و قبل از ساعت ۹ نتایج مناسبی به شما نمی دهد.
   موفق و موید باشید

 5. سلام
  خداقوت
  سوالی داشتم: اگر فیلتر اشباع فروش را در قالب شخصی هوش نوسانی که قبلا درست کرده ایم به کار ببریم، نتیجه فیلتر اشتباه در می آید؟

  1. با سلام و احترام
   نه مشکلی پیش نمی آید و از قالب جنرال برای تمامی فیلتر های سایت هوش فعال می توانید استفاده کنید.
   موفق و موید باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.